Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am senzatia ca sunt pe avicolaclub.ro
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • @seba- Daca am fi seriosi tot timpul, viata n-ar avea sens! Ce crezi ca daca sunt om serios (sanchi!), nu stiu de gluma?! Oi fi eu mai ciufut din fire, dar am si scapari.. P.S.N-am declarat niciodata ca sunt sanatos!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • am gasit 20 modele de PASARELE pot sa le pun aici? (desenate) da faine.(fara risc de ban ptr indecenta) ???
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Originally posted by darksid3 View Post
          Am senzatia ca sunt pe avicolaclub.ro
          de ce? ai senzatia ca stai pe oua? oricum, nimic nu se compara cu senzatia aia cand iti sta pasarica pe oua...
          Last edited by Seba; 2 October 2009, 11:29. Reason: Automerged Doublepost
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • Ahahahahahahahahahahahahahahahahaha, am lesinat de ras . Ma abonez la acest thread .

            Foarte tare, bravos baieti, tot inainte ...
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • @seba- JUST!!!
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • curiosii care vor sa vada un stol interesant sa imi dea pm

                ps Seba...daca tot se misca pasarica pe oua...sar putea sa se ude.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • cine zice ca moderatorii sunt oameni cu toate nucile-n pod...sa stea linistiti; se stie ca le-au urcat acolo cu furculita...si unii inca mai alearga pe scari dupa nucile scapate pe jos...
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • Originally posted by mumus View Post
                    curiosii care vor sa vada un stol interesant sa imi dea pm

                    ps Seba...daca tot se misca pasarica pe oua...sar putea sa se ude.
                    Sa nu sparga ouale
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Stand si meditand titlul acestui thread "Discutii despre orice va trece prin cap", apoi facand legatura cu ce contin ultimele 2 pagini, oare care ar putea fi concluzia?
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • am ras de m-am cocosat...nu sunteti sanatosi nici voi...
                        vedeti ca daca va prinde consoarta ca va cloceste ouale alta pasarica...sar putea sa va luati ban.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Pariez ca numai oua

                          P.S. Ma uitam mai devreme la o licitatie aici pe forum, mi s-a parut cea mai tare de pana acum.

                          X: "Vand stopuri - 150"

                          Y: "Ofer 100 lei!"

                          X: "mai pune 30 ron si poate ti le dau ."

                          Y: "Nu mai pun si poate mi le dai!"

                          X: "totusi nu le dau pe nimic, 130 si sunt ale tale"

                          Si raspunsul lui Y pe masura:

                          Y: " Nu ma grabesc! "
                          Last edited by Eu4yas; 2 October 2009, 11:47.
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by darksid3 View Post
                            Am senzatia ca sunt pe avicolaclub.ro
                            La inceput era vorba despre vulpi(te). Si s-a ajuns la zburatoare.
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • O sa fac un grafic sa vedem de un am plecat si unde vom ajunge. La denumire am sa ma gandesc pe parcurs ))))...probabil va fi ceva de genul "Transformarea unui neuron in spermatozoid"
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • mai lasati pasasrile in pace.stiti ceva de greve ?intra ori ba bugetarii in greva?asta asa ca sa stiu sa nu mai stau la cozi la ghisee,sa nu-mi mai duc copii la gradi,sa mai merg la doctor si altele .se duce dracu si cursul euro...hai ca subiecte sunt destule.
                                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google