Loganul Meu (1.4 Cu Multi Km)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, inteleg ca-i criza, am vazut ce poate motorasul, n-am fost multumit, merge foarte bine acum de jos, am mers 120 km in Bucuresti cu 30 RON, e perfect. Nu mai vreau zornaiala in cap dar o sa o mai stilizez, daca nu poate macar sa o fac mai frumusica. Cred ca o paste un facelift ca e criminal pe culoarea mea. Nu mai vreau bari negre, prea prea "cheala" la exterior.

    Jantele am de gand sa le schimb cu unele de vara, tot 15" dar frumoase, fara KM, Chen-Chang sau porcarii.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • e o pasa trecatoare am incredere in tine i-a o pauza ,si sa te vad la start

      Sti tu : pentru ce-i ce aud a curselor chemare , pentru mersul linsitit sunt vesnic pierduti......si nu exista lanturi sa ii tina departe
      sigpic
      Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
      http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

      Comment


      • alex,apropo de radar,pe mine nu a reusit nici un mcv sa ma ia cu radarul si nu am decat o saracie de detector cobra de vreo 3-4 ani cu 9 benzi parca.caraie saracul cu cel putin 3 km inainte de a da nas in nas cu radarul.de ce nu-ti iei asa ceva sau o statie ca sa nu te mai tina baietii astia pe uscat?un prieten de-al meu face saptamanal braila-bucuresti-craiova si retur si are o statie cu care-si face treaba foarte bine.n-am auzit sa se planga sau sa fi luat vreo amenda.
        Last edited by leopardu; 26 May 2012, 00:47.

        Comment


        • Detectorul de radar e bun cand nu stau baietii la ciupeala cu instant on.

          Cat despre statie... In bucuresti sunt putini si multe bruiaje si in extraurban nu prea iesim, asa ca ... Eu am cumparat statie si uneori regret ca am dat bani pe ea avand in vedere ca extraurban ies de 20 de ori pe an sa zic...

          Comment


          • imi permit sa te contrazic.acum o saptamana stateau baietii la marea ciupeala cu radarul pe instant on la iesirea din braila.pana in momentul in care m-au inregistat cu radarul au trecut circa 5 secunde,timp in care am avut timp sa franez de la 110 km la 55-60.au incercat astia de cand au aparut mcv-urile astea de militie tot felul de trucuri si n-au avut nici o sansa.crede-ma ca am 130000 km cu aceasta masina si am vazut o gramada de accidente,de radare si de minunatii in tot acest timp.
            Last edited by leopardu; 26 May 2012, 01:21.

            Comment


            • Originally posted by lau911 View Post
              e o pasa trecatoare am incredere in tine i-a o pauza ,si sa te vad la start

              Sti tu : pentru ce-i ce aud a curselor chemare , pentru mersul linsitit sunt vesnic pierduti......si nu exista lanturi sa ii tina departe

              Numai ma, mi s-a luat acuma. O sa-mi pun caramida sub pedala data viitoare sa nu mai depasesc viteza legala.

              Originally posted by leopardu View Post
              alex,apropo de radar,pe mine nu a reusit nici un mcv sa ma ia cu radarul si nu am decat o saracie de detector cobra de vreo 3-4 ani cu 9 benzi parca.caraie saracul cu cel putin 3 km inainte de a da nas in nas cu radarul.de ce nu-ti iei asa ceva sau o statie ca sa nu te mai tina baietii astia pe uscat?un prieten de-al meu face saptamanal braila-bucuresti-craiova si retur si are o statie cu care-si face treaba foarte bine.n-am auzit sa se planga sau sa fi luat vreo amenda.
              Nu stiu, de prost poate iar la cum NU trage acum masina nu am niciun chef sa o calc. Cu taxiul merg foarte normal insa cand ma urc in MPI dadeau dracii in mine. Mi-as cumpara pentru drumuri lungi de exterior, sunt vitezoman, si Trabant daca imi dai tot ii testez viteza maxima la drum de exterior.
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • cand citesc ce scrii...ma vad pe mine..

                Comment


                • ia-ti statie si uiti de amenzi. 99% garantat!

                  Comment


                  • de 5 min rad intr-una la filmuletul de pe youtube !
                    Drumuri bune si km fara probleme !
                    http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

                    Comment


                    • v-am prins in flagrant azi ), ia zi tu ce aveai in portbagaj la vulcanizare,le pui pe a ta sau faceai o cursa sa le dai cauciucurile jos pt polish?

                      Comment


                      • sa fie intr-un ceas bun ! )
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • pe 16 sau 17?

                          Comment


                          • Originally posted by Dany_DNY View Post
                            sa fie intr-un ceas bun ! )
                            Mersii.

                            Mergem pe principiul "mai sunt cateva "zile" pana cand..."
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • pana cand bagi o shaorma...

                              Comment


                              • iar suspans?!
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google