Accident Grav

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aici poti sa ne spui mai multe. te asteptam :

    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

    Comment


    • La cum arata masina in primul post...........eu asi vinde-o , dar nu la rude sau cunoscuti .
      real power..... diesel power by

      Comment


      • Originally posted by cosmindan View Post
        La cum arata masina in primul post...........eu asi vinde-o , dar nu la rude sau cunoscuti .
        arata "misto", nu?

        Ieri i-am dat 140km/h si se mai ducea ceva... dar deja devenea umpic instabila si incepuse sa si fluere umpic (din cauza vantului) + ca imi crescuse si pulsul. Asa ca daca masina merge si motorul merge destul de bine, de ce sa-o vand? Ca orcum daca e sa o vand si vine un cunoscator probabil o sa-si dea seama ca a fost lovita si o sa-mi ofere un pret mic asa ca nu are rost.

        Exista vre-o sansa sa dau jos "by renault"-ul ala de pe spate si sa las doar Logan?
        Last edited by maxtel; 16 April 2012, 11:54. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • incearca asta :

          Nu este modificarea facuta pe masina mea. Am incercat sa las cat mai mult din burete lipit pe tabla deoarece urma sa pun la loc ambele sigl...
          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

          Comment


          • Originally posted by RAZVAN-005 View Post
            Merci :P

            Inca o chestie... luminile de la semnalele din spate sunt albe (nici becul nu este vopsit portocaliu, este simplu). Deci cand dau semnal este alb.

            Acu vroiam sa stiu, ma poate oprii politia? Ca mie personal imi place mai mult asa

            Comment


            • te cam poate opri. nu ai voi sa schimbi culorile. oricum, poti merge asa pe riscul tau: amenda si inlocuirea becurilor dupa care faci vizita la rar ca sa-ti dea la mana ca ai remediat, iar cu dovada te duci sa-ti ridici talonul.

              Comment


              • Cata bataie de cap... mai bine le schimb cu prima ocazie. Si cred ca asa fac. Dar decat becul sa fie portocaliu :P

                Comment


                • pai gasesti ca acum pe ph2 sunt becuri portocalii. recomand osram.

                  Comment


                  • Ca o paranteza... ati vazut cum semnalizeaza Shelby gt500? Sau Corvette zr6?
                    Cred ca lor politia nu le face nimic, nu? din moment ce asa au iesit din fabrica. Ma refer la politia din Ro.
                    Attached Files

                    Comment


                    • Defapt nu e foarte alba lumina si cred ca o las asa
                      Attached Files

                      Comment


                      • Du-te mai nene si cumpara doua becuri de semnal (portocalii) si lasa incapatanarea, ca dupa aia parca te vad ca deschizi alt threat pentru ca ti-a retinut certificatul de inmatriculare si ne intrebi de ce.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Originally posted by maxtel View Post
                          Ca o paranteza... ati vazut cum semnalizeaza Shelby gt500? Sau Corvette zr6?
                          Cred ca lor politia nu le face nimic, nu? din moment ce asa au iesit din fabrica. Ma refer la politia din Ro.
                          pai unde vezi tu cum semnalizeaza?! eu zis ca alea sunt luminile de marsharier. . ti-am zis si eu si vitriol... poate ramai fara talon. faza asta cu modificarea culorilor la luminile de frana,semnalizare si pozitii e chiar grava. nu prea e bine sa glumesti...

                          Comment


                          • Maxtel, lumina de semnalizare TREBUIE sa fie Alba/Galbena pe fata si Galbena/Rosie pe spate.
                            Si chestia asta e internationala, nu doar la noi
                            Sunt multe alte masini, nu doar shelby-ul ala, dar majoritatea de prin America/Australia.

                            Comment


                            • Semnalizarea pe spate poate fi galbena sau rosie, scrie in lege, totusi, eu nu pot intelege cum poate sa-ti placa ceva ce nu poti vedea (decat in poze) si nici nu te avantajeaza.

                              Comment


                              • Originally posted by Razvy View Post
                                Maxtel, lumina de semnalizare TREBUIE sa fie Alba/Galbena pe fata si Galbena/Rosie pe spate.
                                Si chestia asta e internationala, nu doar la noi
                                Sunt multe alte masini, nu doar shelby-ul ala, dar majoritatea de prin America/Australia.
                                la shelby dupa pozitionare ale sunt luminile de marsharier iar semnalizarea e rosie. semna lizare nu se pune niciodata acolo unde e cel mai putin vizibila. majoritatea marcilor de masini au 2 lampi de marsarier. numai la logan au lasat doar una. si dacia berlina avea 2.

                                ia uite ce semnalizare au shelby si alte americane
                                Web Electric sequential turn signals, brake lights and hazards for my 05 Ford Mustang GT.



                                inca una


                                cum am zis, cele albe sunt de marsarier.
                                Last edited by B997NDL; 16 April 2012, 15:37. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google