Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azi am fost la un seminar sustinut de Microsoft la Marriot... bleah... in afara de haleala care a fost dumnezeiasca (numai dumnezeu stie ce-am halit ;)) am venit fleasca de-acolo... a scos untu' din noi un englezo-berbec ce ne-a facut creierii maioneza cu Data Mining...
    Attached Files

    Comment


    • cred ca am putea face suporti de numere personalizate cu logan club.
      desi nu am idee unde le putem face si cati dintre noi doresc,estimativ ar costa cam 10ron perechea.

      Comment


      • Originally posted by SoNyKeL
        eu stau si mi stor creierii ca mi-se pare mie , geamurile mele electrice urca si coboara mai greu cu 1-1,5secunde mai greu decat ale lui hellman pe berlina , am tot cronometrat si ale lui sunt mai rapide , voi ati cronometrat la mine urca in aproximativ 5secunde
        au NOS
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • cred ca dupa zgomot aveau si turbo asa ca mirosea a guma turbo in masina

          sigpic

          Comment


          • Chiar, mai exista guma turbo, ca aia din anii '90?

            Comment


            • da un search pe google ultimele amintri cu guma turbo sunt de prin clasa a5a

              sigpic

              Comment


              • Pe forum este cineva curios cum merge ABS-ul asa ca mi-am adus aminte de o intamplare de pe vremea lui Ceasca. Martor a fost taica-meu apropo caruia i-am stricat si lui masina ce numai Loganul meu sa fie bolnav (i-am rupt semnalizatorul din greseala). In fine, la Ciclop in Bucuresti prin '86-'87 a venit la ITP un BMW dotat cu ABS(era tehnologie noua). Faza dura este ca mesterii de acolo nu vroiau sa-i dea OK-ul ca cica nu-i tine frana. Dupa parerea lor roata trebuia sa stea blocata . Va da-ti seama ce disperat era tipul cand le explica ca asa trebuie sa fie iar astia ca nu .
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • Foarte tare faza .... ca nu, ca nu ... Batman ... Batman

                  Comment


                  • De zece minute stau si ma gandesc unde sa scriu urmatoarea idee, pana la urma o scriu aici. Colegi forumisti si in special cei din Constanta va atrag atentia asupra userului Cristnacht. Cred ca este cel mai politicos user dintre toti(parca e cetatean canadian). La fiecare post al lui incheie cu o fraza de politete iar cand primeste o informatie multumeste. Nu este singurul dar el este cel mai constant. Respectul meu Cristnacht.
                    Si am hotarat sa-l imit si eu.
                    Mult noroc.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • da e politicos da ma facut manelist si a zis ca-se uneste cu dizzy si-mi loveste masina
                      e un lau si jumatate...

                      sigpic

                      Comment


                      • Eu nu am spus ca e sfant .
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • Da. Tot respectul si din partea mea. E unul din putinii oameni care stiu sa ceara ceva si sa multumeasca dupa. Nu prea am vazut la multa lume sa zica "te rog", "daca se poate" sau "se poate" sau alte forumle asemenea cand cer ceva...
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • ai dreptate andrei cred ca uni nu au cei 7ani de acasa si atunci nu au respect fata de altii . sa auzim numai de bine sarbatori fericite la toti ( fara exceptii )
                            sigpic

                            Comment


                            • O sa continui ideea de la postul 264. Deoarece sistemul de reputatii, puncte, bla, bla, nu este obiectiv fac o lista a userilor pe care personal ii apreciez. Lista nu are un scop anume si nu e clasament pozitia in lista fiind dupa cum i-mi vine mie in cap:
                              1 Cristnacht pentru motivul de mai sus
                              2 Csebalyn pentru toate informatiile tehnice (si din raliuri) pe care ni le impartaseste.
                              3 Sp!ke tot pentru informatii tehnice dar putin de alta natura -vezi topicul cu mersul iarna
                              4 Brutusanf pentru informatiile referitoare la gaz in primul rand dar nu numai. Uneori se mai enerveaza dar se calmeaza.
                              5. SoNyKel pentru faptul ca incearca sa aplaneze conflictele ce apar pe forum. Este cea mai mare calitate a lui.
                              6. Andrei pentru informatii de tot felul. Apropo mie i-mi place ca este exigent in calitate de moderator.
                              6 Crististreulea din foarte multe motive.
                              7. Mareom si Virtualmansorin banuiti cu totii de ce.
                              8 Toti galatenii de pe forum pentru ca au fost alaturi de mine cand am avut masina bolnava.
                              9 Bluee pentru ca este singura membra activa. Si pentru ca are si o atitudine sanatoasa.
                              10 Octavian_28
                              11 Iuli81
                              12 Canabys
                              13 Radu_Lyn
                              14 Suru
                              15 Zenit
                              16 Ionel din Iasi
                              Lista nu e completa pe cine i-am uitat ii adaug mai tarziu. A si administratorul nu-l trec pe lista ca el are statut aparte nu ca nu-l apreciez.
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment


                              • Completare:
                                17 D-Fens
                                18 Supercar
                                Si il apreciam si pe moderatorul din Timisoara care a intrat in concediu. Dar nu stiu daca sa-l mai trec pe lista.
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google