The Silver Bullet(MeCeVe-ul lui SoNyKeL)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc de urari...
    si ca sa ma laud in continuare uitati in poza ce e pe drum , ptr masinuta mea , zilele astea trebuie sa ajunga


    PS. Umbla un zvon ca vineri va primi noul proiector si tot ca zvon asa cica va primi si o consola centrala de sandero...
    sa vedem ce ne mai aduce mos craciun...
    Attached Files

    sigpic

    Comment


    • Ce sa ma laud cu alarma si senzorii de parcare si cu parasolaru ca azi a intrat un dobitoc in mine care a fugit si a lasat masina acolo...
      in fine am rca-ul lui e la Omniasig... Ce ziceti e grav?
      Attached Files

      sigpic

      Comment


      • Micutule, sincer imi pare rau! Nu pare grav, dar cine stie cat o dura reparatiile. Parca ziceai ca pleci in concediu. Sau te-ai si intors?
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • Plecam bine zis plecam luni pe 1 vroiam sa plec...
          imi este teama ca nu-mi vor schimba portiera nu se vede bine in poze dar aripa a inrat sub portiera si cand mam dat jos din masina a trebuit sa fortez usa sa ies si sa strambat si portiera si intaritura de sub bara strambata si ma atins si in roata dar cred ca acolo ma frecat doar cu cauciucu ca vad ca rotile stau drepte directia nu trage am inteles ca mai e si intaritura de sub aripa si acolo am inteles ca e de sudat si etc deci sudura in compartimentu motor inseamna ca o sa demonteze multe pe acolo? Oare va iesi macar aproape cum era?

          PS. o poza cu vinovatu
          Attached Files
          Last edited by SoNyKeL; 24 August 2008, 18:59.

          sigpic

          Comment


          • Inca o data , imi pare rau. Daca ar fi dupa mine, as pleca in concediu si cu trenul...Vezi de maine ce zic 'doftorii' de la service si ne tii la curent! Bafta multa!
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • Naspa sony ce ai patit ...... primul ph2 lovit care-l vad ......Ce oameni :|
              sigpic

              Comment


              • Vreau sa plec cu masina!!! Am 18000de KM majoritatea sunt facuti in oras cu mici exceptii(2-3drumuri de 80km si unu de 120km) deci vreau cu masina...
                daca nu asta e plec asa cu ea

                sigpic

                Comment


                • Nasol momentu.

                  Usa daca zici ca ti indoita ti-o schimba, mie mi s-a zgariat putin cand am deschis usa (dupa accident) si mi-au revopsito complet. Cat despre directie is obligati sa o verifice, cel putin la accidentele frontale...Si mie mi-au verificato desi rotile si lonjeroanele nu au fost atinse

                  PS: mai mult de 2 zile cu tot cu vopsit nu o sa dureze...Astea de la asigurare or sa se miste mai greu.....Pune si o poza cu capota ridicata la "coltu" lovit
                  ...de doi lei :p

                  Comment


                  • Capota nu are nimic

                    sigpic

                    Comment


                    • Vroiam sa vad daca ti indoit trigheru
                      ...de doi lei :p

                      Comment


                      • Nu cred ca se deschide se inchide lejer

                        sigpic

                        Comment


                        • Am o dilema ,dupa cate se vede nu-i chiar asa de grav ,imi pare rau de tine dar chestia ca a intrat aripa peste portiera sau invers asta nu imi da pace ,la impactul pe care l-am avut eu la 80-90 km cu parapetul care a intrat prin far pana in baterie nu am avut probleme cu deschiderea usi ,din stanga ,in orice caz ai de umblat putin........Anunta-ne ce ai facut ,daca schimbi bara pe asigurare sunt amator , i-am pus bara de berlina si arata ca o cucuvea zburlita .........Ioi ca ma doare la inima .......
                          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                          Comment


                          • Bara e deja promisa scuze... Deci aripa a intrat sub portiera usa sa deschis usor nu zic ca m-am chinuit sa ies dar cand am deschis sa simtit putina opunere si sa vazut ca atinge in aripa

                            sigpic

                            Comment


                            • Niste poze mai clare facute de andy_x3m azi la intalnire...
                              Attached Files

                              sigpic

                              Comment


                              • Imi pare rau pentru masinuta ta,sper sa o repari cat mai repede si ai grija mai mult de ea

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google