Printesa'Soselelor Logan MCV '35 Ade

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Macar daca ai pus folie neomologata,puteai sa apelezi la cineva care se mai pricepea ce si ce!
    Off Topic:Nu sunt in masura sa-ti zic,da mai lasa laudatu .......
    sigpic

    Comment


    • #32
      Originally posted by adelin View Post
      am scapat eu cand m-au prins fara permis si ma opresc pt niste cacaturi de folie aplicata pe geamuri
      RUSINE. locul tau nu e aici. ma abtin ca asa imi vine sa-ti mai torn cateva randuri de nu-ti vine sa crezi.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #33
        Originally posted by B 83 RMJ View Post
        RUSINE. locul tau nu e aici. ma abtin ca asa imi vine sa-ti mai torn cateva randuri de nu-ti vine sa crezi.
        te rog...cu mare placere ascult vorbele tale;)
        Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
        http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

        Comment


        • #34
          hai, canta la alta masa.
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #35
            Nu merita sa-ti spuna ce are de spus! Mai bne lasa-ti masina mai simpla decat cu folia ta cica mai buna decat Llumar!
            sigpic

            Comment


            • #36
              Originally posted by B 83 RMJ View Post
              hai, canta la alta masa.
              oricum se vede pe tine ca esti un frustrat si incepi si comentezi aiurea...

              daca ar comenta b61kys sau b48cup as mai zice dar nu tu te cam bagi in seama aiurea spor in continuare...imi place despre tine esti bagator de seama

              Originally posted by chris-chris View Post
              Nu merita sa-ti spuna ce are de spus! Mai bne lasa-ti masina mai simpla decat cu folia ta cica mai buna decat Llumar!


              am zic ca este mai buna llumar decat cea la 9 lei
              interpretati gresit
              Last edited by adelin; 28 December 2011, 22:50. Reason: Automerged Doublepost
              Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
              http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

              Comment


              • #37
                Ti-ai facut cont pe My Ride sa primesti sfaturi pareri critici! Orice critica ar fi sau din partea oricarui de pe forum tre' sa tii cont de ea!
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Cu mare placere ii poti asculta vorbele in urmatoarele cazuri :la telefon sau fata in fata .
                  Pe forum nu poti decat sa le citesti, si te rog sa o faci cu voce tare ca poate asa te auzi si memorezi mai bine esenta.

                  Exprimarea ta a fost ceva de genul '' Da mai tare televizorul ca nu aud scrisul!''

                  Parerea mea este ca acest thread este deschis pentru ati prezenta masina si nu rudele de gradul 1 si 2, si nici copilarismele legate de politie si etc. Stiu si eu ce se petrece in judetul DJ si vedem si la tv pe ora 17, asa ca nu avem nevoie de alte prezentari.
                  real power..... diesel power by

                  Comment


                  • #39
                    Da daca ai atatea relatii in politie si mai stiu eu unde.....tre sa ai si putini $$$...si nu mai bn pui folie omologata?nu e o avere

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by cosmin_poe View Post
                      Da daca ai atatea relatii in politie si mai stiu eu unde.....tre sa ai si putini $$$...si nu mai bn pui folie omologata?nu e o avere
                      folia am puso de plictiseala... ca nu aveam ce face...cat de bani nu este o problema sa pun omologata...


                      in primavara o sa primeasca ceva cadouri masina
                      Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                      http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                      Comment


                      • #41
                        Decat sa pui de plictiseala si sa o transformi intr-un mare kitch mai bne te uiti la TV!
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by chris-chris View Post
                          Decat sa pui de plictiseala si sa o transformi intr-un mare kitch mai bne te uiti la TV!
                          repet... a fost aplicata la 1grad celsius in primele 3-4 zile a fost totul ok..pe parcurs au aparut bule,cute
                          Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                          http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                          Comment


                          • #43
                            Pana la primavara poti sa ne prezinti cum dai zapada de pe masina in fiecare saptamana sau poti continua asa cu folie de 9 lei si alte cele si apari pe tuning mioritic . ro

                            Apropo 1 grad cu + sau cu - ?
                            Last edited by cosmindan; 28 December 2011, 23:08.
                            real power..... diesel power by

                            Comment


                            • #44
                              Parerea mea scapa mai repede de folie!
                              Recunosc ca si la mne pe masina tot de mne este pusa da macar arata mai bne!
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by cosmindan View Post
                                Pana la primavara poti sa ne prezinti cum dai zapada de pe masina in fiecare saptamana sau continua asa cu folie de 9 lei si alte cele si apari pe tuning mioritic . ro

                                Apropo 1 grad cu + sau cu - ?
                                critici de toata jena

                                la masinile voastre nu va uitati comentati la altii

                                Originally posted by chris-chris View Post
                                Parerea mea scapa mai repede de folie!
                                Recunosc ca si la mne pe masina tot de mne este pusa da macar arata mai bne!
                                apreciez parerea ta
                                maine de dimineata cand o sa deschid la spalatorie o sa scap de ea
                                Last edited by adelin; 28 December 2011, 23:09. Reason: Automerged Doublepost
                                Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                                http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google