Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aga nu pupa set cu Halep.


    Sent from mobile
    Keep walking...

    Comment


    • @micutu: Like!!!

      Comment


      • Frumos, frumos, dar CSI-ul ala costa ceva banuti, nu e pentru oricine. cu 50-70 de mii de coco cumperi un apartament.
        A, daca ai deja 5 proprietati si alte 17 masini, merge si un CSI.

        Originally posted by jonnie007 View Post
        Aga nu pupa set cu Halep.


        Sent from mobile
        Simona Halep si Agnieszka Radwanska s-au intalnit de opt ori pana acum, scorul fiind egal, 4-4.
        Pare ca a pupat pana acum mai multe seturi.
        Last edited by mr.K; 28 October 2015, 12:43. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • eu zic ca e f periculoasa radwanska. trebuie sa castige si ea, nu poate sa piarda tot. cred ca se va da tot ce poate.
          totusi ea i-a luat un set lui sharapova

          Comment


          • Discutii despre orice va trece prin cap

            4-4...dar Halep a luat nana cand era la inceput...in ultimile intalniri i-a spart rozeta polonezei!


            Sent from mobile
            Keep walking...

            Comment


            • Ma ajuta si pe mine cineva care se pricepe va rog? Vreau sa iau un router wi-fi pt cineva care are net prin cablu, retea de bloc, si de fiecare data cand deschide laptopul trebuie sa se conecteze la net printr-un software numit ROMEX. Intrebarea mea e daca va merge routerul wi-fi cu acest net pe care il are? Eu am router wi-fi de atat de multi ani ca nici nu mai stiu cum si ce net aveam inainte, si daca si eu trebuia sa ma conectez printr-un software ).
              http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

              Comment


              • merge. sunt niste routere "tp link" (brandul) cu trei antene si mai sunt niste "stickuri" wireless adapter (asa arata) tot tp link care se baga intr-un usb la laptop si imbunatatesc considerabil semnalul.



                Wireless N speed up to 450 Mbps are ideal for bandwidth-intensive tasks like HD video streaming, VoIP, and online gaming.


                eu le-am luat din cora.

                Comment


                • ideea era daca se conecteaza vreunul prin software... eu nu am vazut niciunul din astea intre 50 si 250 lei...
                  trebuie sa intrebe la provider daca e alta solutie...

                  Comment


                  • Daca e protocol de tip PPPOE, majoritatea merg
                    Last edited by darksid3; 29 October 2015, 01:33.
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • asa si este, PPOE. n-are nevoie de niciun software.

                      Comment


                      • Parca am mai intrebat eu un prieten mai demult si mi-a zis la fel, ca merge. Multumesc! o sa iau zilele astea si va anunt daca merge. Daca nu o merge il returnez, ca doar sunt cetatean european ). Bineinteles in ambalajul original, nezgariat, doar il probez.
                        http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                        Comment


                        • Originally posted by jonnie007 View Post
                          4-4...dar Halep a luat nana cand era la inceput...in ultimile intalniri i-a spart rozeta polonezei!


                          Sent from mobile
                          Sper ca Halep a avut ceva vaselina la ea.
                          Cum sa pierzi un tie break dupa ce conduci cu 5-1, doar ea stie.

                          Comment


                          • Originally posted by jonnie007 View Post
                            Aga nu pupa set cu Halep.


                            Sent from mobile
                            nici eu nu cred ca poate sa ii ia 3 seturi. cred ca 2 ajung.

                            am zis ca e foarte periculoasa radwanska si ca va da tot.
                            nu stiu de unde ideea ca radwanska e mai slaba.

                            Comment


                            • Lasa ca o pupa presa la talpi imediat: bine ca a ajuns acolo!

                              Rezultat tipic romanesc, invingem cand conteaza mai putin si pierdem in meciuriile importante.

                              Comment


                              • Halep a jucat precum nationala de fotbal!

                                5-1 sa ai in tie break si sa-ti scape setu` din carlig.... jalnic!
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google