Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am vazut eu o faza super tare ....

    ddt-ul lor + laptopul lor + mufa unui prieten => nu se puteau conecta

    ddt-ul + laptopul + mufa prietenului => se puteau conecta.

    Cine mai era de vina acum dark ?
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • n-am inteles, vrei sa spui ca in doua ipostaze diferite cu acelasi echipament, o data nu a mers si o data da? Vina nu poate fi decat una tehnica. Variabile sunt multe (sistem de operare, conectica, driveri, contacte imperfecte, etc)
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Prima data laptopul era al lor a doua oara al prietenului daca am inteles bine.
        Acum daca stam sa ne gandim laptopurile lor stau prin praful din service plus ca mufele intra in zeci de masini zilnic. E mai probabil sa fie de la ei problema.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • Am vrut sa-ti spun ca pe sistemul lor de operare dar cu cablul de conectare din laptop catre masina al prietenului meu nu se puteau conecta .... In schimb cu laptopul prietenului meu si cu acelasi cablu mergea fara probleme .

          Da Cristi ai inteles bine .....
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Atunci problema e la laptopul lor...cine stie cat de hartanite or fi
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Si eu spun la fel, la laptopul lor sa fie ceva sau la acel cablu de conectare ... Chiar daca masina este resoftata nu vad care ar fi problema ...
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Tocmai ca Sony nu o are resoftata. Si daca nu cumva a modificat ceva din UCH cred ca singurele cabluri care au intrat in masina lui sunt alea din service-uri.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • toate reviziile le-am facut la ei , la fiecare revizie au facut diagonza... ultima revizie a fost la 60 de mii acum 3luni... deci atunci sau conectat si acum nu , sa-i ia mama naibii de dacoteci am stat aproape 12 ore in service
                  ptr un kkt de termostat si o diagnoza nereusita...

                  sigpic

                  Comment


                  • ce v-a trecut prin cap pentru Hallowen ?
                    sigpic #

                    Comment


                    • Bostani goi cu lumanari in ei si putin alcool[ala sa urcat la cap].

                      Comment


                      • Acum imi trece prin cap o durere de masea voua ce va trece ?
                        sigpic #

                        Comment


                        • imi trece prin cap, iar vine Vineri si incepe Dansez pentru tine si nu mai am voie la Tv
                          sigpic #

                          Comment


                          • Eu in momentul asta ma gandesc la o bere fara alcool)
                            sigpic
                            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                            Comment


                            • conduci sau dece ?
                              sigpic #

                              Comment


                              • Acum imi trece prin cap, ce greu se misca net-ul de pe telefon
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google