Loganul Meu (1.4 Cu Multi Km)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cum sa te ia garda cu grile si capote prelungite ?
    dar cu rotile nu te ia....nu nu

    Comment


    • mai ales cand vede un logan cracanat biine...:>se gandeste si ala ca nu ai roti stok)

      oricum,masina arata foarte bine,tinand cont ca a fost taxi...bafta in continuare!
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • Am patit de cateva ori, asa ma bucur ca o confunda astia cu un taxi. Noaptea din fata se vede un Logan galben cu faruri galbejite asa, de asta nu se iau desi ma prefac si eu ca dau semnal, chestii, cand trec cu lateralu' si mai aud si toba aia se sperie). Ziua e altceva.
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • Lasati ma omu ca se descurca el ) eu de ex am jante pe 17" de 3 ani si nici un politist nu m-a intrebat in schimb de folie,triple,faruri ma tot intreaba.

          Comment


          • donmu alex : SUPERBE JANTELE ! daca te plictisesti de ele poate facem un schimb
            spor la surubarit su tuninguiala !
            my ride - still under construction

            Comment


            • Multi km inainte fara probleme
              http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

              Comment


              • salutare! vazut live masina super dar eu zic ca cere un bad boy look pun si doua poze bafta in continuare
                Attached Files
                Powered by LSS
                http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

                Comment


                • Deci masinal lui alex + 4 pasageri = awesome! Iti zic eu, e semn divin ca trebuie sa flexuiesti arcurile alea...
                  sigpic
                  ^Logan turbat (WIP)^

                  Comment


                  • arata tare bine bad boy`ul in poze, si pare destul de bine lucrat.
                    Last edited by `dada; 27 July 2010, 18:26.
                    sigpic

                    Comment


                    • arata bn alexe incet incet capata forma
                      vopsitorie preturi bune

                      Comment


                      • Arata super capota...bravo Alex

                        Comment


                        • @ariciu: daca facem schimb pe schimb cu ale tale cu tot cu gume e tentant dar...nu deocamdata.

                          @marin_tm: deocamdata am alte prioritati fata de bad-boy, chiar nu i-as face asa ceva momentan, as incerca o aroganta cu o capota cu bad-boy dar sa aiba ceva aparte . Cred ca ai avut userul Bulan, foarte misto LSS-ul, ingrijita foc!

                          @vali: am auzit si eu multe mituri urbane despre masinuta mea. Suspensia ramane asa cum este, nimic mai mult, este "tzais", am in vedere schimbarea capetelor de bara ca unul are un burduf crapat si apoi sa intaresc putin amortizoarele spate. De la GPL sta bine pe sosea).

                          @'dada: eu tot cred ca este un photoshop ieftin, prea bine a iesit. M-am convins ca ar arata bine cu capota prelungita si a mea.

                          @sli_waz: o sa prinda pe viitor, la exterior imi place foarte mult cum e acum, de-aia nu as vrea bad boy, lupe sau stopuri cu semnal alb desi mi-ar placea, mai are nevoie de ceva "finisaje" la o aripa si la jante neaparat.

                          @anonimboy: multumesc frumos, chiar culoarea capotei imi place cum o prinde, noroc ca nu este a mea.


                          Voi mai cauta poze, care mai aveti altele in afara de cele postate va rog sa le puneti ca eu personal nu am fost la Sibiu, Distrigazului ii este dor de o linie, forjaa.
                          Attached Files
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • m-ati da de gol toti ...el nu trebuia sa stie ca i-am luat masina la Sibiu ..offf..

                            Sta foarte bine ,chiar nu mai trebuie umblat la suspensie ..dar parca o idee pe spate ar merge... cauciucurile sa le schimbi si sa o facem sa traga un pic mai bine !

                            Comment


                            • mai cosmine la toti le pui serpi.... ia spune pe PM pretul ca m-ar tenta!

                              Comment


                              • ce bine arata cu bad boy
                                my ride - still under construction

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google