Suporti numere de inmatriculare "LoganClub"

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by CosTin View Post
    Azi am primit suportii si am si trimis deja 2 colete cu 2 seturi de suporti. Coletele trimise sunt pentru alex86 si respectiv bobbyred.
    Astept comenzile voastre in continuare.
    astazi mi-a ajuns instintarea de la posta maine dimineata ajung dupa colet
    ms
    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

    Comment


    • Originally posted by ady62 View Post
      CosTin un raspuns pt suporti ?
      O sa-ti trimit zilele astea, sa vad cand reusesc.
      P.S.: Imi cer scuze ca nu am reusit azi si nici maine nu stiu daca o sa am timp sa trimit coletele celor ce v-am promis dar am motive serioase.
      In tara momentan.

      Comment


      • Azi am reusit sa va trimit coletele tuturor celor ce mi-ati trimis comenzile.
        Astept noi comenzi.
        In tara momentan.

        Comment


        • Am primit suportii maine o sa le pun si pe sfarsitul saptamanii viitoare o sa pun poze cu masina cu suporti pentru numere si cu stickerele logan club.
          Multumesc mult

          Comment


          • M-ar interesa si pe mine un set,da vreau sa vad niste poze mai intai,daca se poate.ms

            Comment


            • CosTin Am primit suportii de numere sunt Multumesc mult

              Comment


              • CosTine azi am primit coletul cu suportii de numere.Sunt suuper meseriasi.
                Multumesc mult . Uite si poze.
                Attached Files
                passion 1.5 DCi

                Comment


                • Am si montat suportii astept stickerele acum. Cam asa arata masinuta acum.
                  Attached Files

                  Comment


                  • Costin,mai ai suporti de numar si stickere cu logan club?Mersi
                    sigpic

                    Comment


                    • Suporti de numere mai am. De stickere nu ma ocup eu, cauta-l pe Keanurev.
                      In tara momentan.

                      Comment


                      • Originally posted by CosTin View Post
                        Suporti de numere mai am. De stickere nu ma ocup eu, cauta-l pe Keanurev.
                        ok costin, la ce pret is suporturile, si cat ma costa in total cu tot cu transport!?Si zi-mi cand sa-ti dau un PM cu adresa ca sa le poti trimite
                        mersi
                        sigpic

                        Comment


                        • Costin vreau si eu un set de suporti de numere(fata+spate).ai pm cu adresa.ms

                          Comment


                          • Originally posted by wizard24 View Post
                            ok costin, la ce pret is suporturile, si cat ma costa in total cu tot cu transport!?Si zi-mi cand sa-ti dau un PM cu adresa ca sa le poti trimite
                            mersi
                            Da-mi PM cand vrei tu. Suportii costa 10ron setul, iar taxele postale ajung cam 7-8ron.
                            Deocamdata nu o sa mai pot trimite colete deoarece plec pe mare 2-3 saptamani. Pana cand ma intorc puteti sa-mi trimiteti comenzile si le voi onora la intoarcere.
                            In tara momentan.

                            Comment


                            • 10 RON suportii +8 RON taxele postale, merita fratiilor.

                              Comment


                              • Originally posted by CosTin View Post
                                Gata baieti!!!
                                Am vorbit la telefon cu cei de la firma producatoare si am si dat comanda!!! Azi vor incepe sa le imprimeze si cam pe vineri au spus ca o sa-mi trimita coletul!!! Aproximativ la inceputul saptamanii viitoare le voi avea!!! M-au asigurat ca or sa iasa super misto!
                                Modelul final a ramas cel atasat!
                                Puteti incepe sa strangeti banii! 3,5 ron/buc
                                In orasele unde se organizeaza intalniri ii rog pe organizatori sa stranga banii si sa mi trimita.
                                Contul meu este:
                                Nume: Stanciu Constantin
                                Cod IBAN: RO85RZBR0000060009950675
                                Deschis la Raiffeisen Bank


                                Va rog sa-mi spuneti ce bani mi-ati bagat in cont si de la cine sunt! Faceti o lista eventual!
                                Mai ai placute ? Vreau si eu 1 set (2 bucati).
                                sigpic
                                Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google