Loganul Meu (1.4 Cu Multi Km)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci SDP la tastatura.

    Daca zice-ai ca le vinde si nu ai bani acum in momentul asta veneam sa le iau pentru ca arata CRIMINAL cu ele. si eu sper sa nu ii placa cum o sa arate pe Cielo desi nu cred.

    Daca le vine ia-le cu incredere.
    sigpic

    Comment


    • si-a mai facut sandu o surioara ,,cracanata" (asta daca le pastrezi tu). arata foarte bine jantele pe masina.

      Comment


      • beleaaaaaaaaaaaaa

        convinge-l mah ca arata prea smecher ;)
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • prea tare
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • deci arata grav de tot. ia-le tu. ii spui ca ti le-a furat unu' azi noapte si gata....ii dai 6 milioane sa taca si pa la revedere.

            Comment


            • deci te bat daca iti iei jantele alea, bine rau da pe gepeleu )

              Comment


              • arata intr-un mare fel.nu mai gasesti unele la banii astia asa zgariate si indoite?
                http://www.loganclub.ro/forum/loganu...am-t11058.html

                Comment


                • Caut caut caut, am luat-o razna, mai incolo plec sa ma angajez unde am mai lucrat pana in decembrie, sa strang bani, mai am nevoie de cateva milioane si imi voi lua la 400 de euro daca nu gasesc super ocazie ca asta. Nu sunt facaturi, aseara dupa ce le-am dat jos, pe spate scria Borbet si in alta parte Made in Germany, ce m-a ofticat vecinu' asta). I-am oferit 8 milioane, nu a vrut. Ma uit, dupa T-uri de 9j ca tare mult imi place cum arata, daca nu Azev de 9j toate 4, modelul ala in 5 spite... . Dupa ce le-am dat jos i-am zis, ca daca le desperecheaza cu 7.5j pe fata il omor, sa mi le dea mie)). Ma mai rog de el, mai strang bani, si cand gasesc ocazia imi iau...mortale.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • Indreptate ,vopsite si sunt ca noi ....arata super pe masina
                    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                    sigpic

                    Comment


                    • Chiar arata fain de tot aseara, mama mama , poate totusi reusesti sa gasesti. Iti tin pumnii stransi!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • ce belea arata, i-ale frate daca iese...

                        Comment


                        • Arata bine, dar nu sunt de calibrul OZ ultra. (ziceai ceva de ale lui Jean)
                          Parerea mea este ca ai avea masina struto-camila cu alea, sau renunti la dungi si la stilul rally.

                          Comment


                          • arata beton mai nenea alex..sau cum zic eu...naspa

                            are dreptate Cezar..sau ..daca raman...faci jantele ori negre..ori albe
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • Am reusit sa achizitionez in sfarsit jantele. Maine le sui pe masina caci am facut rost de inele de centrare si voi vedea cat de bine merge masina cu ele. Dungile nu se vor da jos deloc, mie-mi place cum arata cu ele si cu jantele astea, eventual la o tinichigerie totala peste foarte mult timp.

                              PS: multam' consiliere CGK pentru inele!!!
                              Attached Files
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • Eu stiu doar atat. Fara sa ma intereseze de dungi sau alte cele. Ti-ai luat niste roti super faine care-mi plac mult, FELICITARI!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google