Accident Grav

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ai vazut-o cu ochi tai ? ai vazut-o vopsita ?
    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

    Comment


    • Nu, nu am vazut-o cu ochii mei. Mi-au zis ca pot sa ma duc sa vad cum arata dar ma duceam degeaba din moment ce era o nuanta diferita...

      Comment


      • A vorbit tata cu ala de la service la telefon si eu zis ca azi dupa ora 4 pot sa ma duc sa o iau. Is asa fericit si nerabdator )
        Deabea astept

        Comment


        • nu te grabi. nu uita sa o verifici bine.

          nu o lua daca nu-i complect gata
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • au mai zis asa... sper de data asta sa fie pe bune. asteptam poze

            Comment


            • Mergi cu ea la "test de drum" si cere o copie dupa ultimul bracaj, de obicei te cheama la sfarsitul programului ca sa te expedieze repede pe motiv ca vor sa plece acasa.

              Comment


              • Originally posted by maxtel View Post
                A vorbit tata cu ala de la service la telefon si eu zis ca azi dupa ora 4 pot sa ma duc sa o iau. Is asa fericit si nerabdator )
                Deabea astept
                si cum au spus ? "veniti domnule dupa orele 16:00, pentru ca noi la 15:55 dam drumu la caini, stingem luminile si plecam acasa "

                sper sa nu fie asa. oricum nu te grabi. stiu ca iti este dor sa te oplimbi cu ea DAR : verifica tot in amanunt. si mai ales : NU SEMNA NIMIC INAINTE SA FI SIGUR CA TOTUL ESTE IN ORDINE
                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                Comment


                • O sa am grija la detalii
                  Ei la 18:00 se tireaza acasa :P
                  E adevarat ca si pe mine m-au c-am dezamagit cu chestii de genu "e gata maine, dar stai ca nustiu ce piesa nu mi-a venit" si alte dinastea. Daca omu` a zis ca azi, pai azi sa fie!

                  Comment


                  • Daca omu` a zis ca azi, pai azi sa fie!
                    Suna si zi-le ca nu ajungi azi, ca nu poti.
                    Si du-te maine pe la 10. O sa ai timp de toate verificarile. Mai conteaza jumatate de zi?

                    Comment


                    • crezi ca mai are rabdare ?! azi face deja "plimbarea" ca-l ard talpile

                      Comment


                      • Ziceam sa elimine alte plimbari la service plus nervi, sa preia masina in liniste, maine. Daca nu arde astazi, musai.

                        Comment


                        • stiu si inteleg ce spui. dar la 19 ani dupa ce a stat vreo 3 sapt fara masina...

                          Comment


                          • La 19 ani aveam abonament pe 2 linii RATC.

                            Masinile erau prea scumpe pentru cei de varsta mea. Ce faci in graba, te face sa pierzi mai mult timp dupa aia eventual si niste bani in plus. Tocmai de aia trebuie sa mai asculti si de altii care au probat pe propria piele ceva ce tu poti evita.

                            Comment


                            • erai spargator de greva. eu nu taxam si nici abonament n-am mai facut dupa liceu, in facultate faceam blatul la orice. pe vremea mea masinile erau scumpe si pt parintii nostrii. traficul era cum ar fi acum duminica pe la 13-14

                              Comment


                              • nicio veste

                                cred ca ii trage niste alergaturi acum de ii iese fum din cauciucuri )

                                Originally posted by B997NDL View Post
                                erai spargator de greva. eu nu taxam si nici abonament n-am mai facut dupa liceu, in facultate faceam blatul la orice. pe vremea mea masinile erau scumpe si pt parintii nostrii. traficul era cum ar fi acum duminica pe la 13-14
                                vezi daca ai facut blatul ? ai strans bani sa iti iei logan )
                                Last edited by RAZVAN-005; 10 April 2012, 19:21. Reason: Automerged Doublepost
                                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google