Pentru tatici , mandria lor de copii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Thejock3r. felicitari!Sa-tii traiasca si sa te bucuri impreuna cu doamna ta de noua membra a familiei!
    adimrv, de-acu incolo, sincer, ai cam pus-o, in ideea ca nu prea mai ai optiuni......., adica tot, dar tot programul tau o sa fie pe locul 2!
    Asculta la mine, ca-s trecut si fica-mea are deja 3 anisori!
    Abia de la varsta asta a copilului, mai poti misca un pic
    Bafta!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • #77
      Taticule sa sa ai parte de zile fericite alaturi de fetita ta si de sotie ,sa le pupi si din partea noastra ,a mea si a sotiei mele , sa fie sanatoasa si voi la fel si sa va bucurati in fiecare clipa de ce va fii de acum incolo.
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • #78
        Thejock3r - felicitari si sa aveti parte de sanatate si bucurii... nici macar nu imi pot imagina cum e... sunt absolut convins ca nu exista termen de comparatie... o sa aflam toti la momentul potrivit insa pana atunci nu pot decat sa te felicit.
        sigpic

        Comment


        • #79
          @ jocker - Sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii. Felicitari!
          sigpic

          Comment


          • #80
            FELICITARI ! Sa va aduca bucurii si multa sanatate pentru cea mica !

            Comment


            • #81
              Ma bucur ca am avut ocazia sa te felicit personal, jockere. Sa creasca sanatoasa, desteapta si frumoasa, ca are cui semana.
              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

              Comment


              • #82
                salut taticule ,multa sanatate la aia mica si sa va bucurati in fiecare clipa de ea
                stii tu... HZP ;)

                sigpic

                Comment


                • #83
                  la mine vine vremea rea cu greturi si probleme cu mirosuri,pofte si altele................mai am de tras ,fericit esti tu jockere.
                  sigpic #

                  Comment


                  • #84
                    Doamnelor si domnilor...Azi am avut o zi plina..dupa ce am alergat prin mai multe locuri sa pot scoate certificatul de nastere ! Maine il vom avea . Numele : Olareanu Larisa Ioana !
                    Ca stire de ultima ora...tocmai am facut baitza Sunt topit dupa ea !!
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • #85
                      Ahhh , prima baita ! Ce vremuri tati ! Deja imi aduc aminte cu nostalgie .
                      Pastreaza-ti punctul de topire cat mai inalt , ca ai timp sa te tot topesti.

                      L.E. - vrem poze cu printesa !
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • #86
                        ia zi mai nea, te-am pregatit bine zilele astea? Nu prea, am fost blind cu tine...


                        Printre altele, sa va bucurati de Larisa Ioana, sa fie sanatoasa si sa aibe o viata fericita. Banui ca iesirea de pe cimp de vineri a fost cam ultima iesire nocturna prelungita... Las ca te tinem la curent
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Hai sa va traiasca copilu' si sa va bucurati impreuna
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • #88
                            acum nevasta mea nu mai gateste pt ca nu suporta mirosul, ii e rau,help.
                            sigpic #

                            Comment


                            • #89
                              Si la mine e problema cu greturile, cu nerviiiii....si cu poftele mai ales. Bine ca nu o apuca sa vrea "SF-uri" noaptea ca in rest i-am adus cam de toate.
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment


                              • #90
                                si noi ce ar trebui sa facem in aceste conditii? calm?
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google