Loganul Meu (1.4 Cu Multi Km)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • super arata acumhai cu vopseaua pe ea si cu folia si aia e ma tata ma))
    AdY_JmL_2015

    Comment


    • Sa stapanesti sanatos SSSS -itorii ... si sa ne impartasesti parerile , masuratorile si liniile

      Te asteptam ..la intalnire
      Attached Files

      Comment


      • ooooooo......super trebi ti-ai mai facut pe la masina de cand nu am mai vizitat thread-u tau man....felicitarile mele.....arata super bine cu bad-boy-u ala.....si de serpi...nu comentez....curand sper sa vina si la minebaftaa!
        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

        Comment


        • mcd-ul e in maaare pericol pazea ca vine Distrigazu'

          Comment


          • BA ce seamana serpii cu ai mei)).Asteptam impresii
            AG 16 Y M A

            Comment


            • @icstrem_no1: capota nu este a mea, iar legat de folie nu voi pune deloc, eventual sa nu am ce face cu banii si sa pun una transparenta, sa dau o tenta de galben geamurilor.

              @cosmin: trebuia sa ma dai de gol, multumesc foarte mult ca m-ai ajutat, au iesit cu mult mai bine decat m-as fi asteptat, a meritat fiecare banut si toata asteptarea si stresul legat de balauri!

              @NZN: astept sa te vad si pe tine cu o pereche, mersi frumos dar capota nu este a mea, am capota normala.

              @razvanamza: n-am sanse cu MCD, o fac sa traga cat mai tare in limita posibilitatilor.

              @al!n: sa stii ca seamana, nu ma astetam sa iasa asa de bine si frumosi.

              Deci azi masina a primit o pereche de serpisori tip 4-2-1, ii multumesc foarte mult userului cos_min_i (aka' Consilieru') care m-a ajutat foarte mult sa fac masina, nu numai in privinta serpilor, apelati cu incredere la el ca nu face rabat de la calitate. Masina are un sunet mai uniform, parca e mai silentioasa toba, nu o mai simt ingatuita, iar in ture mari trage super, mai ales pe benzina ca azi am ajuns pe rosu). Si de jos trage foarte bine insa nu la fel ca si sus. De consum nu stiu, este acelasi si nu ma intereseaza.
              Attached Files
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • urat ! nu imi place !
                my ride - still under construction

                Comment


                • capota ii a lui tata design am dreptate ? )
                  sigpic

                  Comment


                  • @ariciu: nici mie.

                    @TM80MAT: asa e, nu exista niciun dubiu.

                    Doua-trei pozici de ieri.
                    Attached Files
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • au prins culoare serpalai ..inseamna ca s-au acomodat

                      Comment


                      • frumosi domne !
                        my ride - still under construction

                        Comment


                        • sa ii incingi cu placere cat a fot toata treaba cu serpi
                          vopsitorie preturi bune

                          Comment


                          • Frumosi serpalai sa te bucuri de ei.....

                            Comment


                            • scrie la cosmin pe thread. sunt curios primul care pune 4-1, de cuplu

                              Comment


                              • Mega cuplu...Abia se simte diferenta dintre 1.4 vs 1.6 stock. Acesti serpi nu vor putea suplini handicapul, deci nu prea vad ce mare branza ai putea simti, incat sa fii impresionat.

                                In rest, imi place ca asta micul se dedica. Poate facem si o comparatie cu una stock, sa vedem ce stie acum cu evacuarea cea noua.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google