Perle! De Pe Forum Adunate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tipic aviatorul...
    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

    Comment


    • Bai eu am crezut ca omul a gresit cu "jantele se vinde" dar din pacate nu-i asa . Mi-am dat seama ca el tot insista .
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Fratii mei, asta e profesor... "Se vinde jante tuning" Mai bine si-ar vinde viata la saraci...
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • run forest,run!!!!!!!
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • Mai bine si-ar vinde viata la saraci...
            Sa se nenoroceasca mai rau oamenii aia?
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • nu iau apararea la nimeni dar ajungeti la un nivel cu aceste mistouri in care poate ( am zis poate ) unii se simt lezati ... inteleg exact ca poate prin acest fel de " sto " doriti sa sensibilizati si sa indreptati aceste MICI mari greseli care pana la urma zgarie retina si jigneste in mod vulgar limba romaneasca .
              sper pe viitor sa indreptati aceste greseli in mod educativ si civilizat ...

              Comment


              • Nu e nici o lezare...sunt copii de clasa a IV-a care reusesc cu delicatete sa faca acorduri gramaticale corecte....Conteaza mult si mediul in care te dezvolti si ambitia pe care o ai.....

                Comment


                • Pentru cei care se simt lezati:aici e ca in artele martiale: "suferinta este profesorul".

                  Dar, pentru ca exista si un "dar" aici, ar fi bine sa se invete ceva din asta. Din cate am vazut eu pe lumea asta, de cand ma stiu pe planeta, indiferenta este majoritara.
                  Last edited by vitriol; 5 October 2011, 23:56.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • roy si vitriol, nu vreau sa deschidem un subiect pe ce am scris eu ... am vrut doar sa atentionez ca in unele cazuri se exagereaza...

                    va puteti vedea mai departe de perle ...

                    Comment


                    • Originally posted by skandal View Post
                      nu iau apararea la nimeni dar ajungeti la un nivel cu aceste mistouri in care poate ( am zis poate ) unii se simt lezati ... inteleg exact ca poate prin acest fel de " sto " doriti sa sensibilizati si sa indreptati aceste MICI mari greseli care pana la urma zgarie retina si jigneste in mod vulgar limba romaneasca .
                      sper pe viitor sa indreptati aceste greseli in mod educativ si civilizat ...
                      Ai mare dreptate se cam exagereaza, sa se schimbe personajul, parca numai Aviatorul are perle...
                      sigpic #

                      Comment


                      • n-am intrat de o saptamana pe aici si deja mor de ras

                        Comment


                        • in topic scrie "perle" , de ceva timp numai posturi cu incorectidutini gramaticale...

                          PS. de ceva timp , mai toate satele au acces la internet , cred ca am zis totul...

                          Comment


                          • Originally posted by skandal View Post
                            nu iau apararea la nimeni dar ajungeti la un nivel cu aceste mistouri in care poate ( am zis poate ) unii se simt lezati ... inteleg exact ca poate prin acest fel de " sto " doriti sa sensibilizati si sa indreptati aceste MICI mari greseli care pana la urma zgarie retina si jigneste in mod vulgar limba romaneasca .
                            sper pe viitor sa indreptati aceste greseli in mod educativ si civilizat ...
                            Dom` sef-moderator , apararea LA nimeni sau nimanui? Ca tot suntem la perle.
                            sigpic

                            Comment


                            • sa i se taie capu` la turculet )

                              Comment


                              • Va rog sa terminati cu atentionarile asupra greselilor gramaticale.Eu am primit un p.m. de la un user care mi-a zis ca-s disperat dupa greselile gramaticale.Deci,de acum,fiecare scrie cum stie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google