Accident...cer Sfaturi, Consiliere:(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    naspa de intamplarea ta pacat de masina dar asta e sfatu meu du-te si fati un rmn caci fieru il faci dar omu e mai delicat bafta si multa sanatate
    vopsitorie preturi bune

    Comment


    • #47
      multumesc de sfaturi...voi face. Azi am rezolvat si cu casco...am fost la fata locului, au facut poze, am facut poze si la masina...si asta a fost. acu astept.

      daca vreau sa vand motoru,cutia...sau eu stiu cati bani sa cer? sunt neatinse motoru cel putin e ok. are 25000 de km.
      Last edited by Bambucea; 23 April 2010, 11:57. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #48
        Poate nu ma uiti cu volanul.Daca nu ai cui sa il dai.Astept un pret.

        Te rog.
        Nu ma uita.Vreau sa scap de cel pleznit.
        Last edited by nichiforovici; 23 April 2010, 19:06. Reason: Automerged Doublepost
        http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
        www.loganclub.ro

        Comment


        • #49
          ady eu as vrea fetele de usi daca sunt bune....daca e vorbim cand ne intalnim

          Comment


          • #50
            Originally posted by Bambucea View Post
            am fost si am facut poze la motor...si cati km aveam si am o intrebare, la cum arata masina ca totusi e lovita destul de rau si in fata, ar fi trebuit sa sara airbag-urile?
            Arbegurile trebuia sa sara nu conta daca e frontal sau nu e frontal .. la mine la masina cand am facut accident am avut accident pe partea dreapta si au sarit ambele aerbeguri ..

            Comment


            • #51
              Poate nu atins nici unul din senzorii frontali,sau nu a fost decelerarea brusca.
              Uite aici te lamuresti cu senzorii

              Comment


              • #52
                si eu m-am rostogolist cu Solenza de doua ori in aer si am cazut pe plafon.S-a turtit plafon si capota, iar aerbegul(sofer) nu a sarit.Mi-au dat dauna totala dar mi-au dat 75% din valoarea asigurata si mi-au lasat epava, pe care am vandut-o.Am recuperat si diferenta de 25% .

                am uitat sa specifica ca masina era achitata.Si formalitatile au durat vreo 3 luni, dupa care am primit banii.
                Last edited by bogdan_sbg; 29 April 2010, 00:30. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #53
                  Ceva noutati cu thread-ul asta? Eram curios cum a decurs despagubirea, adica cum s-a platit si catre cine?
                  Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                  sigpic

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google