Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai bine le facea frumoase pentru RUZ. oricum, mai mult decat frumoase! o sa fie gelos RUZ-ul. spor la treaba si bani in continuare!
    MiNnRuZ

    Comment


    • Multumesc.


      In week-end a avut parte de un drum la mare, caci nu l-a vazut niciodata. Vreo 400 si ceva de km. La dus consumul 6.2 in conditii de ploaie si vand din fata, iar la intors (fara sa resetez) 6.6 cu vand puternic iar de la eforie pana la 3-4 km de CT am mers cu maxim 40km/h. Am mers apoi blana cu 120 km/h.


      Acum: in Crucea - Ialomita sau Constanta e satul cred - sunt camere ceva? Detectorul meu a dat semne alarmante si aveam 70, dar nu am vazut nimic.

      Apoi la insuratei am avut aproape 70 iarasi si cred ca la 2 din radare. Cosmin vezi cum faci sa afli de masina mea pe acolo ).


      Ziceti-mi acum niste stergatoare bune si rezistente, care sa nu ma lase dupa 1 ploaie. Adica ce am acum (stock) imi lasa urme si nu mai vedeam nimic, ca m-a plouat tot drumul.

      Top-speed-ul expeditiei a fost 150 la o depasire a unui 1.5dci.
      sigpic

      Comment


      • Off topic...In Crucea nu sunt camere...dar mai stau baietii cu radarul prin curtile oamenilor...macar ai redus cand ti-a sunat detectorul?
        In Insuratei sunt camere garla...ti-am mai spus si pe discutii generale.
        On topic...Eu am stergatoare luate din Selgros cu 5 lei bucata cu aripioara...si sunt multumit de ele...pe topicul dedicat gasesti diferite modele.
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • Mersi.

          Stiam de Insuratei, dar sotia era obisnuia cu 120 si a uitat ca nu trebuie sa mai accelereze si a trecut cu aproape 70. Cate puncte se da?

          Uite vezi cum e treaba? Cu banii de amenda nu luam si eu un GPS sau un xenon?
          sigpic

          Comment


          • Acum mi-a venit alta idee: in Bricostore are autocolant la metru patrat negru mat. ce ar fi sa o colantez?

            Ma gandeam capota fata doar o singura zona - triunghiul care se 'varsa' in far, apoi toata cupola si capota portbagaj cu sau fara semne. E cum ar veni?

            Pun niste poze poate mi le modifica si mie cineva sa imi fac o idee si o poza cum as vrea capota fata - cred ca ar veni bine negru mat + negru din far.

            Va rog cat mai multe combinatii: cupola, cupola si capota fata, cupola si capota sate, doar capota fata, doar capota spate.
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • Depasirea vitezei cu pana la 20km/h...100lei(50lei in 48 ora)...20-40km/h... 200lei(100lei in 48de ore)
              sigpic

              Comment


              • valeu... am zis eu ca mai puneam putin si imi luam xenon
                sigpic

                Comment


                • Decat cu plafonu negru parerea mea...oricum frumoasa masina...
                  1 point 6 litre 8 vsigpic

                  Comment


                  • Multumesc pentru modificare valeriu. Multumesc dreamster pentru urari.

                    Nu stiu ce sa ii fac acum... Unde sa pun... niste pareri?
                    sigpic

                    Comment


                    • eu as pune doar pe plafon. Am vazut puse pe capote si portbagaje si dupa un timp raman urme pe autocolant daca se zgarie cat de putin si se vad urat !Simplu..si de efect;)
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Asa alba cum e acum chiar arata bine decat cu ce a facut Valeriu (la cererea ta),parerea mea. In alta ordine de ideii hotararea-ti apartine. sanatate maxima si spor la treaba.

                        Comment


                        • O sa meditez ceva la faza cu autocolantul.

                          Multumesc de urari!

                          Am o intrebare: daca m-a prins un radar fix acum 2 zile, iar acum sunt interzise, imi mai vine amenda acasa?
                          sigpic

                          Comment


                          • Daca vine , spuneau mai devreme la stiri ca o poti contesta. Asta numai daca nu ai fost pe DN 1. Daca ma intrebi de ce DN 1 - pt ca radarele amplasate pe acest drum sunt ale Politiei si nu se supun anchetei.

                            Dar mai bine nu vine .

                            Succes Iamagi.
                            Last edited by Eu4yas; 5 May 2009, 23:30. Reason: Automerged Doublepost
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • ehehe... de mult nu mai este punctul amenda 50 lei. de la 1 ianuarie valoarea acestuia a crescut la 60 lei, deci2 puncte amenda=120 lei, cu posibilitatea achitarii in termen de 48 de ore de la primirea copiei de pe procesul verbal a jumatate dn minim. iar cu privire la amenda, nu-ti va veni nimic. de pe data de 24 nu se mai printeaza nimic.
                              Last edited by cosmin_ruz; 6 May 2009, 01:40.
                              MiNnRuZ

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google