Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce'nseamna domne resoftarea , ntz ntz ntz
    1 point 6 litre 8 vsigpic

    Comment


    • aoleu, dar ce se simte...
      sigpic

      Comment


      • Stiu...si la mine e la fel,m-am dat aseara cu un amic cu un A4 diesel doar asa sa vad cum stam...si am ramas placut impresionat
        In schimb cred ca a innebunit calculatoru de bord...am mers numai prin oras cu ea si s-a zapacit consumu rau de tot,dar mi-a facut asa si inainte de resoftare...tre sa o scot la drum intins sa se regleze.
        Numai bine..
        1 point 6 litre 8 vsigpic

        Comment


        • felicitari cu eleronul cred ca un negru mat ca sa faca contrast cu negrul mat de pe spoiler..ar da excelent;
          "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

          Comment


          • oare de la cine il am?

            vreau sa vad diferenta intre alb si negru
            sigpic

            Comment


            • incerc diseara niste poze daca apuc sa intru pe calc
              "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

              Comment


              • am reusit sa ii fac o poza cu rezolutie mai mare. va rog ajutati-ma cu o culoare, sa vad exact ce sa ii fac, caci saptamana asta il duc la vopsit.

                unii mi-au zis sa il las asa - albastru mineral- dar ziceti-mi daca nu cumva osa iasa o panarama in 5 culori
                Attached Files
                Last edited by valeriuciprian; 29 March 2009, 21:00.
                sigpic

                Comment


                • in nici un caz sa il lasi asa. mai bine il faci alb. ca, oricum, e finut.
                  sigpic

                  Comment


                  • Alb arata cel mai bine in nici un caz albastru!

                    Comment


                    • Alb si vopseste si bara tot alb!
                      O sa fie beton masina!!!!
                      Parerea mea!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • as vrea sa vad diferenta intre alb si negru. Oricum, asa nu il las.

                        Ma gandeam sa ii pui kit-ul pilot model DS, iar de aia il faceam negru sa faca contrast - chiar si pe bara stock.

                        Daca fac totul alb, parca e prea spalacita zic eu.

                        valeu, nu ma lasa sotia sa o duc la casco sa imi schimbe bara fata cu una de mcv sau ambele cu un kit de tuning .

                        Sibiene, zi nene ca tu mai stii cum e... vad ca te descurci.
                        sigpic

                        Comment


                        • iamagi, eu i-am spun cam ce vreau sa fac, asa intr-o doara, iar dupa 8-9 zile, am fugit la Pitesti, am pus kitul....si asta a fost!
                          Banii n-avea cum sa-i mai recupereze, e chiar frumos, iar...cel mai important, a inceput sa fie mandra de masinuta ei!!!!!!!
                          Acum nu mai am probleme cu orice fac masinii.......totul e sa nu stie cat costa, caci altfel e mare problema
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • Ti-am facut eleronul alb in paint, negru nu am mai avut timp. Se putea si mai bine zic eu cu albul ala dar dupa ce am vazut toata poza n-am mai stat sa mai colorez inca odata.
                            Attached Files
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • mersi mult alex.

                              mai am doua variante de la al!n. multumesc si alin.

                              acum trebuie sa ma decid.... greu tare...
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • Eu as merge pe alb clar...
                                1 point 6 litre 8 vsigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google