Ce Masina Ati Lua Cu 10.000 Euro ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • alfele generatie 80 90 sunt ok. nu sunt ca parnaile dupa 90 pana in prezent.

    Comment


    • Sunt super bune...De aceea le vezi ruland zilnic

      Comment


      • Un vecin a avut Alfa Romeo 75, turbo-diesel, verzuie si i-a mancat zilele. Oricum, cu 3.0 V6-le ala din filmulet se misca cam greu in viteza mare.
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • nu o iau neaparat pentru forja. si un 1.8 turbo sau 2.0 v6 e suficient. o iau pentru felul in care arata.
          numai profilul asta zice multe. 80's old school
          Attached Files

          Comment


          • Adevarul e ca este mai deosebita pe strazile noastre, sunt foarte rare iar cele pe care le-am vazut nu erau in stare foarte buna.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • Marxule, daca tu iei o masina de 100 euro, cam de ce sume crezi ca ai avea nevoie sa o faci sa arate "old school" si nu "scrap"?
              Las-o dracului de troaca si ia ceva cum trebuie, nu junghiuri. Daca tot vrei junghi italienesc, cauta o Alfa GT 1970.

              Comment


              • mai intai sa vedem daca o da cu 100.

                daca o iau masina o sa fie golita complet. o sa aibe 1 scaun si volan.
                o sa facem franele suspensia transmisia si motorul.
                alfa asta este destul de usoara la baza si si suporta imbunatatiri la capitolul asta.
                am aflat ca are motor 2500 v6 160 cai. este evolutia motorului de Alfa GTV.
                se vedem. momentan este vorba. asa ma bag eu ca musca in smantana.
                vreau sa mi fac si Loganu, vreau si "vechitura" italieneasca de curse vreau si concediu in Europa he hee mai e mult pana departe

                Comment


                • Originally posted by cipry263 View Post
                  Stau cu banii si ma tot intreb ce masina sa-mi iau ...
                  Un Logan nou.

                  Comment


                  • mult mai ieftin de 10.000. ar fi asta. si mai scoti si bani cu ea la muncile campului ))

                    Noua, Dacie, Super, Dacia, Bran, Brasov, Tractor, motorcycle, offroading, crash accident, motor sports, extreme driving, biking, mountain bike
                    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                    Comment


                    • Un Opel Zafira 1.9

                      Comment


                      • 1.9 tdci ? mai bine zis jtd ? da...
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • In 10 mii de euro eu as lua (cu ochii inchisi) GUNOIUL asta!

                          Comment


                          • de acord

                            Comment


                            • mi se pare suspect de ieftin .
                              Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                              Comment


                              • pret brut ! dar pretul net ? nu cumva depsesti bugetul?
                                dar oricum este prea ieftina pentru a fi totul in regula
                                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google