Suporti numere de inmatriculare "LoganClub"

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sincer,mie imi e prea lene sa ma apuc de un asemenea proiect...Dar sunt de acord cu ce va hotarati pana la urma: suporti de numere, autocolante, benzi! Doar ca timpul trece....si vine primavara! Felicitari celor care vor finaliza proiectul cat mai repede!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • Arata bine si asa. Daca se pot schimba si suportii ca sa fie totul ok, e grozav
      Don't touch! Never ever steal
      Unless you're in for the kill

      Comment


      • Ii frumos cum a zis cipri si sa fie pus de mai multe ori si daca a zis ca nu prea se vede rosu pe negru atunci punem alte culori.. alb.. sau stiu eu ceva ce sa se vada calumea
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • sc ca ma bag si eu dar intreb de ce nu se poate scrie cum sa vrut prima oara+www....ro deoarece am vazut pentru alt forum si se vede foarte bine ex:www. CLUB O..L.ro scris galben pe fond negru.
          nu e un repros celor care se ocupa de acest lucru dar cred ca ajuta. bafta in continuare ramane valabil 2 buc

          Comment


          • Originally posted by florin_bgdn View Post
            scuze pentru posturi consecutive, dar pana am facut poza, au trecut cele 10 minute.

            revenind la subiect, am atasat ceva care sa exemplifice ce vreau sa spun.
            Da...e bine cum ai facut tu, numai ca daca ai mai fi facut o mica modificare ar fi fost ideal desenul. Nu ati observat cu totii ca pe majoritatea suportilor de numere este scris cu LITERE MARI? Eu propun sa punem scrisul cu LITERE MARI de genul: WWW.LOGANCLUB.RO , www.LOGANCLUB.ro , LOGANCLUB.RO sau LOGANCLUB.ro
            Acest scris pe langa masinuta sa fie repetat pana se umple suportul. Scrisul cu LITERELE MARI sporeste vizibilitatea in trafic!
            In tara momentan.

            Comment


            • Originally posted by CosTin87SIE View Post
              Da...e bine cum ai facut tu, numai ca daca ai mai fi facut o mica modificare ar fi fost ideal desenul. Nu ati observat cu totii ca pe majoritatea suportilor de numere este scris cu LITERE MARI? Eu propun sa punem scrisul cu LITERE MARI de genul: WWW.LOGANCLUB.RO , www.LOGANCLUB.ro , LOGANCLUB.RO sau LOGANCLUB.ro
              Acest scris pe langa masinuta sa fie repetat pana se umple suportul. Scrisul cu LITERELE MARI sporeste vizibilitatea in trafic!
              Total de acord cu cele spuse de tine

              Comment


              • Va rog frumos cel care da comanda la suportii de numere sa anexeze mereu la lista cu doritorii si pretul pe pereche sa mai ne aducem aminte .
                Multumesc !
                "cromul este placerea mea"
                "cui nu-i place , valea"

                Comment


                • Buna ideea cu scrisul cu majuscule si cred ca e bine sa ramana si masinuta in logo sa se inteleaga usor cand este repetat, nu?
                  Don't touch! Never ever steal
                  Unless you're in for the kill

                  Comment


                  • ramin la 2 perechi (4 buc. )

                    Comment


                    • Sa ma treceti si pe mine, vreau si eu
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • Asa vreau sa fie suportii.Scuzati dar imi disparuse editu.Uitasem ceva, as propune ca toti sa avem acelasi suport.Sa cadem de comun cu toti.Numai bine la toata lumea
                        Attached Files
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • Vreau si eu 1 pereche indiferent de model si as mai vrea si un sticker cu Logan Club
                          Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                          Comment


                          • vreau si eu un set daca se poate ! misto idee ;)
                            LOGAN PRESTIGE 1.5 DC 85+ CP

                            Comment


                            • Azi am primit mail de la firma producatoare. Mi-au dat raspunsul la mailul initial pe care l-am trimis inainte cu o zi de a deschide acest topic. In acel mail ii intrebam cat ar costa sa facem suporti de numere personalizati cu scrisul LoganClub, "Logan" scris cu rosu si "Club" scris cu alb. Iata ce mi-au raspuns:
                              "Buna ziua.Va putem face comanda cu suporturi de numar cu inscrisul
                              dorit,
                              dar comanda minima sa fie de cel putin 100 de bucati.Pretul este de
                              3,00 ron/buc, iar rama serigrafiata costa 100 ron, iar la livrarea comenzii o
                              primiti inapoi, daca doriti. Produsele se pot trimite si prin posta
                              romana."

                              Eu propun sa le facem cu unul din desenele atasate. Le trimit mail si ii intreb cat ajunge pretul cu unul din desenele astea?
                              Cristi_Xp mai esti dispus sa investesti 100ron in rama serigrafiata?
                              Daca vreti putem sa incepem sa strangem banii si sa dam comanda.
                              Attached Files
                              In tara momentan.

                              Comment


                              • Eu unu vreau.Sa ma treci pe lista Costin
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google