Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dau bine jantele pe masina ta, mai coboar-o putin si o sa ai un exemplar frumos!!!!!!!!
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • Din cate stiu eu el are arcuri sport....e posibil ca distanta mare dintre aripa si roata sa o dea si avelopa cu garda foarte mica....

      p.s arata foarte bine cu jantele astea sa le rulezi cu placere

      Comment


      • asa si e, uite un ochi format

        masina e echipata cu voghland
        sigpicMy ride

        Comment


        • Culmea frate cand erau pe masina mea nu le lauda nimeni) acum place la toata lumea.Daca se trece pe H&R o sa mai micsoreze distanta dintre cauciuc si aripa sau a 2a varianta gume cu talon un pic mai mare dar nu va mai fi la fel se sexy
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • ha, faine pozele! masina alba, jantele albe si cainele alb
            arata super masina, felicitari!
            ceva poze de interior, pui?
            lipsa text

            Comment


            • Mamaaaa ce mijto sunt...stii cum vin astea la mine)),presimt ca vor fi ale meleX

              Sa le stapanesti sanatos si multi km fara probleme
              Last edited by BR-17-KOZ; 8 November 2010, 17:02. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Originally posted by ReyPTM View Post
                felicitari pentru achizitie.
                frumos mai arata bft
                Multumesc!
                Originally posted by emylogan View Post
                imi place ceea cce vad fff misto, da totusi incearca sa muti antena de la statie pe plafon in mijloc pentru o receptie mai buna......
                Antena va ramane mereu pe capota spate. Am dat-o pe cea mica tocmai ca nu-mi placea cum statea pe plafon. Nu se modifica prea mult receptia

                Originally posted by DeLuXe View Post
                renunta la stickeru ala mic de pe usi, la eleron

                sus cu jantele, frumoase foc
                Eleronul la primavara se rezolva, eventual vad cum fac si cu stickerele. Las' ca si Artecurile se vad bine :P

                Originally posted by FANE_CLK View Post
                ce bine dau pe masinutza , parca cer niste distantiere
                Cer ele, dar cer degeaba )

                Originally posted by matheo66c View Post
                Deci...
                -jos cu ea din copac
                -jos eleronul
                -si cauciucurile la mine

                Arata bine rau..sa fie primite Gicule
                Deci...
                -o voi cobori cand imi trimiti reglabila
                -il voi da jos la primavara
                -n-ai sa vezi
                Sa fie sa fie!

                Originally posted by B-64-MVP View Post
                dau bine jantele pe masina ta, mai coboar-o putin si o sa ai un exemplar frumos!!!!!!!!
                La primavara cred ca voi incerca sa dau arcurile mele sa-mi iau H&R
                Originally posted by anonimboy View Post
                Din cate stiu eu el are arcuri sport....e posibil ca distanta mare dintre aripa si roata sa o dea si avelopa cu garda foarte mica....

                p.s arata foarte bine cu jantele astea sa le rulezi cu placere
                Rotile sunt acum cu 4cm mai mici, de aia se justifica si spatiul ala . mersi mersi!

                Originally posted by DeLuXe View Post
                asa si e, uite un ochi format

                masina e echipata cu voghland
                Vogtland ba!
                Originally posted by Alex_MIU View Post
                Culmea frate cand erau pe masina mea nu le lauda nimeni) acum place la toata lumea.Daca se trece pe H&R o sa mai micsoreze distanta dintre cauciuc si aripa sau a 2a varianta gume cu talon un pic mai mare dar nu va mai fi la fel se sexy
                Gumele 2 ani de acum incolo vor fi aceleasi la cat de bune mi le-ai dat Vedem noi, poare HaRce . Nu-ti face tu probleme ca nu erau atat de admirate... vei vedea ca ATS-urile tale vor fi mai admirate decat Dezenturile mele

                Originally posted by Bleizer View Post
                ha, faine pozele! masina alba, jantele albe si cainele alb
                arata super masina, felicitari!
                ceva poze de interior, pui?
                Cainele e bonus
                La interior e absolut stock (exceptand luminile din bord, iluminarea la CD-player si consola de ph2)

                Originally posted by BR-17-KOZ View Post
                Mamaaaa ce mijto sunt...stii cum vin astea la mine)),presimt ca vor fi ale meleX

                Sa le stapanesti sanatos si multi km fara probleme
                Eu presimt ca nu vor fi ale tale, nu stiu de ce )

                Mersi mersi!


                Mai, vroiam sa mai urc niste poze si pe zi, dar momentan starea de sanatate nu-mi permite. Poate maine sau miercuri mai urc 2-3 poze
                sigpic

                Comment


                • cum nu i-ai dat inca bine mai gicule ... ai uitat cand am facut proba la jante cum urla toba la 5500 RPM?

                  Comment


                  • Frumos Mariuse... da-ne de gol

                    O poza pe fuga .

                    Ca o observatie: in poza masina pare inalta ca partea cealalta a masinii statea in groapa... De fapt, mie mi se pare la fel de joasa ca atunci cand aveam celelalte bare... Si se simte chestia asta: ating cu pragul dreapta cand intru pe strada

                    o alta observatie: o sa ajung sa simt fiecare chistoc de tigara peste care trec
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • EEE....incet incet devine mai frumoasa

                      Arata belea cu noile incaltari
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • misto misto

                        Comment


                        • ce frumoasa e acu ! imi place mult mai mult decat cu kitul pilot! ar merge mai jos, dar daca zici ca ai probleme cu garda la sol acu , e naspa. oricum sa le stapanesti sanatos !
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • Da, jentile o prind super bine! Totusi o garda la sol mai mica, pe drumurila de braila, sigur o sa iti dea probleme de cap, la propriu. Prima masina a fost un oltcit si i-am facut ambele puntile rigide, garda la sol undeva la 4 cm, si nu puteam merge decat pe strazile principale. Not funny.

                            Comment


                            • Intreadevar acum chiar imi place masinuta . Spor la treaba in continuare Iamagi. Numai bine
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • Frumos Golanu` ...la cati mai multi km fara probleme si reparatii...si la cat mai multe modificari
                                CARPE DIEM!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google