Loganul Meu (1.4 Cu Multi Km)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Las-o dracu de masina in pace ma ca si asa ai bagat o groaza de bani in ea si ai recuperat jumatate fara niciun castig (ai avut de unde sa invati ) acum nu mai zic ca ai dat o caruta de bani pe jantele alea doar ca sa te laude taximetristii de la jerry`s pizza noaptea.

    Mai bine las-o asa cum e, ia carnetul inapoi, strange bani si ne cumparam niste masini cu mai multe pretentii, atat din punct de vedere tehnic cat si din punct de vedere vizual.

    Comment


    • ala e fostul meu corp lapeta, de la lau?

      Comment


      • nu razvane ,ala e la mine pe masina
        sigpic
        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

        Comment


        • Originally posted by Teo21Din View Post
          Hop si eu cu o idee tampita : vopseste barele negre ca plasticul ala nu e chiar negru si daca tot zici ca-ti place contrastul negru-galben macar sa fie negru-negru .
          ps. jantele nu-s chrome , nu?
          Buza e aproape crom iar interiorul e ca la Borbet-urile vechi, gri metalizat asa. Pana la bari (care nu stiu daca le voi vopsi), am alta prioritate mai buna.

          Originally posted by cristi_ccd View Post
          Pacat de corp.... Era treaba buna... Daca nu era cioplit ti-l luam eu...
          Cat despre nuante... ai doua variante. Fie mergi pe "reising" si lasi dungile, faci oglinzile in nuanta masinii si cu barile vezi tu ce faci, fie mergi pe clean, jos dungile, jos manerele, niste clean-uri la bari (cu aceeasi nuanta vopsite) si aia e....
          Decizia iti apartine!
          Arata bine "jantili tali"!!! Ai grija pe unde parchezi ca nu le mai vezi )
          N-are nicio problema corpul-clapeta. Asa merg cu el de 1 an de zile si n-am nici cea mai mica problema legat de relanti. Dungile se dau jos daca va fi mai joasa, altfel nu ca va fi prea "cheala", prea "taxi", prea ca la tara.

          Originally posted by o8MeLC View Post
          Las-o dracu de masina in pace ma ca si asa ai bagat o groaza de bani in ea si ai recuperat jumatate fara niciun castig (ai avut de unde sa invati ) acum nu mai zic ca ai dat o caruta de bani pe jantele alea doar ca sa te laude taximetristii de la jerry`s pizza noaptea.

          Mai bine las-o asa cum e, ia carnetul inapoi, strange bani si ne cumparam niste masini cu mai multe pretentii, atat din punct de vedere tehnic cat si din punct de vedere vizual.
          Nu-mi place masina STOCK! Tie da))... si fara putere mare ca ma tenteaza pedala..

          Originally posted by razvanamza View Post
          ala e fostul meu corp lapeta, de la lau?
          Este de la Golanu' si este altul.

          Corpul se vinde cu 250 RON fara senzori. Daca nu il ia nimeni il arunc la gunoi.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • Marfa rau jantelesunt curios cu ce surpriza vi....cate usi va avea?Cristi sari pe corpu ala cai dala bun...
            sigpic

            Comment


            • reglajul vii la mine ... desi asta micu mi- a furat jumate din secrete

              Comment


              • Originally posted by aleXpeed View Post

                Corpul se vinde cu 250 RON fara senzori. Daca nu il ia nimeni il arunc la gunoi.
                La pretu asta poti sa il arunci de acu )).
                E corpul de la mine?
                AG 16 Y M A

                Comment


                • Originally posted by aleXpeed View Post
                  Nu ma mai intereseaza absolut deloc FUGA cu Loganul, clar Gogaie!
                  Pana cand? ... eu nu te cred bre, NU TE CRED.
                  Jantele, urate rau...
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • M-am lasat maa de fuga, uite si dovada viee pozata in spatele masinii! Cateva poze de astazi si inca ma mai gandesc. Cica aschia nu sare departe de trunchi, eu sper sa sara. N-am mai facut nicio linie, forja, nimic.

                    In ultima poza ii explicam lui Fofu' cum se conduce o masina la linii)).
                    Attached Files
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • Prea cuminte te-ai facut ma ))
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • Potoliti va ma...asta nu se linisteste niciodata. Trece printr o perioada grea....totul este fim langa el si sa I'll ajutam sa gaseasca drumul cel mai drept.

                        P.S. nu pot sa pun emoticon

                        Sent from my XT311 using Forum Runner

                        Comment


                        • Poza 3 face toti banii..si eu care am zis sa fiu baiat finut sa nu o pun public )

                          Comment


                          • Ce tips racing ai
                            sigpic

                            Comment


                            • [QUOTE=alessandro;1294931]Potoliti va ma...asta nu se linisteste niciodata. Trece printr o perioada grea....totul este fim langa el si sa I'll ajutam sa gaseasca drumul cel mai drept.


                              Sustin ..."Focul" curselor este in interiorul lui....trebuie ajutat sa se regaseasca ....momaie mergem la "Santa Pod " la tulcea facem 2 zile de terapie
                              sigpic
                              Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                              http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                              Comment


                              • Originally posted by Dany_DNY View Post
                                Prea cuminte te-ai facut ma ))
                                Pana si autobuzele ma depasesc.

                                Originally posted by alessandro View Post
                                Potoliti va ma...asta nu se linisteste niciodata. Trece printr o perioada grea....totul este fim langa el si sa I'll ajutam sa gaseasca drumul cel mai drept.

                                P.S. nu pot sa pun emoticon

                                Sent from my XT311 using Forum Runner
                                Cel mai drept drum mi-ar placea, fara nicio curba, 400m asa.

                                Originally posted by CataLiNNN View Post
                                Poza 3 face toti banii..si eu care am zis sa fiu baiat finut sa nu o pun public )
                                Aia e DOVADA!

                                Originally posted by iamagi View Post
                                Ce tips racing ai
                                Si cand te gandesti ca e din 2005).

                                [QUOTE=lau911;1295103]
                                Originally posted by alessandro View Post
                                Potoliti va ma...asta nu se linisteste niciodata. Trece printr o perioada grea....totul este fim langa el si sa I'll ajutam sa gaseasca drumul cel mai drept.


                                Sustin ..."Focul" curselor este in interiorul lui....trebuie ajutat sa se regaseasca ....momaie mergem la "Santa Pod " la tulcea facem 2 zile de terapie
                                Nu stiu Gogaie. Batranii se duc la Techirghiol la namol sau la Herculane la ape termale iar noi trebuie sa aflam calea cea DREAPTA in viata! Nici nu stii ce plictisitoare e viata fara turatii mari.

                                Terapie... aaah http://www.youtube.com/watch?v=WOpqNYjA2ek&feature=plcp . Am o combinatie mica, iar daca va fi nevoie, sacrific "jantele". Nu mai pot...
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google