The Silver Bullet(MeCeVe-ul lui SoNyKeL)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • intai de toate scuzati calitatea pozelor


    m-am intors cu poze cu mcv-ul meu
    in cele aproape 3luni de cand il am si aprope 4000km am facut urmatoarele modificari si adaugiri de accesori...
    Aspect:
    inele aeratoare prestige
    clapete usa prestige
    maciulie prestige
    Utilitate:
    aparatori noroi
    protectii aripi
    autocloanti praguri pe spate
    detector de radar
    si anti-slip mat pe bord
    inca2 scrumiere in spate ptr locurile 6&7
    Electrica:
    module deschidere impuls geamuri
    plafoniera fata cu 12leduri in partea mare si 4leduri in lampa de citire
    plafoniera spate 20de leduri...
    Urmeaza: jenti+anvelope , alarma , folii geamuri , stalpi negri , parasolar negru , vopsire clapte exterioare usi , oglinzi , xenoane , schimbat lumini in bord si prin alte locuri secrete si adaugiri de luminite , senzori de parcare si cam atat poate si un kit adventure...

    va place? sincer eu consider ca sunt mici modificari de bun gust care o fac putin mai speciala desi cu bani care i-am bagat pana acum umpleam masina de zorzoane bari si praguri din obor...
    Attached Files

    sigpic

    Comment


    • Arata bine, aparatorile de noroi is originale??? cat te-au costat????
      ...de doi lei :p

      Comment


      • aparatorile 1mil protectile 1.4mil , montaju e 600de mii dar eu am dat 30 la un baiat de la dacia si milea pus... ca e cam greu fara sa dai rotile jos si nici nu aveam chef sa ma complic...

        sigpic

        Comment


        • Cum tata aparatorile 1mil protectile 1.4mil ...da ce sunt de aur?
          sigpic

          Comment


          • astea sunt preturile la accesorile de origine pe presurile din interior am dat 1.5mil dar nu regret... sunt cu clipsuri se prind in podea

            sigpic

            Comment


            • SoNyKeL vad ca nu ti-ai asigurat cu nimic (,) capacele de la roti...vezi ca un capac e 40 de lei...
              sigpic

              Comment


              • Pune macar niste "soricei" la capacele de la roti, daca antifurturi nu vrei sa iei.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • stiu am tot zis ca ma ocup de asta dar am uitat , ma bate gandu sa le schimb cu ceva mai ieftin ca mie mila de ele daca le sparg am gasit la 30de lei ceva simplut asta pana imi iau jenti... andrei unde gasesc antifurturi cam cat costa si cum se monteaza???

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by SoNyKeL View Post
                    intai de toate scuzati calitatea pozelor


                    m-am intors cu poze cu mcv-ul meu
                    in cele aproape 3luni de cand il am si aprope 4000km am facut urmatoarele modificari si adaugiri de accesori...
                    Aspect:
                    inele aeratoare prestige
                    clapete usa prestige
                    maciulie prestige
                    Utilitate:
                    aparatori noroi
                    protectii aripi
                    autocloanti praguri pe spate
                    detector de radar
                    si anti-slip mat pe bord
                    inca2 scrumiere in spate ptr locurile 6&7
                    Electrica:
                    module deschidere impuls geamuri
                    plafoniera fata cu 12leduri in partea mare si 4leduri in lampa de citire
                    plafoniera spate 20de leduri...
                    Urmeaza: jenti+anvelope , alarma , folii geamuri , stalpi negri , parasolar negru , vopsire clapte exterioare usi , oglinzi , xenoane , schimbat lumini in bord si prin alte locuri secrete si adaugiri de luminite , senzori de parcare si cam atat poate si un kit adventure...

                    va place? sincer eu consider ca sunt mici modificari de bun gust care o fac putin mai speciala desi cu bani care i-am bagat pana acum umpleam masina de zorzoane bari si praguri din obor...
                    nu te lasa ..tot inainte...sa te bucuri de ea
                    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                    Comment


                    • Antifurturile sunt vreo 45 de lei, la dealer si se monteaza usor, doar trebuie date capacele jos si date doua prezoane jos la fiecare roata.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • sonykel clapetele de la usi le`ai vopsit sau asa le`ai cumparat?

                        Comment


                        • bravo sony ;) spor la tunarit ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • da ..bv sony...frumos...ai bagat ceva banuti pana acum ..dar doar cunoscatori isi dau seama:P...calitatea conteaza:P ...numai bine
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • detectoru este cobra xrs 9330? daca da la cati km iti detect sry de off topic
                              laureate 1.5l, albastru marin

                              Comment


                              • fara sa ma laud tot ce e pe masina e original dacia... bine inteles in afara de leduri si de detectoru de radar... adica presuri ,aparatori ,protecti , scrumiere , manere , aeratoare , maciulia de la schimbator , autocolante praguri... deci andrrei_ro totu e cumparat... da recunosc sunt o putoare de om nu mileam vospit desi ieseam mult mai ieftin la sfert de pret dar imi place asa cum e , asta miam dorit asta am...
                                detectoru e cobre 9430 fata de 9330 are avertizare vocala ma costat 250ron +25ron transportu de pe okazii.ro cu 18sau24de luni garantie si factura...
                                bate mult nu stiu cat ca merg asa repede incat nu are detectoru timp sa piuie pana proceseaza semnalu pana emite sonor eu am trecut de radar glumesc , desigur... cred ca bate 1.5km 2cam asa bat toate
                                andrei ai vreun manual de MCV vreau sa modific ceva pe la niste lumini... cum se dau fetele de usa-spate jos? e ceva complicat trebuie sa am grija la ceva???ceva sfaturi??? si partea aia neagra in care e inclus maneru de la usa spate cum se da jos???

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google