Perle! De Pe Forum Adunate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Citat:
    Original a fost postat de mr.K Vezi Post
    .
    Daca ii gasesti miercuri la DACIA, ai noroc, ca nu mai bati un drum la service sa iti faci programarea, fiind deja acolo.
    Si inspectorii de daune Groupama sunt salariatii lor.
    Ai cui salariati sunt, domnule?
    Dimineata, logica sufera; un pic, nu mult.






    Inspectorii de daune ai Groupama sunt in fiecare zi la o alta reprezentanta, FORD, MERCESDES, DACIA etc.
    Daca ii gasesti miercuri la DACIA, ai noroc, ca nu mai bati un drum la service sa iti faci programarea, fiind deja acolo.
    Si inspectorii de daune Groupama sunt salariatii lor.
    Vad ca Iancu a modificat si a preluat fix ce a vrut. Ca sa se inteleaga cum ca, consilierii Groupama ar fi salariatii Dacia.

    Ori eu am explicat clar ca:
    [B]Inspectorii de daune ai Groupama sunt in fiecare zi la o alta reprezentanta, FORD, MERCESDES, DACIA
    Rusinica nene Iancule, rusinica!

    Comment


    • Mda, am vazut... Dan Diaconescu are urmasi, ce sa-i faci...
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        Vad ca Iancu a modificat si a preluat fix ce a vrut. Ca sa se inteleaga cum ca, consilierii Groupama ar fi salariatii Dacia.
        Ce am modificat domnule?
        Am citat exact partea care suna ca nuca'n perete, pentru auditorii de limba romana.
        Si inspectorii de daune Groupama sunt salariatii lor.
        Acel lor e aiurea; asa mi se pare mie; suna de parca ar fi proprii lor salariati.Groupama e o firma, o companie; nu prea suna bine, lor.
        In fine, nu te ofusca; toti mai avem cate o exprimare incoerenta. Aici e fara suparare.
        Si tu ai vazut @dsign, nu?
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • Si inspectorii de daune Groupama sunt salariatii lor.
          Nu bre, sunt salariatii brokerilor, atunci.
          Ai lucrat vreodata cu un inspector ce nu era angajat al firmei de asigurari? Eu da.
          Ei bine, astia de la Groupama sunt oamenii lor..
          Trece-o si pe asta la perle.


          Am citat exact partea care suna ca nuca'n perete, pentru auditorii de limba romana.
          Ai luat din context. In fine, o las asa cum a cazut.
          Si tu ai vazut @dsign, nu?
          Presupun ca se referea la tine, Iancule.

          Nu stiu de ce-mi bat capul cu tine. Vina mea.
          Last edited by mr.K; 11 June 2013, 21:30.

          Comment


          • Nea iancu incepe sa truncheze afirmatii care odata scoase din context au cu totul alt sens, nea iancule era clar ca apa de izvor ce vroia K sa spuna daca ai fi citit toata scrierea cap-coada.
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • Relaxati-va baieti!
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Pai chiar si relaxat poti intelege ce am zis. Ideea e sa si poti.
                Data viitoare, pentru a ma face inteles de absolut toata lumea, o sa si .
                Nu m-am ofuscat (la drept vorbind mi se falfaie de parerea unui om care nu ma cunoaste) cum zice stimabilul de langa Sidex, m-am mirat doar de dorinta lui de a iesi in evidenta facandu-ma pe mine vedeta fara avea argumente. Asta dovedeste ranchiuna pentru alte momente cand nu am fost de acord cu el.

                Last edited by mr.K; 12 June 2013, 10:53.

                Comment


                • Originally posted by mr.K View Post
                  Pai chiar si relaxat poti intelege ce am zis. Ideea e sa si poti. Data viitoare, pentru a ma fgace inteles de absolut toata lumea, o sa si DESENEZ.
                  Nu m-am ofuscat (la drept vorbind mi se falfaie de parerea unui om care nu ma cunoaste) cum zice stimabilul de langa Sidex, m-am mirat doar de dorinta lui de a iesi in evidenta facandu-ma pe mine vedeta fara avea argumente.

                  Case closed!
                  Sunt deacord cu tine. Nu merita sa sa iti bati capu sa ii faci sa inteleaga.
                  Lasai sa creada ca "stralucesc".
                  zambeste ...

                  Comment


                  • "Lasa-i sa creada ca "stralucesc". "
                    mai ionele... ca doar suntem la categoria perle
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • Lasa-i!

                      Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                      Comment


                      • S-a mutat serparia
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment


                        • Nu va mai victimizati atat, ca n-o sa vina nimeni sa va mangaie pe crestet.

                          Johnny, joc de glezne!
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • Hmmm, ma apuc de "cercetat".

                            Comment


                            • Eu zic ca are ce cauta postat aici, mai mult decat mr.K.

                              Originally posted by loloatevistul View Post
                              @Ken Block, nu, nu a fost TAXI. A fost a mea de noua, doar ca circula foarte mult
                              A facut extern cu remorca dupa el cu peste 1.500kg si n-a zis nici "mama") Am facut Pitesti-Constanta in 6 ore(dus-intors). Am fost in Viena, Austria, Germania cu ea fara nici o problema. Nu m-a lasat la greu si sincer sa fiu, nu se lasa Imi place masina Acum vre-o 2 saptamani vorbisem cu tata sa-mi iau un Golf3 tot diesel si dupa ce am mers cu ea dupa vre-o 3 saptamani de necirculat cu masina, mi-a revenit mintea la cap si am ramas pe Logan E masina care tine cu,casa. Impozit mic, piesele inca nu "cad", doar ce ma enerveaza asigurarea ca-i scumpa deoarece sunt minor.
                              Multumesc tuturor pentru urari Daca ati citit, eu am deja B1.

                              Ma scuzati de dublu-post, rog un moderator sa le integreze.
                              Unde gasesc si eu un strungar care imi poate face gaura de centrare la jante? Da' mai ieftin ca-i greut la mine cu banii. Sa fie din Pitesti desigur.
                              Originally posted by loloatevistul View Post
                              Nu, nu am condus eu. Nu ma risc. Am fost la Constanta in timpul asta deoarece s-a spart un rulment de cardan la un microbuz si a trebuit schimbat de urgenta ca pleca in cursa. Nu am de ce sa fabulez, nu ma ajuta cu nimic.
                              Am 17 ani. Nu am de ce sa fabulez. Remorca avea in ea motor de autocar, carut pentru a pune motorul, cricuri, scule, o punte si multe altele. Nu am de ce sa mananc cacao pe aici. Nu ma ajuta cu nimic. A, si sa nu uitam. Masina e burdusita cam pe toate colturile) Abia astept sa ajunga pe mana mea sa-i schimb cam tot ce-i necesar. Voi ce credeti, ca acesti kilometri se fac asa? La oha? E masina muncita fratilor. Ii fac revizia la 10.000km.
                              ))
                              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                              Comment


                              • Cică el a mers mult cu mașina, voia sa își ia golf 3 dar a rămas la logan dar îl enervează un lucru: asigurarea pt ca e minor.
                                De când poți înmatricula mașina pe numele unui minor? )

                                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google