Accident Grav

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In extaz
    Merge bine, nu trage intr-o parte, nu troncane, exact ca si cand am cumparat-o.
    Happy D


    Cred ca thread-ul se poate inchide... ma gandesc.
    Attached Files

    Comment


    • arata bine ! merge ac-ul ? se sting toate becurile ?
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • da merge tot.

        Comment


        • Originally posted by vitriol View Post
          Ai grija sa-ti puna toate plasticele (aparatori noroi, alea de sub bara, alea care vin pe interiorul grilei de jos a barii) pentru ca ei "uita" de ele, gandindu-se probabil ca sunt piese in plus.
          Exact ce ziceam...

          Ti-am mazgalit pe poze la ce anume ma refeream. Du-te la ei si cere plasticele alea.
          Attached Files
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • Nustiu nu mai tin minte daca erau plastice acolo. Nici nu le-am simtit absenta...
            Da tot nu prea vad bine din poza aia...

            Comment


            • mai trebuie sa-i schimbi numarul ca e vai de el
              @vitriol. nici eu nu reusesc sa-mi dau seama de ce plastice vorbesti. n-am gasit nicio diferenta intre cele doua. am picat testul de perspicacitate
              Last edited by B997NDL; 10 April 2012, 22:05.

              Comment


              • In prima poza ti-am facut cu albastru ce anume ar trebui sa acopere plasticele alea si cu rosu plasticele de care ti-am mai zis. Vezi daca le ai si pe alea.
                In a doua poza poti vedea cum arata aia de jos, iar sus (nu stiu cat poti sa-ti dai seama) mai e un plastic care dirijeaza aerul catre radiator (acelasi rol il au si plasticele de jos).
                Attached Files
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • Ah.... nu pot sa mai editez. Plasticul ala pe care nu-l vezi tu, de am zis eu ca e atasat de bara... m-am inselat.
                  Este cel din poza asta.
                  Attached Files
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • aaaa... adica elementele inchidere bara stanga-dreapta si oalele de la roti.

                    Comment


                    • Alea incercuite cu rosu le am.
                      Numarul o sa-l schimb... docamdata merge si asa ca e destul de vizibil Sper sa nu ma opreasca politia pentru el :S

                      Cele incercuite cu rosu le am puse.
                      Last edited by maxtel; 10 April 2012, 22:37. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • si acum daca ai masina .... ce cauti in fata monitorului ? )
                        fuguta la plimbare !
                        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                        Comment


                        • Originally posted by RAZVAN-005 View Post
                          si acum daca ai masina .... ce cauti in fata monitorului ? )
                          fuguta la plimbare !
                          Am dat o tura azi cu ea :P

                          Comment


                          • @maxtel,ti-au reglat farurile?ai pus-o pe un tester sa vezi daca sunt functionale airbag-urile?

                            Comment


                            • Originally posted by leopardu View Post
                              @maxtel,ti-au reglat farurile?ai pus-o pe un tester sa vezi daca sunt functionale airbag-urile?
                              Nu am pus`o pe un tester pentru verificarea airbag-ului.

                              Orcum nu cred ca o sa mai scriu in thread-ul asta din moment ce masina e gata (desii nu-mi vine sa cred la cum arata).
                              Cred ca se poate inchide

                              Comment


                              • Atunci fa-i un "My ride" ca sa ne mai povestesti depre dansa...

                                Cum a iesit vopseaua? Esti multumit?
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google