Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ai facut-o si mai urata...o dai in kitsch

    Comment


    • ce bine arataaaade ce nu vopsesti domnu spoilerele?arata mai bine zic eu.....
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • Logane, te mananca

        Florin, am un plan cu bara spate. Momentan il incerc pe alta, iar daca iese, o sa trebuiasca in mare parte revopsita. Dar sa dea caldura
        sigpic

        Comment


        • si bara aia o strici...off

          Comment


          • Am citit toata istoria masinii tale si esti de felicitat pt perseverenta de care dai dovada si pt mintea ta neodihnita...Felicitari si multi kilometri in continuare cu cel putin aceeasi placere ca pana acum !

            Comment


            • @Loganu, ti-o iei!

              @flytomefly, pfff, mersi mult! Eu nu am avut rabdarea sa citesc absolut tot . Nici nu stiu ce sa zic, ca m-ai surprins cu citirea asta . Oricum, ma bucur ca place si multumesc pentru urari!
              sigpic

              Comment


              • flytome ti-ai pierdut timpu aiurea citind pe aici))...



                Iamagi pana nu vad masina la vara tot nu imi schimb parerea !

                Comment


                • S-ar putea sa fie ultimul lucru vazut de tine
                  sigpic

                  Comment


                  • a fost o reala placere,mai ales ca Iamagi nu a fost lasat singur si ajutorul primit de la prieteni, membri ai clubului , l-a sustinut sa reuseasca ceea ce si-a propus,cu toata "frica" de sotie care si ea s-a bucurat de toate schimbarile aduse masinutei.Ma bucur sincer ca am descoperit prietenia adevarata cu toata criza care ne strange pe toate planurile!

                    Comment


                    • Bravo baiete spor la treaba in continuare imi place cum a iesit!

                      Comment


                      • Au venit si stopuri cu leduri, street storm. Multam DNF!

                        Si, am spalat si eu masina dupa o luna si am descoperit ceva trist: e plina de zgarieturi (nu zic ca portbagajul care-l facusem acum 2 saptamani, din cauza ca am lasat masina in poarta LA MINE, iar vecinii de pe partea cealalta a strazii nu aveau cum sa-si lase masinile in drum, are acum o zgarietura frumoasa tare pe mijloc). Imi primavara trebuie neaparat un polish, iar daca nu ies toate la polish si inca se vad, trecem la pasul doi, adica revopsire.
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • dau super stopurile pe masina
                          bravos domnu`

                          Comment


                          • bagi bani degeaba...mai bine iti iei un bmw

                            Comment


                            • Ce naspa sunt sa le folosesti cu placere si vezi poate le spargi
                              Logan PH2 - 1.6,16v
                              Logan PH1 - 1.6 MPi

                              Comment


                              • foarte misto,sa le aprinzi cu placere
                                AdY_JmL_2015

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google