Printesa'Soselelor Logan MCV '35 Ade

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Macar ne prezentam cu ele fara modificari si nu punem ,briz-brizuri, pe ele din <lipsa de ocupatie>
    sigpic

    Comment


    • #47
      Deobicei dupa ce pui folia trebuie sa lasi masina afara la soare sa iasa tot aeru din ea si sa se usuce bn.....se explica dc a ajuns asa,daca era 1grad

      Comment


      • #48
        De aceeasi parere cu cosmin_poe
        sigpic

        Comment


        • #49
          Originally posted by chris-chris View Post
          Macar ne prezentam cu ele fara modificari si nu punem ,briz-brizuri, pe ele din <lipsa de ocupatie>
          inteleg ce vrei sa spui

          dar asta e ...au aparut probleme dupa 3zile s-a umflat p spate dreapta

          in rest pe laterale este totul ok


          pt 2-3 pete se ajunge la critici de tot kktu- injuraturi sau mai stiu eu ce;)
          Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
          http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

          Comment


          • #50
            Nu stiu cu ce te-am criticat.....eu ti-am zis doar dc a ajuns asa

            Comment


            • #51
              La noi nu au fost probleme cu folia,ci cu comparatia dintre aceasta si Llumar si chestia cu amenda! Sa apara bule la toti ni se intampla! Si oricum zic sa incheiem subiectu!

              Ce ai de gand sa-i faci la masina pe viitor?
              sigpic

              Comment


              • #52
                Mai bine o lasi in ploaie sa se tuneze cand tuna .
                Daca te interesa masina mea te uitai la avatar si la my ride la mine si aveai multe de invatat si nu te aruncai precum ''rata la muci'' sa cumperi folie de pus pe geamul de la baie.

                Nu sunt critici de kkt dar prea te crezi in culmea fericirii cu nu stiu cati decibeli, dar tu ai boxe stok, si antifonari invizibile.

                Baga poze cu munca depusa de tine nu de tatal tau care a pus o folie pentru prima data in viata si aia a fost de proasta calitate .Crede-ma ca daca o puneai cu feonul de uscat parul se aseza mai bine.
                Last edited by cosmindan; 28 December 2011, 23:20.
                real power..... diesel power by

                Comment


                • #53
                  Originally posted by cosmin_poe View Post
                  Nu stiu cu ce te-am criticat.....eu ti-am zis doar dc a ajuns asa
                  de la frig...multa lume mi`a zis aplica folia la primavara nu acum...ca o sa fie de toata jena...


                  asta e o sa o dau jos si in primavara o sa fie alta omologata

                  Originally posted by cosmindan View Post
                  Mai bine o lasi in ploaie sa se tuneze cand tuna .
                  Daca te interesa masina mea te uitai la avatar si la my ride la mine si aveai multe de invatat si nu te aruncai precum ''rata la muci'' sa cumperi folie de pus pe geamul de la baie.

                  Nu sunt critici de kkt dar prea te crezi in culmea fericirii cu nu stiu cati decibeli, dar tu ai boxe stok, si antifonari invizibile.

                  Baga poze cu munca depusa de tine nu de tatal tau care a pus o folie pentru prima data in viata si aia a fost de proasta calitate .Crede-ma ca daca o puneai cu feonul de uscat parul se aseza mai bine.
                  daca te intereseaza a mai aplicat folie...dar ia pune si tu folie pe timp de iarna si observa dupa aceea vorbesti.... pt 2-3 pete atatea comentari

                  Originally posted by chris-chris View Post
                  La noi nu au fost probleme cu folia,ci cu comparatia dintre aceasta si Llumar si chestia cu amenda! Sa apara bule la toti ni se intampla! Si oricum zic sa incheiem subiectu!

                  Ce ai de gand sa-i faci la masina pe viitor?
                  ma gandeam in primavara sa o suspensie reglabila ta-technix
                  si niste jante frumoase
                  link jante: http://arch3.okr.ro/auctions.v3/700_...60-700_700.jpg


                  suspensia ar costa 300e jantele +cauciucuri undeva in jur de 250e

                  totalul ar ajunge in 700e si mana de lucru
                  Last edited by adelin; 28 December 2011, 23:37. Reason: Automerged Doublepost
                  Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                  http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                  Comment


                  • #54
                    Frumoase planuri! Succes in continuare!
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by chris-chris View Post
                      Frumoase planuri! Succes in continuare!
                      merci

                      azi a fost o zi de cacao... si nu am reusit sa dau folia jos...astept maine sa vad cum o sa fie ....munca multa dupa...sa le curat
                      Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                      http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                      Comment


                      • #56
                        .................ceva nou
                        Attached Files
                        Last edited by adelin; 30 December 2011, 16:12.
                        Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                        http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by cosmindan View Post
                          Stiu si eu ce se petrece in judetul DJ si vedem si la tv pe ora 17, asa ca nu avem nevoie de alte prezentari.
                          Nu generaliza. El abereaza pe aici ca face si ca drege, nu trebuie crezut. Stai linistit ca la masina mea mi-a luat certificatul pentru folie & roti cu toate ca din 3 agenti, 2 imi erau prieteni, dar cel de-al 3-lea era un om chitit sa-si faca treaba. Nu am comentat pentru ca avea dreptate, insa am scapat usor pentru ca la noi e o mare buba. Cand faci contesti procesul verbal in instanta nu se prezinta nimeni de la Politie, iar tu castigi...

                          Adeline, da-o dracu de treaba, lasa basmele ca oamenii astea sunt de vreo 2 ori mai mari ca tine...
                          I My Honda !

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by stefiPJJ View Post
                            Nu generaliza. El abereaza pe aici ca face si ca drege, nu trebuie crezut. Stai linistit ca la masina mea mi-a luat certificatul pentru folie & roti cu toate ca din 3 agenti, 2 imi erau prieteni, dar cel de-al 3-lea era un om chitit sa-si faca treaba. Nu am comentat pentru ca avea dreptate, insa am scapat usor pentru ca la noi e o mare buba. Cand faci contesti procesul verbal in instanta nu se prezinta nimeni de la Politie, iar tu castigi...

                            Adeline, da-o dracu de treaba, lasa basmele ca oamenii astea sunt de vreo 2 ori mai mari ca tine...

                            mii de multumiri pentru jigniri stefi
                            Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                            http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                            Comment


                            • #59
                              Nu te-am jignit cu nimic, doar ca nu e locul potrivit unde sa te dai mare ca mama ta e nu stiu ce. Si daca zici : "cat de bani nu este o problema sa pun omologata" eu zic ca sunt o problema. Nu e o rusine sa recunosc, nici eu nu am sa dau 800 lei sa pun folie pe spate, asa ca merg cu ea neomologata. SI crede-ma , daca 8 mil nu sunt o problema la tine atunci masina ta nu ar mai fi aratat asa. Stii si tu asta .. sper sa iti schimbi atitudinea daca nu , nu cred k te mai vad mult pe aici. Superi sigur vre-un moderator si aia e..
                              I My Honda !

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by stefiPJJ View Post
                                Nu te-am jignit cu nimic, doar ca nu e locul potrivit unde sa te dai mare ca mama ta e nu stiu ce. Si daca zici : "cat de bani nu este o problema sa pun omologata" eu zic ca sunt o problema. Nu e o rusine sa recunosc, nici eu nu am sa dau 800 lei sa pun folie pe spate, asa ca merg cu ea neomologata. SI crede-ma , daca 8 mil nu sunt o problema la tine atunci masina ta nu ar mai fi aratat asa. Stii si tu asta .. sper sa iti schimbi atitudinea daca nu , nu cred k te mai vad mult pe aici. Superi sigur vre-un moderator si aia e..


                                ok daca tu zici
                                Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                                http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google