Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Traian Basescu a fost demis de parlament, iar referendumul v-a avea loc pe 29 Iulie. Aceasta este reactia mea la caderea lui Basescu, in final dupa 8 ani de ...

    Comment


    • Cum se poate ajunge in Sf Gheorghe din Tulcea sau Murghiol?Un site ceva..
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • In Sf. Gheorghe (Delta) ajungi doar cu vaporul sau elicopter personal.
        '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

        Comment


        • Normal ca vapor dar exista vreun site ceva cu orar plecari ..ceva de genu
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

            Comment


            • Care este judetul cu cele mai multe statiuni?
              sigpic
              !

              Comment


              • ---------Prahova?
                http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                Comment


                • constanta? ca ma gandesc ca nu se refera numai la statiuni de munte...
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • Orice kit xenon h11 se potriveste in proiectoare? Sau sunt mai multe tipuri?
                    MY CLA

                    Comment


                    • h11 = h7 sau h4? parca nu daca h11 = h11, raspunsul final este...
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • deci da....merci
                        MY CLA

                        Comment


                        • Ai dreptate Seba, ma refer la orice tip de statiuni .
                          E simplu, vreau sa ma mut in judetul cu cele mai multe statiuni , suna aiurea nu )
                          sigpic
                          !

                          Comment


                          • nu ai ce face.eu personal fug de zonele populate.m-as muta la cucuietii din deal numai sa nu am vecini,rude etc.ai vecini e problema cu gardul.ai prieteni,problema ca nu stii cine ti'e dusman.si asa mai departe.am stat o luna la Busteni la sora mea.nu mi-a placut mai mult de o saptamana.nu stiam cum sa ajung mai repede acasa.
                            Welcome to the Club, We Have Jackets !

                            Comment


                            • Ai dreptate.
                              Din cauza serviciului sa zic asa, o sa trebuiasca sa plec din judet si m-am gandit la faza asta
                              Vreo recomandare ceva, vreun judet frumos, linistit.? Ma gandisem la Sibiu, valcea, mehedinti?
                              sigpic
                              !

                              Comment


                              • A cumparat cineva de curand, ceva, de la Flanco sau eMag si a returnat produsul respectiv? Ma intereseaza cum functioneaza politica de retur.
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google