Perle! De Pe Forum Adunate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a vrut sa scrie "cei mai nebuni soferi..." ), acum fara gluma, e plin Bucurestiul de soferi nebuni.

    Comment


    • @vitriol: mai bine s-ar lua lumea dupa tine si ar posta numai propriile perle.


      Pentru vanatorii de perle: cautati cu atentie, este una faimoasa cu GPS-ul care inregistreaza viteze diferite daca masina merge in sensul rotatiei pamantului si in sens invers rotatiei. Nu mai stiu cine a fost autorul dar e de priceless.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • una si aici #149
        sigpic #

        Comment


        • Nu mai confundati perlele (artificii nefericite de sintaxa, transmiterea unei idei halucinante, aberatii ilogice, etc) cu unele greseli de redactare, pe care le facem cu totii...nu de alta dar incarcam thread-ul asta cu lucruri inutile.
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Originally posted by vitriol View Post
            Si perla unde e? Ca a scris "i-a"?

            Problemele de gramatica le puteti discuta si aici.

            Pe thread-ul asta, incercati sa va limitati la "perle".
            mrv-ule , mai citeste o data postul asta , il recomand si lui tudor.
            chiorete , am scris si in postul meu , se pronunta mai repede , dar eu l`am scris , nu ma cred pruteanu , gresesc , recunosc si imi asum raspunderea , dar cautati threadul corespunzator....

            Comment


            • ok, pronunta mai rar
              sigpic #

              Comment


              • Originally posted by Mihai92 View Post
                Buna seara la toti. Azi am fost pana in oras cam cu rezervorul gol(in jur de 2-3 ), ajunsai acasa si plecai iar pana la peco sa alimentez insa dupa 400 m incepu sa-mi licare ledul de la motor(probleme) trasai pe dreapta si ma dusai pe jos luai 5L bagai in ea si ma intorsai acasa, o parcai si ramasai cu ea putin la relanti si incepu sa trepideze masina si iar sa-mi licare ledul. E vreo problema grava? Astept raspunsuri.
                Una proaspata ...
                sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                Comment


                • Baiatul este oltean,si asa se vorbeste acolo...eu nu prea vad o perla acolo
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • Unde-i perla?
                    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                    Comment


                    • da' ce perfectul simplu nu e forma a timpului trecut? asa vb. oltenii...........
                      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                      Comment


                      • Nu am scris ca este o perla, dar este foarte funny. Oricum nu se prea intelege mai nimic din ce a scris...
                        sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                        Comment


                        • Nu-i perla, dar e tare ))
                          Cumpar volan de Duster

                          Comment


                          • Guilty or not guilty?

                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • Originally posted by adimrv View Post
                              ok, pronunta mai rar
                              cea mai tare perla ...Mrv dungat

                              Comment


                              • Mrv-ul ar trebui sa-si scrie sub user...'suspect de ban'.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google