Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • marti ar trebui sa primesc masina.
    nu vorbesc de aceleasi "scuturi deflectoare", cred ca e evident. si nu din cauza lor zboara lumea de pe drum, din cauza eleroanelor de uscat tricouri cu afecta aerodinamic destabilizator, ca n-ar lua unu' de-al dracu un eleron profi, numa' pocnitori din piata...
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • Si ce sa fac cu un eleron "profi" daca nu am tunel aerodinamic sa-l asez cum trebuie si mai ales sa-i pun de care trebuie? Nu mai bine nu pun nimic. Ma rog personal i-mi plac ale micute care se pun pe luneta dar astai doar de aspect.
      Aceiasi chestie si pentru spoilere.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • seba reload.tot logan ai luat.trebuia sa incerci un megane .macar ala are 5 stele la siguranta.
        Last edited by margelatu; 30 October 2009, 17:30.
        Welcome to the Club, We Have Jackets !

        Comment


        • cristi: de ce n-o sa vezi tu loganul meu cu kituri de spoilere? ghici, ghicitoare...
          margelatu: nu am vrut megane pt ca zic eu, 1600ron/luna pt masina aia e prea mult, fie ea si megane. asa, la 1000, iese logan. si mai raman bani de concedii, chefuri, excursii...si las-o dracu', n-am luat masian sa o tamponez. bine, nici la primele n-am avut intentia asta
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • Ca bine zici Seba !!! parca te vad cum vii la Deva, azi, maine la o cafea prelungita cu Loganul, asteptam foto...
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • Seba poate a 3 oara o fi cu mare noroc.
              sigpic #

              Comment


              • de aia am si luat-o alba si nu full, ca albastru si full option aduce ghinion
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • cand vine mama ei.
                  sigpic #

                  Comment


                  • vine marti. cel putin, asa mi-au zis la autoeuropa azi-dimineata.
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • io zic ca te mint astia. nu-ti mai dau ei Logan pe mana cat or manca frantujii branza stricata cu vin. le faci antireclama mai rau ca nemtii

                      Comment


                      • la cat de nervos e seba pe ei eu zic sa te aptii.
                        sigpic #

                        Comment


                        • Seba ,nu ai intrebat,nu fac si ei o promotie mica,gen Ask for more:platesti 3,primesti 4!Ca doar esti mai fidel decat Fidel Castro.

                          Comment


                          • nu fac, da-i dracu' de zcarcani le-am zis sa nu-mi dea geamuri electrice, airbaguri, maturi, sa-mi dea suspensii, came tiganite, rollbar...cica la ei la firma nu se poate. sa ma duc la ratb? aia de ce au bare inauntru?
                            ps: sa inteleg ca de vreo 2 saptamani numa masina mea le trece tuturor prin cap? alt subiect de discutie nu v-ati gasit?
                            Last edited by Seba; 1 November 2009, 01:47.
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • suntem curiosi de evolutia acestei masini )

                              Comment


                              • O tranteste pe astfalt, ii schimba gumele, tiganeste putin admisia...
                                Ca aperitiv...Apoi, cine stie.

                                Sa o stapanesti sanatos maestre.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google