MY MCV Dci 105cai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    pozel cu stopurile aprinse leam facut la rezolutie mica cu tel si nu se vad bine abia acum am vazut o sa le fac dinou maine
    Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

    Comment


    • #47
      Da sa le postezi maine ...ca sa vad si eu ..ca tare de mult te asteptam....sper ca prin maine sa nu insemne ...1 luna )
      Numai bine !
      Allways on the move ...
      http://www.youtube.com/watch?v=Nwx_Bdgl2Bg

      Comment


      • #48
        superb mcv-ul tau....bafta in cont!
        PS:mi-ar place si mie o rulota ...e tare fain cu ea vara...
        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

        Comment


        • #49
          multam de aprecier
          -------------------------------------
          Mihai_u
          uite si pozele cu stopurile aprinse
          Attached Files
          Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

          Comment


          • #50
            E putina diferenta intre original si cu folie...imi pun si eu ...ms de timpul acordat...mai vreau sa te intreb daca ai avut vreodata probleme cu politia din cauza foliei pe stopuri?
            Multumesc!
            Allways on the move ...
            http://www.youtube.com/watch?v=Nwx_Bdgl2Bg

            Comment


            • #51
              Nu am avut nici o problema
              Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

              Comment


              • #52
                Imi place foarte mult mcv'ul tau si modul cum e aranjat, felicitari !
                Sa'l plimbi sanatos!
                O intrebare, ai folie si pe geamurile laterale din fata ?
                ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                Comment


                • #53
                  da e folie si pe fata ,dar mai transparenta parca 50% fumurie numai stiu exact ca e pusa de 3 ani ,oricum e mai deschisa ca cealalta.
                  Si mersi fain te aprecieri.

                  la ce mai poate fi folosit loganul
                  Last edited by petroman; 13 January 2011, 20:51. Reason: Automerged Doublepost
                  Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                  Comment


                  • #54
                    incerca niste aditivi pentru injectoare si cel de pus in motorina...vei simti o mare diferenta..si io am incercat..e benefic...daca pui pune numai ceva de calitat..dura lube..merita. drumuri bune
                    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                    Comment


                    • #55
                      frumoasa masina si eu am facut o remapare la loganul de ceva timp si nu am nimik merge bine bafta in continuare

                      Comment


                      • #56
                        multam faini baieti ,io astept cat mai repede vara ca sa o pot pune sa faca la ceea ce am educato "sa duca rulota peste tot "
                        ------------
                        aditiv anca nu cred ca are rost am abea 37 de mii

                        cateva poze de azi de la intalnirea loganistilor
                        Last edited by petroman; 13 February 2011, 18:30. Reason: Automerged Doublepost
                        Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                        Comment


                        • #57
                          .................................................. ...
                          Attached Files
                          Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                          Comment


                          • #58
                            azi si-a pus muschii la tras saniile prin zapada
                            Attached Files
                            Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                            Comment


                            • #59
                              Foarte fain ai pregatit masina...arata super...PS: mi-am pus si eu folie pe stopuri ..arata parca e alta masina din spate ...mai ales ca a mea e rosie si cu negru e interesant contrastul..parca nu stii unde sunt stopuriile...merg intruna cu plasticele de pe laterale..o sa fac si eu un post cu loganasul meu ..si o sa iti dai si tu cu parerea !
                              Bafta!
                              Allways on the move ...
                              http://www.youtube.com/watch?v=Nwx_Bdgl2Bg

                              Comment


                              • #60
                                abia astept sa il vad
                                Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google