Suporti numere de inmatriculare "LoganClub"

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • chiar sunt misto....cum fac sa intru si eu un posesia unui set de nr...
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • Pai sa dam comanda si dupa ce le primim incepem sa le trimitem prin tara. O sa se stranga banii in fiecare oras de catre organizatorul de intalniri, iar in orasele unde nu se organizeaza intalniri o sa le trimitem personal dar trebuie tinut cont ca pe langa pretul lor se mai adauga si aproximativ 5 lei transportul prin Posta Romana.
      Va rog sa spuneti pareri despre cum ati vrea sa ramana pana la urma scrisul de pe suporti!!!
      In tara momentan.

      Comment


      • asta mi se pare cel mai frumos .....voi ce ziceti?....
        Attached Files
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • Mie mi-ar place cu alb simplu....oricum sunt faine amandoua dar alb cu negru e cel mai frumos...parerea mea

          Comment


          • Cu alb cred ca ar fi si cel mai usor de citit, ca rosu si negru, mai ales daca nu e prea lumina afara nu se vede prea bine.
            Pana la urma ce e 3 ron si ce e 100 ron? Adica daca eu vreau 2 suporti, platesc 6 ron plus eventuale taxe postale si atat? Multumesc.
            Don't touch! Never ever steal
            Unless you're in for the kill

            Comment


            • suprti numere

              oricare varianta a-ti alege,eu raman tot la doua perechi(4 buc.)Sper sa finalizam odata aceasta idee fff buna.Trimit banii in avans daca trebuie.

              Comment


              • Pai tu fiind din Bucuresti nu o sa platesti prea mult pt transport. O sa va rog sa strangeti de la toti cei ce vor sa ia suporti si ii trimit la unul dintre voi toti suportii. Ideal ar fi ca asta sa o faca in fiecare oras organizatorul de intalniri din orasul respectiv. Eu spuneam de cei care stau in orase in care nu se organizeaza intalniri. Acestia or sa trebuiasca sa suporte singuri banii pentru transport.
                In tara momentan.

                Comment


                • eu sunt de parere ca ar trebui scris fara www .. mi se pare inutil si nu e prea estetic .. parerea mea.
                  turbo makes torque and torque makes fun

                  LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

                  Comment


                  • De acord cu ce hotarati! Raman pe lista ptr 2 buc. Cand finalizati, anuntati ca sa trimit cascavalul (cu tot cu livrare prin posta)! Dak face cineva stickere, ma inscriu ptr 2 buc!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • Pt stikere vorbeste cu golan91.

                      Comment


                      • Pai cand va hotarati cine strange banii trimit si eu ... raman la 1 pereche (2buc). Se poate spune si pretul cu toate taxele incluse? multumesc
                        Don't touch! Never ever steal
                        Unless you're in for the kill

                        Comment


                        • Poate va ganditi ca in loc de rosu sa fie portocaliu pentru ar fi mai vizibil, asta daca se dovedeste ca rosu nu se vede totusi.

                          Inca mai vreau 2 bucati (1 - o pereche).

                          Comment


                          • Deci care e configuratia finala??????

                            Comment


                            • Raman Pe Lista Cu 1 Set

                              Comment


                              • afisati un stiker sa-l vedem cum arata

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google