Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by CosTin87SIE View Post
    Lasa ca tata e chiar mai rau! Chinuie golanelul meu care e diesel si schimba vitezele chiar si la 1800, cel mult 2000-2200. M-am certat cu el de nenumarate ori pe subiectul asta. El pana la golanel nu mai condusese decat motoare pe benzina si are impresia ca "asa e bine".
    Ce benzinar a condus de schimba la 2000-2200?
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • are disel ma

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by CosTin87SIE View Post
        Lasa ca tata e chiar mai rau! Chinuie golanelul meu care e diesel si schimba vitezele chiar si la 1800, cel mult 2000-2200. M-am certat cu el de nenumarate ori pe subiectul asta. El pana la golanel nu mai condusese decat motoare pe benzina si are impresia ca "asa e bine".
        Diesel 1.5dci de 70CP. ;)
        In tara momentan.

        Comment


        • Ai spus ca pana la golanel nu a condus decat motoare pe benzina. Iar eu am intrebat ce benzinar era ala de schimba la 2000 ca de la treapta a 3 in sus si Dacia face figuri cu 2000 RPM.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • Pai pe veche Dacie o conducea "dupa ureche" pentru ca nu avea turometru. ;)
            In tara momentan.

            Comment


            • Ieri am descoperit cu uimire ca am Maybach si nu una mai multe.
              Parte proasta e ca nu sunt masini sunt oale de bucatarie Asa scrie pe ele.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • p-alea le speli mai des ca pe masina
                If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                Comment


                • De curand pe discovery o afirmatie:
                  Pe 100 de m cu plecare de pe loc ghepardul(animalul nu vre-o marca de masini) intrece un Ferrari.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • aha aha... da loganu intrece ceva???

                    sigpic

                    Comment


                    • Probabil doar melcii conform unor studii aprofundate efectuate in capitala Olteniei.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • bai rocri am auzit ca la caracal sa rasturnat o caruta ... stii ceva???

                        despre caruta era oltcit sau era aveo

                        sigpic

                        Comment


                        • @D-FENS
                          credeai tu ca lumea e altfel la cluj?:P.........credeai prost....nu vreau sa fiu rau.....lumea e la fel peste tot, orice oras, orice tara.....
                          Mai e mult pana departe!

                          Comment


                          • Originally posted by SoNyKeL View Post
                            bai rocri am auzit ca la caracal sa rasturnat o caruta ... stii ceva???

                            despre caruta era oltcit sau era aveo
                            Nu mai! nu s-a rasturnat nici-o caruta! S-a construit un bloc ce avea balcoanele in jurul stalpului de iluminat public. A... am uitat, au mai construit un bloc patrat cu macaraua in mijloc. Intr-un final trist au terminat blocul, dar macaraua? ce facem cu macaraua?

                            Comment


                            • tu vorbesti serios cu faza cu macarau chiar sa intamplat
                              eu am facut liceu de constructii si am auzit destule si am vazut destule de exemplu un liceu intreg renovat si in baie usile se deschideau in interior , au schimbat vasele de wc (inainte erau dalea tip turcesti)leau pus pe pozitii leau cimentuit dar nu a probat nimeni inainte daca se mai inchid usile)

                              sigpic

                              Comment


                              • da un caracal pe gogu la poze...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google