MY MCV Dci 105cai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Am facut o parte din Europa cu MCVul meu si pe locurile din spate (6-7, eu le zic "la peluza") a fost tot timpul "bataie"! Chiar e confortabil si pe viitor e bine sa testezi acest lucru inainte de a-ti forma o opinie!
    Last edited by 77sky; 10 May 2011, 20:45.

    Comment


    • #92
      locurile din spate 6 - 7 se dau pe sub mana
      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

      Comment


      • #93
        E foarte fain in mcv,mie mi-a placut ca nd m-am urcat in spate.E mai sus decat la logan,plafonul de deasupra capului e departe

        Comment


        • #94
          se apropie concediu si am scos la licitatie locurile 6 si 7
          Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

          Comment


          • #95
            Si mie i-mi par cel mai confortbile untimele locurile (6 si 7) , de cate ori beau ceva si conduce nevasta eu acolo ma urc in drumul spre casa
            sigpic

            Comment


            • #96
              ca sa nu ai si emotii cred
              Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

              Comment


              • #97
                Nu ca am emotii... , mi se par cel mai confortabile locuri si spropo am un prieten de 1,90 si a stat in spate super bine , nu s-a simtit inghesuit .
                Ps: toti care s-au asezat in spate au fost surprinsi de cat de confortabil au stat dar problema e ca drumul sa nu fie prea denivelat.... ;)
                sigpic

                Comment


                • #98
                  In primul rand va apreciez pentru spiritul "camping" de care dati dovada.
                  In al doilea rand as dori sa aflu de la dvs. cat de confortabil fonic este protbagajul de pe plafonul masinii (probabil ca, cu cele 7 locuri nu exista loc suficient in portbagaj).
                  La final doresc sa stiu daca, dealer-ul de unde ati cumparat masina v-a facut vreo reducere (vreau sa vad cat pot intinde eu coarda intr-un viitor nu prea indepartat).
                  Multumesc.

                  Comment


                  • #99
                    Salut!
                    Petroman, foarte fain MCV-ul! Sa il stapanesti in continuare cu placere!
                    Din cate am citit in posturile anterioare, jantele sunt pe 15, nu?
                    Arata de parca ar fi de cel putin 16 in poze...Foarte faine

                    Comment


                    • portbagajul de deasupra nu face deloc zgomot nici la 140 km/h si e foarte practic vara ca doar pe timpul verii stau cu el ca e plin cu cele trbuinceoase gratarului si distraciei in aer liber
                      De reducere nici vorba.................
                      Jantele sunt pe 15 cu cauciucuri ;pe fata de 195/65/15 debica navigator II si spate 205/65/15 michelin saver
                      Si multam fain de aprecieri si eu sunt foarte incantat de el chiar dupa trei ani....tot nu m-am plictisit de el si mere bine tare un singur capat de bara pica in rest bice
                      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                      Comment


                      • Si culoarea de pe al tau mie mi se pare ca e cea care se potriveste cel mai bine cu design-ul caroseriei MCV-ului...Ii da o nota distincta...
                        Inca o data multi km fara probleme prin toata tara si, de ce nu, si prin toata Europa! (impreuna cu rulota, bineinteles!)

                        Comment


                        • multam si cu siguranta voi iesi si inafara cu rulota dar sa cresca cea mica
                          Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                          Comment


                          • ne pregatim de concediuuuuuu... poze de azi
                            Attached Files
                            Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                            Comment


                            • super tare sa ai o rulota, chiar sunt invidios
                              "PH-66-SIX"
                              Dacia Golan 1.4

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google