Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imi pare rau ca nu iam cerut numele si sunam la vc si le spuneam cum se comporta angajatu X cu clientii

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by SoNyKeL
      ce tie lene sa te misti umflatule nu poti so duci acolo in spate... in momentu ala m-am abtinut sa nu-i croshetez o stanga
      La Slobozia pt. o asa adresare fata de client raspundea cu postul.
      numar secundele

      Comment


      • sony, in locul tau, io-l "turnam" instant la vc...si subscriu la parerea lui marius, intr-un service normal (poate ma insel, dar vad ca-n constanta nu exista asa ceva) ala/aia zbura pe loc din firma...de fapt, nci acum nu-i pre tarziu sa faci fwd la postul tau spre vc. mai ales ca ai martor...
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • acuma o sa ma pun la mintea prostului... chestia e ca dupa ce m-am intors la masina nu am mai zarito pe duduie si nici cat am stat pe acolo...
          oi fi fost si eu incapatanat ca nu am vrut sa o parchez unde dorea ea , dar mi-se pare cam nesimtit ca , clientii sa-si parcheze masinile in spate sau in fundu curtii si angajatii sa le tina in fata , mai ales ca afara era un ger de ingehtau pietrele si nu mai chef sa ma plimb prin parcare nu aveam...

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by SoNyKeL
            acuma o sa ma pun la mintea prostului... chestia e ca dupa ce m-am intors la masina nu am mai zarito pe duduie si nici cat am stato pe acolo...
            nu-i vorba de pus la mintea prostului...chiar nu se trateaza clientii in felul asta, oricine ai fi in firma respectiva. te gandesti ca poate nu esti tu singurul caruia tanti aia ii vorbeste asa? nu vreau sa-i laud sau sa le fac reclama, dar la autoeuropa in tm, venez directorul de service dupa tine la faza asta si rezolva personal problema. cu mine asa au facut...in 30 de minute s-a gasit loc, s-a gasit om liber, s-a remediat problema, s-a facut drive-test, s-a predat masina, s-a strans mana si "la revedere"...
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • SoNyKel daca ai drum la Braila te duc la dealerul local incognito. Sa vezi diferenta. Tu intri si vorbesti cu cine vrei si lasi masina unde vrei(vezi sa nu blochezi vre-un vizitator in schimb ca nu raspund de asta ) ). Nu or sa te lase sa o lasi unde vrei de altfel nici nu-i frumos dar sa vezi cum vorbesc cu tine. Or avea si astia bubele lor(mai ales cei ce vand accesoriile - sunt pe afara rau) dar politicosi sunt jos palaria.
              Mult noroc.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • rocri asta e ... oricum repet am parcat masina de unde am luat-o :d ea ca e zona de livrari ding ok atunci o mut si am mutato oricum la 7:30 livrau shaworme coapte ce draq livrau ca incep programu cu publicu dabia la 9 doar la service e de la 7:30...
                oki am mutat-o si tot ea urla si i-am zis politicos 2min stau atat dar nu a vrut sa priceapa , eu inteleg ca poate a avut si ea o zi proasta sau azi noapte nu i-sa sculat lu pretenu da dece tre sa ma ia pe mine la pwla de la prima ora? oricum data viitoare daca o vad o sa am grija de ea...
                oricum la olteanu cea mai tare faza a fost cand am vrut sa-mi pun niste accesorii pe masina si au zis ca nu au timp de mine si sa ma duc in alta zi
                ) puteau sami zica da stiti nu avem timp e cu programari , haideti sa stabilim cand va convine etc... nu veniti in alta zi ca nu are cine sa le monteze
                )

                sigpic

                Comment


                • Poate aia era vreo maturatoare ceva pe acolo. Oricum n-are nici o scuza ca a vorbit. Trebuia sa scoti telefonul, s-o intrebi cum o cheama si sa suni la VC pe loc. Mie pana acum nu mi s-a intamplat asa ceva, nici nu vreau sa se intample ca ala/aia nu o sa mai aiba serviciu dupa o asa intamplare.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • Originally posted by andrei
                    Poate aia era vreo maturatoare ceva pe acolo. Oricum n-are nici o scuza ca a vorbit. Trebuia sa scoti telefonul, s-o intrebi cum o cheama si sa suni la VC pe loc. Mie pana acum nu mi s-a intamplat asa ceva, nici nu vreau sa se intample ca ala/aia nu o sa mai aiba serviciu dupa o asa intamplare.

                    Hai sa nu exageram.
                    Pana sa ajungi sa dai pe cineva afara mai e mult.
                    Si nu cred ca e interesul tau sa iti faci dusmani.
                    Oricum stii cati "guralivi" vin zilnic acolo ... si cati din ei au in cap tot felul de idei.
                    Dupa ce am petrecut cateva zile in service ... am vazut atatia oameni in cat .... nu ma mai mira multe lucruri.
                    Oricum Sonik trebuie sa respecti regulile din curtea firmei ... si din cate imi amintesc eu exista o parcare undre scrie PARCARE CLIENTI. Sau tu esti cel putin fiu de prim ministru.
                    Si din cate imi amintesc si eu am primit aceeasi remarca cu masina in aceeasi pozitie de la un nene portar (2clase mai mult ca trenu), dar a venit si mi-a spus ca de acolo se predau masinile ... iar dupa aia ca exista o parcare.
                    Oricum fiti mai calmi si mai buni in ajunul sarbatorilor.
                    sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                    :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                    Comment


                    • da mai ok am inteles ca acolo e parcarea de livrari si am mutato in parcare nu stiu ce era ca nu scria ) dar e vroia so duc la masinile de okazie acolo...

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Rocri
                        Mi se par cam bulangii astia de la Constanta. Cei de la Braila sunt mai amabili. Sper sa nu o ia razna si ei.
                        Mult noroc.
                        la noi sunt asa pentru ca e singurul din oras si, si-au cam luato in cap

                        Comment


                        • Si la Braila sunt singuri dar Galatiul este aproape. Si la Galati este concurenta deci pentru cei din Braila este usor sa schimbe dealerul. Totusi din ce am observat lor le este frica mai mult de cei de la alte marci sa nu le sufle clientii.
                          Mult noroc.
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • da bine zis... hai sa schimbam subiectu... important e ca masina nu are nimic e zglobie ca intodeauna si im lovin it...
                            ma batea ma bine un gand sumbru dupa ce am vazut o emisiune auto de pe prima tv , si ma gandeam sa incercam cumva sa ne prezentam si noi clubu la TV??? a ce ziceti?

                            sigpic

                            Comment


                            • Nuuuuuuu la AutoForum. Ala de acolo a mai prezentat un forum (DC) si nu prea a facut bine prezentarea. Nici nu stie sa vorbeasca prezentatorul ala, mai bine o lasam balta...
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • Ar fi o idee buna :d

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google