Printesa'Soselelor Logan MCV '35 Ade

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    p o s e e e e .
    Attached Files
    Last edited by adelin; 26 December 2011, 22:34.
    Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
    http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

    Comment


    • #17
      Originally posted by adelin View Post
      p o s e e e e .
      ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, folie ultra dark black 'ne omologata
      Attached Files
      Last edited by adelin; 28 December 2011, 00:58.
      Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
      http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

      Comment


      • #18
        Originally posted by adelin View Post
        ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, folie ultra dark black 'ne omologata
        interior
        Attached Files
        Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
        http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

        Comment


        • #19
          cat zici ca te-a costat folia neomologata?
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #20
            Frumos "utilaj" ,multi km fara probleme si succes pe mai departe!Bine ai venit la My Ride!

            Subscriu " B 83 RMJ"
            sigpic

            Comment


            • #21
              Cred ca e folie daia de 9 lei?
              Atat stiu ca era folia neomologata

              Frumoasa masinaSa ai grija de ea

              Comment


              • #22
                EXACT 9 LEI am dat pe folie ... totul depinde de rabdare sa o aplici pe geam la mn au iesit zic eu destul d bne fata de llumar sau solarzone

                km are 26690 nu trancane nu bate nimic fab:nov07
                Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                Comment


                • #23
                  Originally posted by adelin View Post
                  au iesit zic eu destul d bne fata de llumar sau solarzone
                  'aberezi baliverne', ce naiba. tare al naibii de bine e pusa incat in postul 17 poza 2 se poate vedea 'dovada'.

                  vrei sa iti arat eu poze cu folie in legalitate si cat de bine e pusa?

                  arpopo. ai habar cam pe unde se invarte amenda pentru folii neomologate?

                  NO OFFENCE!
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • #24
                    Si eu am avut folie dasta de 9 lei pe logan(si era pusa bn)....am pus timbre de la alfa rom trans in geam si am avut si certificat,si nu am avut probleme cu poltia,intradevar ca intr-un an se decoloreaza(deci nu e folia tocmai buna)
                    Data viitoare cand o schimbi sa cumperi folie de la alfa rom trans,primesti si timbre si certificat,si folia este mai de calitate(este mai groasa)

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by B 83 RMJ View Post
                      'aberezi baliverne', ce naiba. tare al naibii de bine e pusa incat in postul 17 poza 2 se poate vedea 'dovada'.

                      vrei sa iti arat eu poze cu folie in legalitate si cat de bine e pusa?

                      arpopo. ai habar cam pe unde se invarte amenda pentru folii neomologate?

                      NO OFFENCE!
                      repet inca o data folia este neomologata
                      e pusa de tata cat ce cat bine ... si de amenda nu ma intereseaza cat este doar e mama la CJD
                      Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                      http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                      Comment


                      • #26
                        Salut,

                        Nu mai fi tu asa sigur ma mama este la CJD sau pe nu stiu unde si uite asa scapi de amenda.Trebuie sa intelegi ca esti muritor de rand ca noi toti si esti supus unor legi chiar daca este democratie, ca de nu traiam in jungla si beneficiam de legea junglei unde traieste ala care da mai tare.

                        Incearca sa mai pui pe ea una alta ca este trista rau in varianta preferance.

                        Schimba titlul ca suna prea nemteste si nu are nici o treaba cu MCV-ul.

                        Printesa soseleleor se refera strict la Mercedes-Benz.
                        real power..... diesel power by

                        Comment


                        • #27
                          e bine ca ai dat-o inapoi acuma. de la 'este pusa foarte bine' ai ajuns la 'cat de cat bine'. sincer nu imi place cum se vede in poza 2 din postul 17, iti da impresia ca e de 10 ani pe masina folia. mai bine fara decat cu asa ceva.

                          si exact, lasa nasu' mai jos, pana nu iti vine de hac un militian mai smecher.

                          stiu ditai sefu de post care a luat amenda, si oricum a incercat sa o dea nu l-a iertat militianul care l-a oprit. asa ca tu nu te mai baza ca in calitate de ruda esti tot pe la rangul de 'parlit' in fata alora.
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • #28
                            Fara suparare ,adelin, dar cosmindan si B 83 RMJ au cea mai mare dreptate! In fata legii toi suntem pe aceeasi linie,EGALI!
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              am scapat eu cand m-au prins fara permis si ma opresc pt niste cacaturi de folie aplicata pe geamuri

                              inteleg....ca toti suntem egali ...o sa o dau jos maine cand o sa ma duc la spalatorie ii pun pe angajati sa o dea jos cu feonul

                              si folia a fost pusa la 1grad celsius dupa 3 zile al inceput sa iasa bule +mici decolorari
                              Last edited by adelin; 28 December 2011, 22:35. Reason: Automerged Doublepost
                              Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                              http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                              Comment


                              • #30
                                Asta zici tu acum,da cand o sa te opreasca...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google