Loganul Meu (1.4 Cu Multi Km)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poze noi "sifonate" dupa ce am spalat-o a doua zi la rand, atat poate aparatul. Dungile raman caci am facut sondaj si daca le dau jos va fi prea "cheala". O s-o ard la modu' ca poate sunt mai 'taran' insa contrastul lor imi place maxim. Imi place toata asa cum e.
    Attached Files
    Last edited by aleXpeed; 2 June 2012, 22:50.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • e mistoo rau ma ! ... dar DUNGILE ... )
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • Misto , misto , misto ...cel putin eu nu am cuvinte
        http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

        Comment


        • E sucara ma :>
          Ai de gand sa facii plafonu negru? ar da mai bine.
          Prea multii prostii pentru o tara asa mica

          Comment


          • posibile schimbari ce`ti sugerez
            Attached Files
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • Baaai esti nenorocit))? Dau jos dungile cand va fi mai joasa.

              Plafon negru lucios dupa ce va fi joasa si fara dungi.

              Sa incep munca si sa strang bani sa fie joasa. Trebuie multi bani..
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • ai bagat o reglabila si aia e...o tii de bibelou )
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • Imi plac mult jantele tale si arata bine de tot masina cu ele!

                  Comment


                  • Jos dungile, dar barele lasa-le mai bine negre. Fac un contrast frumos
                    sigpic
                    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                    Comment


                    • ce bani multi ma ! mai taie din ele da'le draq )
                      Interactive Design Lights & Sound <- click

                      Comment


                      • Vopseste ma barile partial..cum era in vt-u ala mai demult.Doar partea de jos si v-u de la grila.
                        AG 16 Y M A

                        Comment


                        • Jantele "e" jaspa ,Borbeturile erau mai marfa ,dar acuma macar e mai cracanata de spate nu cum era cu borbeturile
                          Felicitari ai reusit sa strici o masina calumea )momaie ..nu mai are nici un haz acuma
                          sigpic
                          Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                          http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                          Comment


                          • Originally posted by Tudor View Post
                            ai bagat o reglabila si aia e...o tii de bibelou )
                            Cam da...

                            Originally posted by jelly View Post
                            Imi plac mult jantele tale si arata bine de tot masina cu ele!
                            Mersi frumos!!

                            Originally posted by Logan 4 ever View Post
                            Jos dungile, dar barele lasa-le mai bine negre. Fac un contrast frumos
                            Inca gandesc pe ce cale sa o iau:P. Nu vreau multa fibra.

                            Originally posted by pirvu_alex View Post
                            ce bani multi ma ! mai taie din ele da'le draq )
                            ...si-am rezolvat problema. Sau arunc arcurile de tot.

                            Originally posted by al!n View Post
                            Vopseste ma barile partial..cum era in vt-u ala mai demult.Doar partea de jos si v-u de la grila.
                            Ma gandesc ma, gandesc gandesc..

                            Originally posted by lau911 View Post
                            Jantele "e" jaspa ,Borbeturile erau mai marfa ,dar acuma macar e mai cracanata de spate nu cum era cu borbeturile
                            Felicitari ai reusit sa strici o masina calumea )momaie ..nu mai are nici un haz acuma
                            Sunt mai marfa astea decat Borbet-urile. Nu regret Borbet-urile deloc + ca am directia mai usoara pe fata. Am stricat-o inainte ca m-am bagat sa o modific la motor pana mi-am luat bataie de la 16v stoc care mi-a deschis mintea. Nu merita sa ma auda bulivardu' ca am eu "95" cp obositi si sa ma bata 16v silentios.

                            Cateva poze si cu abandonaciunea ailalta si corpul-clapeta marit care l-am dat jos. In locul lui l-am pus pe cel stock! Nu ma mai intereseaza absolut deloc FUGA cu Loganul, clar Gogaie!
                            Attached Files
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • Hop si eu cu o idee tampita : vopseste barele negre ca plasticul ala nu e chiar negru si daca tot zici ca-ti place contrastul negru-galben macar sa fie negru-negru .
                              ps. jantele nu-s chrome , nu?
                              I changed her oil , she changed my life
                              sigpic

                              Comment


                              • Pacat de corp.... Era treaba buna... Daca nu era cioplit ti-l luam eu...
                                Cat despre nuante... ai doua variante. Fie mergi pe "reising" si lasi dungile, faci oglinzile in nuanta masinii si cu barile vezi tu ce faci, fie mergi pe clean, jos dungile, jos manerele, niste clean-uri la bari (cu aceeasi nuanta vopsite) si aia e....
                                Decizia iti apartine!
                                Arata bine "jantili tali"!!! Ai grija pe unde parchezi ca nu le mai vezi )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google