Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • io cred ca tu nu ai destule motive sa fii trist...sau nu vrei sa fii singur cand o sa ne loveasca problemele economice si politice ale satrei. imi cer scuze fata de tigani, pt ca am numit rromania satra...
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • mai daca am intristat lumea pe aici..stergeti postul meu si vedeti de pasarici in continuare.
      Welcome to the Club, We Have Jackets !

      Comment


      • Originally posted by margelatu View Post
        mai daca am intristat lumea pe aici..stergeti postul meu si vedeti de pasarici in continuare.
        Si noi ne lovim zilnic de probleme. Dar cum se zice ,romanul face haz de necaz.In orice caz cativa de aici avem probleme mari incurabile
        sigpic

        Comment


        • Acu mi-am adus aminte....intreb si eu...aveti idee de ce se lovesc pasaricile astea....ca ,cateodata sunt insangerate?
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • nu se lovesc de nimic.atunci ele fac ...greva.
            Last edited by margelatu; 2 October 2009, 15:51.
            Welcome to the Club, We Have Jackets !

            Comment


            • http://www.loganclub.ro/forum/imagin...se-t49p88.html .Si totusi daca era vorba de ouaLA IMAGINI HAIOASE ULTIMA PAGINA
              Last edited by ice; 2 October 2009, 16:04.
              sigpic

              Comment


              • error 404 am gasit.nu am numarat nici un ou pe acolo.
                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                Comment


                • n-ai numarat pe-ale cui trebuia...
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • Poate erau puse la rece
                    sigpic

                    Comment


                    • Decat cu criza, mai bine cu pasaricile, macar mori fericit , d-nule Margelatu...
                      Last edited by kenjiro_sanga; 3 October 2009, 17:26.
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • maine merg la peste...recomandati vreo momeala buna la crap?
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Nu sunt pescar dar cred ca pestii trag la.....rĂ¢me !!!
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • o intrebare ?
                            te intalnesti cu cineva si el te saluta " salut ce faci?"
                            pe mine ma seaca vorbele astea pt atunci cand raspunzi la intrebare zice bine bine am inteles ce voiai dar tu nu ai apucat sa-i spui ce faci
                            sigpic #

                            Comment


                            • Pai cam asta e mersu...salut , ce faci, bine, pa ne mai vedem
                              Oricum noi ne salutam altfel, nu ?
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • Da, electricienii se saluta cu "ce curent te-a adus pe aici" sau "ce curentul meu mai faci ?"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google