Perle! De Pe Forum Adunate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu prea e perla dar nu "iegzista" sa ma abtin....
    kit tuning dacia logan,evacuare dacia logan,spoilere dacia logan ,jante dacia logan, chiptuning dacia logan
    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

    Comment


    • Nea Spinache, de cand te-ai apucat sa deslusesti tainele frigotehniei, ai inceput sa incurci rau prescurtarile; da-le dreaq, ori sunt grade. oC, ori sunt grame, g
      Originally posted by hspinache View Post
      Eu am masurat la mine , dupa ce s-a introdus 650 gr de freon :
      -temp ambiant =26 gr
      -temp aer insuflat fara AC =30.5 gr
      -temp aer insuflat cu AC= 10 gr
      Deci AC raceste cam 20.5 gr
      Mai ia cateva grame din frigider; poate iti revii.
      Last edited by IancuMIC; 24 June 2013, 12:01.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment



      • Nu stiu daca e chiar perla, dar imi place lejeritatea cu care se ia un dci 110cp de duster si se pune pe logan... Pac se ia motorul, se pune sus, se remapeaza, si ai 140 de cai... simplu, nu ?
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • Originally posted by Razvy View Post
          Copilu cu aroma de inteligent, ce cauta asta la perla?
          Rezervorul logic ca nu e rece, ca e izolat! pune naibii mana pe carte si mai lectureaza ceva inainte sa comentezi aiurea!
          Unde naiba e izolat rezervorul de GPL, ca e tabla chioara, suna daca bati in el? Gazul ala e lichid la -21 de grade si 1bar, la 12 bar poate sa aiba si 40 de grade cu plus si sa fie lichid.
          In fine, macar e postat unde trebuie .

          Originally posted by un nimeni View Post
          De o luna am logan 1.4mpi benzina+gaz fabricatie 2005 full am dat 2300euro
          54000km reali masina a fost de cucoane; itp facut din 2 in 2 ani!! discuri uzate sub 1 milimetru; NENEEE!!!VALEUUU!!NU SE AUDE MOTORUL!!
          :
          Deci numai masinile cu ITP din 2 in 2 ani sunt bine intretinute, restul sunt jafuri?
          Last edited by einstein1984; 24 June 2013, 16:46. Reason: Automerged Doublepost
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • Ce epitet a ales sa foloseasca pentru a descrie "saracia", colegul nostru? Abundent - care, culmea, este chiar antonimul saraciei.

            Deci, cum e saracia? Abundenta.

            "deoarece si la ei saracia este destul de abundenta"
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • Bine ca stam si studiem gramatica unui forumist care a dormit 3 ore pe noapte dar la noi in ograda nu ne uitam.
              Te recunosti in afirmatia urmatoare ?? ''Du-te tu la munca, bah! Ionel are doi joburi,'' .
              Ai un LIKE de la mine.
              Last edited by cosmindan; 30 June 2013, 13:13.
              real power..... diesel power by

              Comment


              • De acum incolo, cand scrii pe forum si esti obosit, specifica intr-o nota ca n-ai dormit decat 3 ore, ca ai baut 3 beri, ca iti bate soarele in ochi si jur ca nu te mai trece nimeni la perle.

                Hai colegule ca topicul asta este facut sa ne amuzam, nu sa ne incruntam si sa ne suparam.

                Originally posted by cosmindan View Post
                Te recunosti in afirmatia urmatoare ?? ''Du-te tu la munca, bah! Ionel are doi joburi,'' .
                Da, eu am scris!

                Treaba e ca tu n-ai cum sa intelegi secretele sherpariei.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • Dar cum de ai ghicit ca am si fost la pescuit si culmea ....chiar am baut 3 beri + soarele de rigoare ca am dat din barca.
                  Nu ma supar dar unele posturi sunt chiar perle si merita sa fie puse aici , iar altele iti spun sincer ca nu merita (sunt doar de umpluntura).
                  In concluzie este bine sa ne mai privim si in oglinda din cand in cand .
                  Stima!
                  Last edited by cosmindan; 30 June 2013, 13:27.
                  real power..... diesel power by

                  Comment


                  • Acolo e sherparia si nu se pune )

                    Vitriol si tu ai doi joburi... un job e de moderator
                    sigpic

                    Comment


                    • Se zice doi jobi !!!
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • 2 in 1? ("vorbim sa sa ne aflam in treaba" combinat cu "vorbim aiurea in tramvai")

                        aiurea ...... vorbim sa ne aflam in tranvai ......
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • inseamna ca la mine totusi s-a gresit ceva la mapa de avans. de asta am tot avut tacaneala. eu cand am remapat era cam 08,00 dimineata, poate era o ora prea matinala. acu mai platesc odata lasatura (tanjeala) mea.
                          Era cam ''somnoroasa remaparea asta''.) ( http://www.loganclub.ro/forum/remapa...-t20569p7.html)
                          sigpic

                          Comment


                          • Buna afacere!!!

                            Daca mai luam in calcul si faptul ca nu stim destinatia sau perioada, e chiar chilipir

                            PS: Sunt sigur ca e un "0" in plus la pretul de vanzare, dar tot e funny
                            sigpic

                            Comment


                            • Ahahha
                              Bine, e o greseala la suma.
                              Tichetele de vacanta sunt ca si tichetele cadou, niste cupoane valorice.
                              N-ai nevoie de destinatie, ci de un hotel care sa le accepte ca plata.

                              Comment


                              • @mr. K: In cazul asta, postarea mea este perla
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google