Suporti numere de inmatriculare "LoganClub"

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bv costin feliciteri. ma alatur si eu celor care iti fac cinste cu 1 buc st. de vin cand vi in buc ma cauti.

    Comment


    • dece mishu , eu am asa ceva(de acelasi producator dar fara inscriptie) pe masina si ii consider super buni , plastic nu e fragil e putin lucios , si numerele se dau jos repede in caz de extrema urgenta...

      sigpic

      Comment


      • poate prea repede...
        sa-i vedem pe viu ...

        Comment


        • da dantes mam gandit cine are o cheie mai lata sau chiar o fisa mai subtire ii scoate repede dar eu cand i-am ales schimbam des numerele ca de... aveam numere dar avand buget de stundent nu aveam bani de rovignieta si umblam in paralel cu numerele provizorii si cele personalizate cand intram in oras le schimbam cand ieseam la fel

          sigpic

          Comment


          • ca sa intelegeti ce zice sonikel, in caz de extrema urgenta (130 in oras cu radar in fata) ... sonikel da numerele jos mai repede decat timpul de expunere al aparatului de radar. ... now that-s fast

            Comment


            • nu mai dar in caz de aqua-magic daca ai fi din ct ai stii , sau liniute pe interioare
              ei numerele la subrat le arunci in portbagaj si devii pieton , nu ca ma dau dar polististii au un prost obicei sa ne filmeze si sa noteze numerele si dupaia te iau cu mistouri dalea bai racere dece nai ma centura

              sigpic

              Comment


              • Bravo Costin! Arata bine! Dak mai stii in "B.D.LA MUNTE SI LA MARE!":"Mai Tachita, voi pe aici(n.a.-in ROMANIA) vorbiti mult si realizati putin!" Uite ca tu ai vbit mai putin si ai facut! Dau si eu un vin , dar la o plimbare cu salupa pe Dunare! Dak n-ai rau de ...balta!
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • Am spus acest lucru deoarece eu am pierdut un nr. inmatriculare deoarece s-au desfacut acei butoni de fixare a nr.
                  Costin, pentru mine te rog sa adaugi si pretul de curierat.

                  Stima.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mie-mi place cum arata suportii. Sincer ma asteptam sa fie putin mai naspa dar sunt super ok. Azi am reusit sa pun la posta coletul pentru Cristi_Xp si cel pentru Bucuresti. La Cristi coletul a plecat din seara asta iar cel pentru Bucuresti pleaca maine ca azi deja plecase masina cand l-am dus la posta.
                    Gusi si Cleo11 vreau sa ne auzim putin la un telefon ideal in seara asta sau maine, nu conteaza ora.
                    In tara momentan.

                    Comment


                    • sunt interesanti suporti astia cu butonul ala de prindere,sunt modele noi de suporti

                      Comment


                      • eu am de 3luni suporti pe masina in partea de sus au niste clipsuri unde se baga numaru si fara butoni e cam greu sa cada numaru eventual sa faceti offroad

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by SoNyKeL View Post
                          dece mishu , eu am asa ceva(de acelasi producator dar fara inscriptie) pe masina si ii consider super buni , plastic nu e fragil e putin lucios , si numerele se dau jos repede in caz de extrema urgenta...
                          Poate si ala ii baiu care are ceva cu tine indata ti`o dat jos numerele si dupaia umbla pe la politie dupa ele Na nush pana nu le primesc acasa sa le vad pe life.. nu ma pronuntz.

                          sincer ma astptam sa fie dinalea la care numai placa de jos se da jos nu tot suportul le schimbam cu ale mele de la dacia si gata sa rezolvat na da is bune si asa
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • Astazi am reusit sa trimit toate coletele. Toata ziua am lucrat la impachetat si la completat formularele de trimitere. In cateva zile or sa ajunga la voi. Va rog sa ma informati cand ati primit coletul fiecare si daca a ajuns bine.
                            Cu respect, Costin.
                            In tara momentan.

                            Comment


                            • Comment


                              • MS! Inca o data, felicitari ptr un proiect realizat! O sa te anunt in PM cand sosesc! Si nu am promis treaba cu salupa degeaba! Pana la Dunare avem vreo 15 km si mergem cu masina....
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google