Aici STAREA DRUMURILOR si METEO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    la BRAN acum ninge .....nu se mai vede asfaltul ( DN 73 A) e super ....
    sigpic

    Comment


    • #17
      Hehe eu chiar lucrez la DRDP Craiova (Directia Regionala de Drumuri si Poduri Craiova) chiar la dispecerat Pe raza Oltenia eu o fac

      puteti folosi cu incredere http://www.andnet.ro:6060/itn/drumuri.asp
      Last edited by Shadow; 22 April 2008, 12:19.
      LoganClub Craiova

      Comment


      • #18
        Duminica 4 mai, drumul dintre Lacul Rosu si Gheorghieni, foarte prost (reparat anul trecut) acum este jalnic. Pe cheile Bicazului este bun.
        Dupa Gheorghieni, spre Praid si Sovata, drumul este bun. Inainte de Praid am mai vazut zapada prin padure.
        Attached Files
        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

        Comment


        • #19
          Drumul national DN1, intre Sibiu si Brasov. Au reaparut semafoarele, in nr. mic deocamdata dar iti fac destui nervi. Intre portiunile reparate, au ramas mici praguri, pe care cand treci cu viteza sari de-ti suspina suspensile.
          Aceasta masina am pozat-o sambata 3 mai intre Fagaras si Brasov.
          Attached Files
          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

          Comment


          • #20
            POIANA MARULUI.........o zona foarte frumoasa dar cu o sosea varza, ieri am facut un tur in jurul casii dar m-a durut sufletul la intoarcere ,Agnita -Sighisoara-Brasov.......vizavi de alte sosele se merge ok,la intoarcere ptr. a evita semafoarele si a ne bucura din plin de natura am luat-o pe Rasnov-Zarnesti-Poiana Marului-Sercaia,TEROARE,gauri amplasate strategic in curbe , si in locuri foarte inguste ......fara cuvinte de comparatie,,a urmat Fagaras -Voila-Cincu unde , zici ,ca pe sosea au avut aplicatie cei de la armata si in sfarsit acasa,.........in rest vremea a tinut cu noi.......
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

            Comment


            • #21
              Cine a fost de curand pe TransFagarasan?
              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

              Comment


              • #22
                Eu am fost duminica trecuta pe Transfagarasan, drumul pana la tunel pe sectorul Sibian era foarte bun. Adica de la Balea Lac- Balea Cascada- DN1. Este recomandat sa faceti Transfagarasanul pe vreme frumoasa, nu in aceste zile ploioase.
                Last edited by valeriu61; 24 July 2008, 21:52.
                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                Comment


                • #23
                  De stiam ne gaseam pe sus ,ziua a fost splendida,oricum vremea la munte este ca la loterie ,sper sa vinez o zi faina sa trec si dincolo pana la baraj........
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                  Comment


                  • #24
                    Toate Drumurile Din Romania Sunt Proaste .punct
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Cine-mi zice si mie cea mai buna , rapida , usoara (stiu ca nu exista asa ceva) ruta Constanta-Focsani-Gresu...
                      Care e starea drumurilor cu inundatiile astea?

                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Vad ca nu s-a mai scris de mult pe aici. Imi incerc si eu norocul. Sper sa am ceva mai mult noroc decat sonykel.
                        Ma intereseaza daca stie cineva cum e drumul pe ruta Ploiesti - Urziceni - Slobozia - A2.
                        Multumesc.
                        Last edited by gabinicu77; 5 July 2009, 14:38.
                        It's nice to be important but it's more important to be nice!

                        Comment


                        • #27
                          E foarte bun, dar cam multe localitati. Grija mare la radare.
                          INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                          Comment


                          • #28
                            Merci. O sa calatoresc noaptea.
                            It's nice to be important but it's more important to be nice!

                            Comment


                            • #29
                              acum doua saptamani am fost ,pe ruta respectiva ,drumul ok , inca nu am primit nimic,prin posta dar am mers la limita +, deci merge Agnita -Eforie nord 520km,in 7h30min .deci se poate..........
                              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                              Comment


                              • #30
                                Vad ca nu s-a mai postat de asta vara, dar a cam venit timpul.

                                Starea drumurilor
                                INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google