Loganul Meu (1.4 Cu Multi Km)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pac... bravo pustiule... ti-am zis ca nu merg pe cielo... felicitari pentru achizitie...

    Comment


    • Originally posted by razvanamza View Post
      deci arata grav de tot. ia-le tu. ii spui ca ti le-a furat unu' azi noapte si gata....ii dai 6 milioane sa taca si pa la revedere.
      esti fenomenal razvane

      Bravo alexe pentru afacerea , adio liniutze , dar ai castigat la aspect.
      da`o intr`un fel ca nu se pupa rotile astea cu dungile...fa ceva

      Comment


      • facem schimb cu jantele?:>))
        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

        Comment


        • frumose jantele abia astept s-o vad maine
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • bravo alex ! ! ! Frumoase jante, felicitari pentru achizitie ! ! ! acum incearca sa le echilibrezi bine si sa-i polishezi buza ca eu zic ca o sa se vada exceptional ! ! ! sunt cumva acelasi model ca ale lui sandu???
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • @B-64-MVP..sunt exact la fel ca jantele lui Sandu (plang..jur..se inmultesc astia cracanati la greu)..eu sunt la pitici

              Pac-pac..ne-ai dat capacu copilu....sa fie primite..o sa arata traznet...usurel le faci tu,important este ca le-ai luat..usurel usurel
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • este o alegere minunata, felicitari. ti`am spus ca imi place tare mult cum arata blonda ta cu jantele astea. iti doresc drumuri fara gropi si multi multi km.
                sigpic

                Comment


                • mama frate ..... numai eu nu am jante ....)) marfa rau sa imi dai si mie o tura sa vad cum e cu ele
                  Interactive Design Lights & Sound <- click

                  Comment


                  • super adevarate, sa le stapanesti sanatos

                    Comment


                    • mare grija cu bordurileee eu deja am stricat una ...sa le stapanesti cu placere
                      stii tu... HZP ;)

                      sigpic

                      Comment


                      • Salut O masina schimbata mult ..in bine si care imi place de asemenea.
                        Sa lasi jantele astea Borbet 9j....Alex! Sunt super pe masinutza...;)
                        Moare lumea de sacaz Bafta la bani si tiuning

                        Comment


                        • foarte tari jantele!!!!
                          sa le stapanesti sanatos

                          Comment


                          • sa pregatesti niste euroi la portofrl ca te vede garcea de la un kilometru ca n-ai jante stock. si poate ai timp sambata sa fac si eu o poza cu una din ele pe masina mea sa-i fac inima rea la sotie

                            Comment


                            • Multumesc tuturor!!

                              Sa vedem ca sunt satul de dat jos si pus jante, s-a luat dracului vopseaua de pe prezoane. Ieri am pus doua, am zis ca merg cu tablele pana le indrept sa nu mai faca fin volanul dar azi le pun si merg cu ele pana le voi face in timp ca abia pot da jos inelele de centrare, eventual sa fixez bine de tot inelele si sa ramana un mic spatiu pe butuc sa pot pune tablele la nevoie. In ciuda speculatiilor, masina imi trage mai bine cu jantele astea. Poate ca e bine sa le pun, sa le invat, nu vreau sa le refac si apoi sa le ating in borduri. Oricum, azi vreau sa-mi iau antifurturi si apoi cand vor fi bani le indrept si le echilibrez maxim, pana nu ma angajez voi merge foarte greu cu modificarile de-acum inainte, saptamana viitoare iar asigurarea 3 milioane si tot asa...

                              edit: nu mi-e frica de nenea garcea, pot sa merg si pe jos, o sa il intreb sincer daca ii place cum arata, mai dai in mama lor ca nu am decat toba si jantele ca sa fiu ilegal, n-am folie, xenoane, leduri nu stiu pe unde etc....
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • bafta in continuare , arata bine pe masina ......... ''noile '' jante
                                LogAnClub "Andrei" B-86-KAWsigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google