Intrebari Si Probleme Medicale

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce naiba sa fac sa ma mai ingras si eu putin.
    Am incercat sala,sa mananc mult,mai multa carne..etc da nu functioneaza nimic.
    Ce sa fac?
    sigpic
    !

    Comment


    • trebuie sa te insori, sau sa te muti cu prietena... te ingrasi garantat cand ai lucrul tau ;)
      Sa fii gras nu este deloc o bucurie, eu vreau inapoi slab!

      Comment


      • Originally posted by adimrv View Post
        am trimis mail , astept un raspuns,parere. multumesc
        Astept un raspuns daca se poate , multumesc
        sigpic #

        Comment


        • Mai trimite te rog, ca nu stiu ce mama zmeilor s-a intamplat ca n-am primit nimic.
          Maine iti dau un raspuns daca-l trimiti astazi.

          Comment


          • acum am trimis mailul din nou , astept . multumec anticipat
            sigpic #

            Comment


            • Originally posted by Cezar View Post
              Mai trimite te rog, ca nu stiu ce mama zmeilor s-a intamplat ca n-am primit nimic.
              Maine iti dau un raspuns daca-l trimiti astazi.
              astept , sper ca mailul a ajuns
              sigpic #

              Comment


              • De ajuns, a ajuns. Ti-am si raspuns.
                Sa mai verific sa vad ce s-a intamplat. Daca nu merge trimis, iti trimit PM cu ce ti-am spus in mail.

                Comment


                • mersi cezar pentru reteta indicata acum ceva timp...am reusit sa dau jos 12 kg...chestia ca ma dezhidratez repede...transpir foarte mult ( ceea ce nu prea imi place ca se pateaza tricou )..si beau cam 3 litri de apa...dar deja stomacu a inceput sa numai accepte asa multa mancare...iar daca ma indop... imi vine sa dau afara

                  Comment


                  • Salut, Cezar. Am nevoie si eu de un sfat de la tine. Care ar fi cel mai bun tratament pentru o sinuzita si cam cat timp trebuie facut tratamentul?
                    sigpic
                    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                    Comment


                    • ce zici de dagnostic 367 sindrom central neron motoriu , cred ca comunicarea intre creier si coloana ? sunt afectate functiile motorii mebru superior 90% si inferior 50% dreapta
                      sigpic #

                      Comment


                      • Sal. Nu stiu daca esti axat si pe stomatologie,dar eu incerc. Din pacate am o problema chiar acum, cu 1 sapt inaintea revelionului, o infectie la una din maselele la care am lucrare (cu coroana....etc), iar infectia a urcat inspre cerul gurii (stiu ca la una din maselele alea e problema, pentru ca s-a umflat un pic si gingia in zona aia, si cerul gurii la fel, s-a umflat si doare)
                        Idee e ca nu sunt in Bucuresti, si ajung tocmai dupa revelion,deci n-am stomatolog. Ce sa fac, ca solutie de avarie, pana atunci? Mentionez ca toata treaba a durat maxim 2 zile, deci a evoluat foarte repede infectia....
                        Logan Ambition 1.6 8V

                        Comment


                        • @Cezar iti trimit mail cu un rezultat de la spectroscopie cerebral stanga, te rog sa-mi spui o parere
                          sigpic #

                          Comment


                          • salut .. am si o mica problema de cand a venit caldura

                            Transpiir prea mult si urasc petele care apar in zona subratului . La subrat ma spal de cel putin 2 ori pe zi , dush fac zilnic . Am incercat deodorant gel si solid , folosesc si anti-persipirant fara nici un efect

                            Am auzit ca ceaiu de salvie ar fi bun contra-transpiratiei .. Ce imi recomanzi sa fac in acest caz ?

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google