The Silver Bullet(MeCeVe-ul lui SoNyKeL)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bafta in Continuare !!!!!!!!!!!!!!



    Comment


    • Imi place mult volanul, cat te-a costat? E acelasi volan si l-ai imbracat in piele, sau ai pus de prestige?
      zoom-zoom

      Comment


      • Multumesc de aprecieri si de urari.
        E acelasi volan e invelit in piele de catre INSTRUCTOR ma costat 150Ron si-a durat cam 2ore... Este piele adevarata ce este pe prestige este piele tocata si recilata nu se compara nici pe departe nici calitatea cusaturilor nici fellingul care il ai cand pui mana.
        Doar ca acest volan e putin mai pretenios trebuie ferit de soare si hidratat lunar cu traramente pentru piele ,lunar.
        Last edited by SoNyKeL; 18 July 2008, 21:53.

        sigpic

        Comment


        • Sa te bucuri de masina in continuare asa cum te-ai bucurat si pana acum.
          Poate le dai patentul volanului din piele si la "balariile" alea de la Dacia.
          Mult succes in continuare!
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • Nu cred ca o sa vedem asa ceva la dacia in curand , nu ca ma laud dar acelasi tip de piele il pun si posesori de masini mai adevarate deci este peste pielea care o pun standard alti producatori ceva mai rasariti...

            sigpic

            Comment


            • Volanul arata foarte bine,un plus de confort.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • Ai reparat proiectorul?
                Frumos ai imbunatatit-o. Chiar i-mi place.
                Dai si tu o sticla de Pepsi?
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • A cumparat pe naiba. L-a schimbat pe garantie proiectorul, ca e 300 ron unul.
                  Si mie trebuie sa-mi dea un bax de Pepsi, nu o sticla.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • Nu n-am schimbat inca proiectorul pentru ca nu am timp... Acum stau pe ganduri am gasit la un magazin de piese proiectorul de logan cu 50de ron si de cat sa stau sa pierd timpul cu casco politie cred ca mi-l schimb singur...

                    si in legatura cu pepsi va dau la toti cate un pahar...
                    andrei tie in pahar iti pun si gheata si umbreluta ca-mi esti simpatic

                    sigpic

                    Comment


                    • Si eu am 17.000 cu a mea dar mi-a venit cu vreo luna inainte. Din pacate nici eu nu am scapat de zgarieturi dar asta este, bine ca e doar atat. Imi place tare cum a iesit volanul tau si dupa ce se toceste pilelea mea "tocata si recilata" ) mi-ar placea sa-mi pun d'asta fina cum ai tu. Doamne ajuta sa ne mearga masinutele fara probleme.

                      Comment


                      • Bai n-am vrut sa jignesc pe cei cu prestige cu piele tocata si reciclata ca si eu am maciulie dar asta e adevarul...

                        sigpic

                        Comment


                        • Micutule, numai bine! Sa o folosesti sanatos! La cat mai mult combustibil in rezervor!
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • Io am vorbit serios Sony, nu am luat-o ca misto. Chiar imi place pielea aia adevarata pe volan. Pe prestige are aspect de musama veche ridata.

                            Comment


                            • Sa o stapanesti sasnatosi.

                              Comment


                              • La cat mai putine evenimente nedorite,iar zgarieturile sunt inevitabile,bafta in continuare.......
                                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google