Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca nu gasesti neagra, cumperi rosie si mai iei un tub de negru mat si ai rezolvat problema, cureti bine suprafata, o diluezi, vopsea si pac pac a iesit.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • eleronul merge bine pe negru ..dar si stopurile sa le inegresti nitel... parerea mea

      Comment


      • parca te hotarasei la eleron pe negru, te sucisi???

        Comment


        • pai daca toata lumea a zis alb, alb l-am facut. l-am adus si acasa, dar cam ploua, deci nu stiu daca il pun azi.


          iar am cautat plasa, si am gasit doar de 20 cm latime. deci nu o sa se bucure si ea de plasa in loc de grila momentan.

          cornierul, e aproape gata de pus, doar sa fie pus.
          sigpic

          Comment


          • In final, iata si eleronul pus pe masina.

            Multumiri celui ce a gaurit masina - marius (mcm022006).


            In curand (poate maine) speram sa reglam si farul drept (sa las mai in jos becul ca bate in sus), sa punem poate si acea mica prelungire, si cine stie, poate sa punem plasa gen bff.


            Dar sa vedem...
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • da domle...e altceva ce bine ca nu l-ai facut negru...!!! felicitari
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Da...arata bine eleronul...gaurile le-ai protejat contra ruginii?
                Stopul de frana e functional?
                sigpic

                Comment


                • atata timp cat e strans bine acel eleron nu cred ca e nevoie de protectie pentru gauri. Eu il am de 3 ani si nu am nici o problema!
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • 1. mersi jocker. am fost inspirat de voi, si de stefan care mi-a aratat un alt logan alb.

                    2. valeriu, stopul merge foarte bine, se vede mai bine de la distanta decat daca stai aproape (se vede in prima poza dar slab).

                    3 impotriva ruginii am pus niste silicon snaitar, pentru ca nu s-a asezat foarte bine acolo.


                    maine incerc sa pun si acea prelungire si poate plasa.
                    sigpic

                    Comment


                    • Foarte fain domnule!
                      Incearca sa faci si bara alba, si apoi sa vezi.......parerea mea!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • nop. nu o fac, ca nu imi place. parca e o spalacita


                        e faza ca daca o fac alba, e prea deschisa la culoare.
                        sigpic

                        Comment


                        • Arata bine cu ce l-ai lipit!

                          Comment


                          • nu l-am lipit. e un surub bagat in el, si pe langa am dat cu silicon.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sa inteleg ca ai dat gaura in capota la portbagaj?

                              Comment


                              • da...

                                adica, am gaurit portbagajul, apoi am vazut ca pica surubul exact pe un colt ai porbagajul (din interior) si nu aveam cu sa il bag, asa ca am dat o gaura mare pe interior, apoi am baga prin aceea un surub mai mic, care a trecut prin ea, ca sa il bag in cealalta de pe capota.

                                e cam greu de zis...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google