Printesa'Soselelor Logan MCV '35 Ade

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Chiar nu am pus ruleta sa fac calculul.. uite maine.. o sa pun ruleta.. de la aripa la sol.. sa vedem...
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • #77
      Originally posted by FANE_CLK View Post
      Chiar nu am pus ruleta sa fac calculul.. uite maine.. o sa pun ruleta.. de la aripa la sol.. sa vedem...
      merci FANE_CLK
      pacat MCV'u a fost facut in alte scopuri...nu de tunning;)
      de carat cartofi bca'uri...
      Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
      http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

      Comment


      • #78
        Originally posted by adelin View Post
        folia am puso de plictiseala... ca nu aveam ce face...cat de bani nu este o problema sa pun omologata...


        in primavara o sa primeasca ceva cadouri masina
        Urmaresc cu mare interes acest thread si vad ca s-a cam pus praful pe aici.

        Afara a trecut si primavara, adica ghioceii au trecut, si s-au scuturat si florile din pomi.

        Ai ceva cadouri pentru ,,printesa'' ?
        real power..... diesel power by

        Comment


        • #79
          Originally posted by cosmindan View Post
          Urmaresc cu mare interes acest thread si vad ca s-a cam pus praful pe aici.

          Afara a trecut si primavara, adica ghioceii au trecut, si s-au scuturat si florile din pomi.

          Ai ceva cadouri pentru ,,printesa'' ?
          sunt in dubii cu taierea arculor
          am dat cu aluband tot portbagajul+usile
          am schimbat becurile din far cu tentative de xenon dau mai bine decat cele stock
          smd 6000k in pozitii
          plafonierele fata+spate smd 5leduri
          am tras din nou traseele pt boxele din usile fata+portbagaj modificata mufa euro a masini fiind preference un blaupunk track+2 boxe fata
          schimbat + de la statie cu unul mai teapan'
          avand momentan hu: JVC/KD-G632/ Ipod/USB...s
          statie MAGNAT EDITION TWO LIMITED
          SUBWOOFER BLAUPUNKT GTT1200...TOT INTERIORUL DAT CU VOPSEA CAUCIUCATA INSONORIZANTA+FONOMIN
          2BOXE PHILIPS 80W RMS-MULTUMIT DE CLARITATEA LOR

          IARNA ASTA M-AM DISTRAT DESTUL DE MULT CU EA
          ARIPI FATA INDOITE DE LA GHEATA
          BUZA DE LA APIPILE SPATE NU STIU CUM DE A SARIT VOPSEAUA+CHIT PANA LA TABLA 2 PUNCTE MICI DE RUGINA
          SPOILER FATA CRAPAT IN PARCARE FIIND FOARTE LUNGA SI GHEATA PE JOS MI-A SCAPAT INTR`UN MORMAN DE ZAPADA INGHETAT BOCNA SI A FACUT POC
          SPOILERUL SPATE PE DREAPTA ASATAZI LA KAUFLAND O PERSOANA TAMPITA I-A SCAPAT CARUCIORUL IARASI POC
          DIN IARNA ASTA GREA A IESIT SIFONATA GRAV
          DE LA SARE+NISIP ARUNCAT PE STRAZI...PUTIN DUS DIN LACUL VOPSELEI...DAR M-AM PUS PEA EA SI S-A REZOLVAT IN 4 ORE POLISH TOTAL

          MAINE O SA REVIN CU POZE
          Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
          http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

          Comment


          • #80
            Si eu am mers cu masina si merg in jur de 5000km/ luna si nu am sifonat-o deloc asta iarna desi am mers Bucuresti - Constanta pe un drum impracticabil (cand anuntau la tv ca sunt drumuri blocate etc), si la intoarcere am mers pe ''sticla'' pe A2 (atunci cand a plouat si a inghetat instantaneu).

            Atentie mare ca bag de seama ca esti tentat sa apari in Fast and Furios 6 .
            Esti prima persoana care afirma ca are aripile strambe de la gheata, de parca masinile sunt facute din staniol.

            Cu un polish nu o sa indrepti tabla.Mai bine o bagi nitel la un atelier si dupa ii dai o fata din polish.
            real power..... diesel power by

            Comment


            • #81
              Originally posted by cosmindan View Post
              Si eu am mers cu masina si merg in jur de 5000km/ luna si nu am sifonat-o deloc asta iarna desi am mers Bucuresti - Constanta pe un drum impracticabil (cand anuntau la tv ca sunt drumuri blocate etc), si la intoarcere am mers pe ''sticla'' pe A2 (atunci cand a plouat si a inghetat instantaneu).

              Atentie mare ca bag de seama ca esti tentat sa apari in Fast and Furios 6 .
              Esti prima persoana care afirma ca are aripile strambe de la gheata, de parca masinile sunt facute din staniol.

              Cu un polish nu o sa indrepti tabla.Mai bine o bagi nitel la un atelier si dupa ii dai o fata din polish.
              i-am tras un polish sa arate umpic mai bine...
              riscam sa rup burdufele de la planetare de la prea multa zapada/gheata)
              toate curbele giratoriile frana de mana)
              deh...m-a vazut si politia...dar s-a trecut cu vederea...stam in spatele tau pana cand ajungi cu ea acasa...pana cand am ajuns eu acasa distractie maxima cu politia in spatele meu
              nu iti dam amenda ca esti incepator si conduci bine pe zapada...permisu abea de 2luni noroc ca erau tineri politai daca prindeam bosorogi deaia nesimtiti ma zapaceau cu o amenda si mai stai ssi pe bara)
              Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
              http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

              Comment


              • #82
                mooama iti dai seama ce tare esti....esti mandru ah?

                Comment


                • #83
                  e mandru colegu cat mai e mami si tati...si se mai si lauda fara rost
                  bineinteles ca noi nu avem pile si co..e sa facem asa ceva,dar nu ne putem pune cu cine nu trebe
                  Last edited by MihaitzaMCV; 10 April 2012, 19:49. Reason: Nu folosi limbaj mIRC te rog !

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by adelin View Post
                    i-am tras un polish sa arate umpic mai bine...
                    riscam sa rup burdufele de la planetare de la prea multa zapada/gheata)
                    toate curbele giratoriile frana de mana)
                    deh...m-a vazut si politia...dar s-a trecut cu vederea...stam in spatele tau pana cand ajungi cu ea acasa...pana cand am ajuns eu acasa distractie maxima cu politia in spatele meu
                    nu iti dam amenda ca esti incepator si conduci bine pe zapada...permisu abea de 2luni noroc ca erau tineri politai daca prindeam bosorogi deaia nesimtiti ma zapaceau cu o amenda si mai stai ssi pe bara)
                    ma , tu iar te lovisi la cap, sau.. ? ca nu inteleg ce tot ai de faci as
                    I My Honda !

                    Comment


                    • #85
                      Nu se da "Quote" la ultimul post !

                      stefiPJJ...se baga in seama aiurea;))
                      nu m-am lovit la cap)





                      ( mana dusmanilor )
                      Last edited by MihaitzaMCV; 10 April 2012, 19:51.
                      Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                      http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                      Comment


                      • #86
                        ''veni-me-ar rau ce vad aici....!''
                        Ce aveti voi cu oamenii , fiecare face cum il duce capul si spinarea...

                        Poate unele sugestii au fost facute spre binele tau; referitor la integrarea ta in comunitate. Canalizeaza-ti entuziasmul tipic varstei spre ceva constructiv, si nu lua in nume de rau o remarca facuta de alt USER, mai stiutor .Poate tu vei face tot ca tine, dar ,inainte de a actiona, ia in calcul si cele auzite...

                        Numai bine! si adu-ti aminte ce ti-am scris aici,sa vezi ,e bine sau nu...
                        sigpic
                        http://www.loganclub.ro/forum/dj_xx_ain-t1219p4.html
                        http://mik-anonym.blogspot.com

                        Comment


                        • #87
                          @alin_ti_1031 -

                          Numai bine !
                          Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                          http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                          Comment


                          • #88
                            de la un timp de vreme ma cert cu consumul
                            inainte de a schimba uleiul avand 1an jumate/7000km facuti imi consuma intre 12/14L benzina oras
                            ulei schimbat de 1 luna de zile,in primi 500km facuti consum foarte bun 7,5-7,8oras...
                            -sezisez dupa 2000km facuti consumul creste simtitor undeva in jur de 10-12%oras
                            -schimbat vitezele 1800/2300
                            AZI AM FOST LA O PLIMBARE PE CENTURA' 70-130km/h REPEJOR (ACCELERATIA BLANA...NU SARE DE 140KM/H TR4 3500RPM...PENTRU PRIMA DATA O ASTFEL DE FIGURA CE AR AVEA? )
                            cand alimentam cu benzina 99 era alta viata,tr1,2 rupea,acum cu 95' ma rog de ea



                            CE PROBLEME AR AVEA ?
                            MASINA ARE 5 ANI 29300KM 1,6MPI
                            ULEI CASTROL MAGNATEC 5W40 !
                            BENZINA AGIP 95 !
                            Last edited by adelin; 30 April 2012, 01:19.
                            Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                            http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                            Comment


                            • #89
                              dai blana cu fiecare treapta si vezi la ce viteza ajunge cu limitarea
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • #90
                                Iti spun sigur ca nu mori acasa... Oi fi tu bazat dar mai usor cu masina aia ca nu e caruta. Din cauza ta si a smecheriilor astea ale tale poti sa omori pe altcineva nevinovat. In rest... multi km "fara probleme".

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google