Loganul Meu (1.4 Cu Multi Km)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bravo alex, buna investitie ! ! ! Cosmin e meresias se stieeeeee ! ! ! Da caputa unde este, aia prelungita ! ! !
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • se aude tare frumos acum cu serprisorii in actiune bravo pustiule felicitari
      sigpic

      Comment


      • Primul cu 4-1 va fi tot un logan de cupa ...

        Ar trebui si traseu complet ...dar toate pe rand ... ar fi interesanta inca o cumparatura intre voi doi cezar.. sa vedem daca se intampla ceva cu distanta!?

        Comment


        • Mah tu aveai aseara aia pe masina si nu ai zis nimic ???
          In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
          sigpic

          Comment


          • @Cosmin: i-am coclit bine, s-au acomodat 100%, cred ca o sa scot plasticul ala de la motor, cand se incalzeste nu mai are vana aia care o are cand face imediat 4 linii, mie nu mi se aeriseste compartimentul motor pe nicaieri. O sa urmeze si traseul cand o sa fie monetar, chiar are nevoie, abia astept dar am alte prioritati acuma, le stii si tu. Astept cumparaturi cu 1.4 mai putin MCD.

            @ariciu: fa-ti si tu la diesel.

            @sli_waz: intra pe topicul de la asistenta al lui Cosmin CGK, vreo 8 milioane.

            @anonimboy: multumesc frumos, asa vreau si eu, duce lipsa de traseu.

            @razvanamza: cand mai facem una mica? Fierb...

            @Cezar: facem si comparatii ca de obicei, eu unul la greutatea mea ii simt.

            @B-64-MVP: capota este a lui dsign, multumesc frumos, Cosmin e meserias rau se stiee, apelati la el cu incredere, au meritat banii si am mai castigat ceva acolo sha'.

            @'dada: are alt zgomot motorul, iar per' ansamblu masina este mai silentioasa, decat in ture mari mai aud si eu toba aia, cel putin din masina ca in ture mici nu o mai aud mai deloc, zici ca am silencerul pus, las' ca e bine, toba sport cu site de toba normala).

            @gmv: mai citeste si tu forumul.


            Aseara m-am tot plimbat pana am ajuns la 0 litri de benzol in parcare, clar trage super pe benzina, 160 pe ceas pe linia dreapta spre Metro Berceni, inainte luam 140. Azi va primi benzina ok, gaz ok caci este mai ridicata de spate decat de bot), sper sa am timp sa o spal la exterior ca sa fie mai usoara. Ieri in drum spre Alexandria am omorat o musca cu bordura de la janta stanga fata, e acolo de suvenir.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • vezi sa nu te mai omoare dci-urile)
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • Originally posted by razvanamza View Post
                scrie la cosmin pe thread. sunt curios primul care pune 4-1, de cuplu
                Ii am eu pregatiti pe ai mei, doar sa am masina, sa-i pun .
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Sa nu uit de antigel, da, acum vad, sa-mi iau astazi)). NZN-ule am eu grija, cand e masina lu' ala mai usoara fiind singur in masina si-si ia avant la viteza mare in spatele meu, eu pe gaz si cu silencer pus, ce sa-i fac...oricum, greeu de tot trecuse.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • Bravos drace...sa fac masina si ne comparam putin
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • Bravo drace,te apucasi de prosti dastea,voi chiar vreti sa ma suparati sa ma apuc si eu??
                      App te astept la cotitura sa vedem cum e cu sarpalai.....
                      sigpic

                      Comment


                      • alexpeed, pai cand mergem la o cumparatura mica?

                        sa mai dezmortesc si eu filcoru'

                        Comment


                        • ma oare simte ceva la diesel ? sa imi pun si eu pe Tracoras ?
                          my ride - still under construction

                          Comment


                          • @matheo: daca nu ai soft chiar sunt curios cum stau cu tine.

                            @golan: tu vorbesti drace de mine? Uita-te la tine, sa vad cum stam acum, dar tu fara corp).

                            @razvanamza: cand vrei tu, ma sunati si vin daca nu sunt prezent, fierb de nerabdare...

                            @ariciu: pune-ti si tu serpi pe diesel, sigur se vor simti.

                            Tocmai am batut 1.6 MPI stock, cu aer + GPL, mersi Evali, am vazut cat poate, e ok.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • sal! ti a mai dat vrun cal putere ceva toata nebunia asta?
                              AdY_JmL_2015

                              Comment


                              • mai spaloooo baaaa ) deci deja te intreci cu gluma ...... barvo ma
                                Interactive Design Lights & Sound <- click

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google