Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce bine vine tableta aia acolo în bord.
    My Ride ! B - 29 - TmT

    Comment


    • las-o naibii de coaja. la 2000 cmc benzina are 120 de cai ?!
      la banii aia iau un gti sh sau un sciroccocare ii dau clasa, ca sa nu zic ca fac ceva pe ea, fiindca nu e frumos.
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


      sau o iau pe asta si am bani de benzina de ma plictisesc.
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


      sa nu mai zis ca de fapt as lua-o pe asta, care consuma cu 1-2 litri mai mult decat 1,5 dci.
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      Comment


      • Daca mergem pe mentalitatea asta asa si unuia de si-a luat un A6 nou vine altul si ii zice : ba boule uite ce Bentley Sh mi-am luat eu la aceeasi bani. Nu,nu se pune problema in acest fel, asta e o aiureala sa compari lucruri noi din fabrica cu cele uzate,cat despre motoare au si mai mari

        Andrei:Intr-adevar arata f aiurea tableta dar asa e si la Mercedes,toti au reprosat acest lucru ca putea fi integrata mai ok in bord
        Last edited by Allyn_y; 23 February 2015, 18:20.

        Comment


        • Originally posted by Allyn_y View Post
          Cum poti sa te mai uiti la un golf cand exista asa ceva ?!

          http://www.autovit.ro/mazda-3-C35943023.html
          Daca ai 1.90, te uiti la Mazda aia doar daca esti masochist si iti place sa conduci cu genunchii in gura si cu parul lipit de plafon (+ ca poate mai vrei sa stea cineva pe bancheta din spate), dar daca esti un om care gandeste normal, o sa te uiti la Golf.
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • Originally posted by Allyn_y View Post
            Daca mergem pe mentalitatea asta asa si unuia de si-a luat un A6 nou vine altul si ii zice : ba boule uite ce Bentley Sh mi-am luat eu la aceeasi bani. Nu,nu se pune problema in acest fel, asta e o aiureala sa compari lucruri noi din fabrica cu cele uzate,cat despre motoare au si mai mari

            Andrei:Intr-adevar arata f aiurea tableta dar asa e si la Mercedes,toti au reprosat acest lucru ca putea fi integrata mai ok in bord
            si mizda aia e noua ?! stii tu "pe unde a fost" ?

            Comment


            • Cine are 1.90 ar fi cazul sa se uite in alta parte nu la masini hatchback

              La 7000 km cam da aproape noua,si noua e tot cam pe acolo insa nu asta era ideea ci masina in sine.

              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

              Comment


              • Ce legatura are hatchback-ul, care, apropo, este o clasa inventata de VW Golf, cu faptul ca Mazda face masini doar pentru niponi? Adica 1.60 cu mainile ridicate.

                Pana si in Corsa C - care desi este o masina mica, este conceputa de nemțălăi pentru oameni ca ei - stau mai bine decat in "Mazde". Fie ele si șașe...
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • In corsa c la 1.80, in spate stai cu capul lipit de plafon, in fata stai la limita comoditatii, eu la 1.70 in fata stateam bine. Dar 2 ca mine la latime deja ne atingeam in lateral...
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Probabil nu avea scaun sofer reglabil pe inaltime. Eu, cu scaunul maxim jos si maxim in spate, stau foarte bine.
                    Last edited by vitriol; 23 February 2015, 19:46.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • Interiorul masinilor nipone, cu cateva exceptii din clasele de lux, e jalnic.
                      Pai pana si bordul de Logan 2 arata bine fata de ala de la Mazda 3.


                      Asta e MASINA.
                      Scaunele alea te fac sa nu vrei sa te mai dai jos din masina.
                      E adevarat ca si pretul...nah, e model nou. Peste 10 ani, te mai poti apropia de ele.
                      Last edited by mr.K; 23 February 2015, 22:47.

                      Comment


                      • astia pun acum si pe masini eficienta energetica.
                        loganul dci e A+.

                        Comment


                        • Si nivelul de zgomot e clasa Z-.

                          Comment


                          • Poze inainte si dupa tuning la km. )
                            Attached Files
                            My Ride ! B - 29 - TmT

                            Comment


                            • Originally posted by Allyn_y View Post
                              Cum poti sa te mai uiti la un golf cand exista asa ceva ?!

                              http://www.autovit.ro/mazda-3-C35943023.html
                              E frumoasa mazda dar prefer ford.... am mers cu amandoua ...tehnic sunt aproape identice ,dar la mazda mai trebuie lucrat la insonorizare si materialele din interior ...


                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                              Comment


                              • Originally posted by vitriol View Post
                                Ce legatura are hatchback-ul, care, apropo, este o clasa inventata de VW Golf, cu faptul ca Mazda face masini doar pentru niponi? Adica 1.60 cu mainile ridicate.

                                Pana si in Corsa C - care desi este o masina mica, este conceputa de nemțălăi pentru oameni ca ei - stau mai bine decat in "Mazde". Fie ele si șașe...
                                Eh, Hatchbackuri (care sunt o caroserie nu o clasa de masini, ca si laguna 3 sau mondeo sunt hatchuri)facea renault cu cativa ani inainte de golf. Se numea R16.
                                Si chiar daca inventau VW compacta, nu insemna ca o fac cel mai bine AZI.

                                Focusul e si mai scump fata de Mazda 3.
                                Last edited by einstein1984; 24 February 2015, 10:13. Reason: Automerged Doublepost
                                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google