The Silver Bullet(MeCeVe-ul lui SoNyKeL)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    SNK = Seneca. Filozof grec din antichitate.
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • #92
      da baietii deci numar este CT-87-SNK ma ajuns 897.45 ron toata inmatricularea fara sa calculez benzina consumata...
      se pare ca costin a ghicit a avut o premonitie...
      eu am vrut XXL nu era liber iar un prieten nu ma lasat sa-mi pun SGA asa ca a iesit CT-87-SNK desi am vurt ceva cu 07 nu 87 dar asta e...
      iar cu user-name-ul se pare ca CristiXP mi-a facut o surpriza :d:d:d

      PS. rocri chiar ma inebunea maicamea ca dece SNK ca ce draq inseamna ca o porcarie ca nush ce... zic mama de la Sonykel asta e nickul meu porecla pai de la ce vine si tot asa desi azi dimineata am fost la notar si am facut actele masinii pe numele meu si mi-a zis sa-i pun ce numar vreau...
      acum am sa-i dau si o explicatie de la ce vine SNK , mersi mult mai scos din incurcaturaD
      Last edited by crististreulea; 30 November 2007, 08:39.

      sigpic

      Comment


      • #93
        Ma bucur ca ti-am ghicit numarul. Se pare ca ne inmultim cei cu 87 din Constanta.
        In tara momentan.

        Comment


        • #94
          CT-87-SNK de la sonykel

          Comment


          • #95
            sa o stapanesti sanatos si la cati mai multi km fara probleme frumnoasa masina eu cum zic unii am trecut in randul tradatorilor tre sa dai de beut
            ((:~NU FUGI MAI TARE DECAT INGERUL TAU PAZITOR POATE ZBURA ~))

            Comment


            • #96
              bluee asa e el de felu lui e foarte obraznic... dar las ca-l pun eu la punct duminica , il urechesc bine...
              Dj eros si tu trebe sa dai de baut asa ca suntem chit... :d:d:d

              sigpic

              Comment


              • #97
                Sonykel! Nu ti se pare ca fugi de raspundere? Cu prima ocazie cand mai trec prin Constanta... te-am baut!!! Acum ai scapat ca nu vii la Brasov, dar tot nu scapi!

                Comment


                • #98
                  bine mai dau de baut... stii bine ca as fi vrut sa vin la brasov dar nu se poate ... oricum ma bate gandu sa mai dau o fuga pe la bucuresti D

                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    frumoasa ... sa o stapanesti sanatos si sa te opreasca de mai putine ori decat pe dacia veche

                    Comment


                    • am in prezent cam 1400km...
                      in primele 2poze ``cadoul`` poze mai clare
                      in a3a poza gaura din stanga este cea data de dealerul din constanta iar cea din drepata este data din fabrica(si nu este utilizata adica au dat 2gauri degeaba) a se observa profesionalismul in lucrarea aceasta de gaurire...
                      in a4a poza o coincidenta credeti sau nu )
                      Attached Files
                      Last edited by SoNyKeL; 3 December 2007, 21:55.

                      sigpic

                      Comment


                      • N-ai ce face cu "cadoul". Daca ai fi avut geamuri mecanice si se strica un maner era bine ca aveai cu ce sa-l schimbi.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • e ba nu imi fac breloc la chei :d

                          sigpic

                          Comment


                          • a inebunit, s-a prostit ... irecuperabil acest om. auzi la el "SoNyKeL: si o forja pana la 5000" ... no comment
                            The Silver Bullet ... yeah right ... si marmota impacheta ciocolata
                            LA MULTI ANI The Silver Bullet!!
                            Attached Files
                            Last edited by crististreulea; 14 December 2007, 14:39.
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • a facut o luna masinuta mea
                              si drept cadou i-am montat noile numere(le-am luat de vreo 2saptamani de la politie dar am circulat cu cele provizorii din motiv de rovignieta moka)...

                              cristi ofticosule
                              Attached Files

                              sigpic

                              Comment


                              • si cati km ai facuti in luna asta de cand ai masina?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google