Suporti numere de inmatriculare "LoganClub"

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am primit si eu azi Suporti arata bine ;) mai putin modul de prindere da in rest suporti arata calumea

    Intrebare a facut careva cu marker ROSU scrisul LOGAN? daca da imi puteti spune cum arata?
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • Ma gandeam eu sa incerc sa dau cu marker rosu sa vad ce iese si cred ca o sa o si fac.
      Azi mai trimit 2seturi la Galati si eu mai raman cu 2 seturi pentru cei din Constanta.
      In tara momentan.

      Comment


      • Originally posted by CAnnabYS View Post
        CosTin87SIE am luat 2 perechi = -6 ron ... ti-i dau zilele astea fie pe cont fie cash ;;) (poate va mai fac o surpriza)
        Eu v-am trimis voua exact cate mi-a spus Brutus. Tu cu el trebuie sa vorbesti ca daca ai luat o pereche in plus e posibil ca cineva care a dat deja banii pentru ele sa ramana fara.
        In tara momentan.

        Comment


        • eu zic sa mai faci o comanda de 100 bucati

          Comment


          • Pai cu siguranta voi mai da o comanda. Acum sa vad cate bucati. Astept saptamana asta sa-mi vina banii inapoi si sa vad cata cerere mai este si cam pe saptamana viitoare voi mai da o comanda.
            In tara momentan.

            Comment


            • Originally posted by CosTin87SIE View Post
              Eu v-am trimis voua exact cate mi-a spus Brutus. Tu cu el trebuie sa vorbesti ca daca ai luat o pereche in plus e posibil ca cineva care a dat deja banii pentru ele sa ramana fara.
              era vorba de diferenta dintre 3.5 ron pe bucata si 5 ron pe bucata ... (eu am vrut 2, am luat 2 nu-i problema aici)

              Comment


              • Ok...eu intelesesem altceva din ce ai scris tu.
                Am dat cu marker rosu pe "LOGAN" si iata ce a iesit. Arata bine dar nu cred ca o sa reziste prea mult culoarea.
                Attached Files
                In tara momentan.

                Comment


                • Iaaa ... ai face bine sa aduci Duminica la intalnire markerul ala
                  For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                  Comment


                  • si ptr Timisoara asteptam suporti
                    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                    Comment


                    • Va rog pe cei interesati de suporti sa va treceti intr-o lista ca vreau sa lansez o noua comanda si sa am idee cam cate sa iau. Pentru cei din orasele in care se organizeaza intalniri vorbiti intre voi si eventual organizatorul de intalniri sa-mi spuna cate bucati vrea pentru acel oras. Pretul unui suport va fi de 5ron bucata adica 10ron setul la care se adauga eventualele taxe postale (de la mine la voi). Astept lista!!!
                      In tara momentan.

                      Comment


                      • Nu mai vrea nimeni suporti de numere "LoganClub"???
                        In tara momentan.

                        Comment


                        • asi dori si eu o pereche ...ma poti anunta daca se poate??

                          Comment


                          • Da...cam pe saptamana viitoare.
                            In tara momentan.

                            Comment


                            • a iesit foarte frumos
                              sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                              Comment


                              • @CosTin87SIE: mai asteapta te rog 2-3 zile pana ne vorbim si noi loganisti din arad ca i`am spus ieri la organizatorul nostru de intalniri despre suporti si acuma si pe forum si in 2-3 zile o sa punem si noi o comanda (sper) Numai bine !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google